ja tju bit losh muzh

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ala je popularan savremen muzhkarac zadnji par dana a?....mislim tema ko pechuraka....ako......tako treba....napred nashi.....a i prolog tome...jedna zanimljiva....meni zanimljiva tema...a bash onako...mushka....verovatno bila....al shta sad....tema je....shta znate poqtji?....dakle jel znate d promenite gumicu na slavini?....plovak na kazanchetu?....neki polomljeni shteker?....aj podelimo ovako....elektrika...vodoinstalacije...moleraj....ostalo

ja umem d promenim sijalicu....i mozhda neshto da zashrafim....tipa shake na ormaru i tako to....prilichno sam losh u toj oblasti....a strahovito me ne zanima da znam....kaki ste vi po tome pitanju?
 
esperanca137:
zato pranje sudova,bacanje djubreta i usisavanje ti nisu jaca strana:twisted:
Pa pobogu ESP. da i malo shvataš šta je dečko napisao, verovatno bi ga jurila na PP.
Pa ne, normalnije da on iznosi đubre, a ti da si umazana pod autom. Mali je broj onih koji su kao ovaj momak. Te stvari koje on zna i ne plaća majstora, je možda novac koji će otići na njegovu voljenu(izlasci, parfemi i sl.)
Svaka pametna devojka bi ga zgrabila, jer ako je pametna, ona će naći način kako da ga dobrovoljno namami da je sam pomaže, sem ukoliko mu nije posao ono što je opiso da zna da radi.
Kada si već takva, šta ti znaš da radiš? Da li znaš da štrikaš, šiješ i sl.
Ovaj momak i da je intelektualac i zaposlen, ima zanat u rukama, a to je retka kombinacija, ali prava. Vidiš da živimo u kilavo vreme, i šta da dobije otkaz, imao bi načina da zaradi i da opstane!?! A ti, koji ti zanat imaš za nedaj Bože situacije u životu?
 
dzordzV76:
Pa pobogu ESP. da i malo shvataš šta je dečko napisao, verovatno bi ga jurila na PP.
Pa ne, normalnije da on iznosi đubre, a ti da si umazana pod autom. Mali je broj onih koji su kao ovaj momak. Te stvari koje on zna i ne plaća majstora, je možda novac koji će otići na njegovu voljenu(izlasci, parfemi i sl.)
Svaka pametna devojka bi ga zgrabila, jer ako je pametna, ona će naći način kako da ga dobrovoljno namami da je sam pomaže, sem ukoliko mu nije posao ono što je opiso da zna da radi.
Kada si već takva, šta ti znaš da radiš? Da li znaš da štrikaš, šiješ i sl.
Ovaj momak i da je intelektualac i zaposlen, ima zanat u rukama, a to je retka kombinacija, ali prava. Vidiš da živimo u kilavo vreme, i šta da dobije otkaz, imao bi načina da zaradi i da opstane!?! A ti, koji ti zanat imaš za nedaj Bože situacije u životu?

hahahaha,e samo da znas koliko si u zabludi,ali ipak necu da otkrivam .......i nemojte ljudi sve da shvatate ozbiljno,ja i loop se samo zezamo jer nam je dosadno;)

ja se sama izdrzavam vec 10 godina,radila sam razne poslove i nista mi nije tesko
tata mi je elektricar,a koga ce da uci ako ne svoju cerku,ali se ne bavim time hahaha,ja sam spediter,radim spoljnu trgovinu,mogu da radim i kao sekretarica,radila sam kao prodavac,ref za uvoz -izvoz znaci znam svasta da radim,tako da mogu da se snadjem uvek
a sto se tice kucnih poslova naravno da necu loop-a da cekam da ih odradi,umem sve i sama;)
 
dzordzV76:
Majke ti? Ti si od onih koji veruju da svima novac viri iz dupeta ili visi na grani?!
Blago tebi i tvom sadašnjem ili budućem.
Ja sam od onih koji znaju da je cilj rešiti problem,
a da načina ima raznih. I svaki način je za nekoga dobar.
Neko je sposoban da zavrće osigurače i kuva ručkove,
a neko je sposoban da zaradi pare i plati da neko drugi za njega to radi.
Ja sam u ovoj drugoj kategoriji, i **** mi se šta ti o tome misliš.
 
CaLiMeRo:
Ja sam od onih koji znaju da je cilj rešiti problem,
a da načina ima raznih. I svaki način je za nekoga dobar.
Neko je sposoban da zavrće osigurače i kuva ručkove,
a neko je sposoban da zaradi pare i plati da neko drugi za njega to radi.
Ja sam u ovoj drugoj kategoriji, i **** mi se šta ti o tome misliš.
Želim ti dobar sex u svakom smislu.
 
Ja mnogo toga znam da uradim sama .... i ne stidim se toga ..... nije moj cilj da nekom budem ''dobra žena'' - jednostavno neke stvari treba znati zbog sebe. Tako je i sa muškarcima - volim muškarce koji su sposobni u svakom smislu te reči - i da znaju da zarade i da poprave i da zabave .... mislim da to može da bude samo vrlina - nikako i mana. Sa takvim muškarcima je lako živeti i ništa ne predstavlja problem, a slavine su uvek kao nove :)
 
NatasaNatasa:
Ja mnogo toga znam da uradim sama .... i ne stidim se toga ..... nije moj cilj da nekom budem ''dobra žena'' - jednostavno neke stvari treba znati zbog sebe. Tako je i sa muškarcima - volim muškarce koji su sposobni u svakom smislu te reči - i da znaju da zarade i da poprave i da zabave .... mislim da to može da bude samo vrlina - nikako i mana. Sa takvim muškarcima je lako živeti i ništa ne predstavlja problem, a slavine su uvek kao nove :)

i nigde ne curi ;)
 

Back
Top