Pohvalite se III

Hvalim se slatkim vikendom.

1518979298937-800x800.jpg
1518992081816-800x800.jpg
 
Dete mi je polozilo test koji se sastojao iz nekog eseja, i kao jedan od tri najbolje napisana kandidovala se za stipendiju za letnju Kembridz skolu. Sada cemo da vdimo da i ce stipendija biti 50 ili 40%, ali svakako je za pohvalu.:klap:

- - - - - - - - - -




Cemu to sluzi?

Prvo pokazuje vreme, pa onda pređene korake, pa koliko je to u kilometrima i kalorijama, pa otkucaje srca i koliko si spavala dubokim a koliko lakim snom. Ima opciju podsećanja da ustaneš , ako stalno sediš, i opciju da piješ vode, na primer na dva sata i tako još poneke podsetnike, i buđenje laganom vibracijom na ruci.
Isto tako, ako ti je mobilni na desetak metara ili u džepu, ili utišan, kad zazvoni ili ti stigne poruka, vibrira ti narukvica i piše šta se javlja.
Nisam još sve istražila, a ispada da sam od jutros u kući prešla kilometar radeći kućne poslove...
Samo, ja sam naručila lepšu narukvicu :)
 

Jao sto je slatka ova bubamara

- - - - - - - - - -

Hvalim se slatkim vikendom.

Pogledajte prilog 479007Pogledajte prilog 479008[/QUOTE
I treba da se hvalis. Divne su a verujem i ukusne. Bravo!
Vredne ruke imas!

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 479016
Ovo nas je sacekalo veceras. Mala princeza i kraljica majka u kooperaciji.
Jeli smo na silu jer se nije moglo odoleti ugodjaju.
Srecna sam kad vidim da godine price i pokaznih vezbi nisu bile uzalud.

Lepo te dete docekalo
 
Prvo pokazuje vreme, pa onda pređene korake, pa koliko je to u kilometrima i kalorijama, pa otkucaje srca i koliko si spavala dubokim a koliko lakim snom. Ima opciju podsećanja da ustaneš , ako stalno sediš, i opciju da piješ vode, na primer na dva sata i tako još poneke podsetnike, i buđenje laganom vibracijom na ruci.
Isto tako, ako ti je mobilni na desetak metara ili u džepu, ili utišan, kad zazvoni ili ti stigne poruka, vibrira ti narukvica i piše šta se javlja.
Nisam još sve istražila, a ispada da sam od jutros u kući prešla kilometar radeći kućne poslove...
Samo, ja sam naručila lepšu narukvicu :)

i sve to u toj narukvici! super ti je to.inace ,ja bih to pokvarila cim bih ga uzela u ruke.od mene kriju i daljinac:( sve sto ima dugmice,sklanjaj
 
Moj muž ima neki takav mnogo pametan sat, kad mnogo gestikulira on mu pokaze sada ste hodali jedan sat a on ne da nije hodao nego nikad nije hodao jedan sat iz komada :lol:
Ja isto uopste niti volim niti umem sa mnogo dugmića a niti me zanimaju takve stvari.
 
Poslednja izmena:
samo da ti skrenem paznju.
bolje ga skini kad si u kuci jer ta setnja po stanu ne spada u takozvani "healthy pace" i nista ne znaci sto se tice razloga zasto se broje koraci.

Не спада, зато што жене тада нешто и раде.

Али, кад мушкарци ставе руке на доопе па прошетају улицама града, е, то је здраво, и само то се броји.

Бегај, бре :evil:

Жене, носите ви те сатове слободно и по кући, не слушајте Таба и остале мушке, или и ви руке на доопенце па у здраву шетњу :lol:
 
Не спада, зато што жене тада нешто и раде.

Али, кад мушкарци ставе руке на доопе па прошетају улицама града, е, то је здраво, и само то се броји.

Бегај, бре :evil:

Жене, носите ви те сатове слободно и по кући, не слушајте Таба и остале мушке, или и ви руке на доопенце па у здраву шетњу :lol:
kakve veze ima to sto rade po kuci sa zdravim rezimom setnje? :dash:
zasto imas gard prema zanskim poslovima u kuci i muskom postovanju istih?..i to spocitavas meni..koji na prvom mestu postujem kucne poslove koji su tradicionalno rezervisani za zene jer ih ja radim po kuci...i znam koliko truda i energije oduzimaju..

ne radi se o doopetu ili setnji po gradu nego o neprekidnosti i tempu setnje...
ti mozes recimo da setas 3000 koraka po ulici ili prirodi ali da imas 0 u "healthy pace-u"

prvo se raspitaj sta znaci "healthy pace" pa onda komentarisi kako zene nesto rade po kuci a muskarci setaju sa rukama na doopetu...jer ja nijednog trenutka nisam na to mislio..

ljudi nose te spravice sa razlogom....nesto zele da postignu..
 

Back
Top