Proglašenje pobednika na temu "Opasne igre"

Poruka
51.038
Dragi moji,
večeras imamo čak 2 pobednika!

Evo kako ste glasali:
Priča br. 1 (sanja*) - 12 poena
priča br.2 (Atavizam) - 6
priča br.3 (Blajbi) - 2
Priča br.4 (Konj_na_belom_princu) - 0
Priča br.5 (Čovek bez imena) - 16
Priča br.6 (SUPERKULER) - 12
Priča br.7 (Ahajac) - 3
Priča br. 8 (Modesti B.) - 5
Priča br.9 (Don Hose Fuentas) - 16

Čestitke pobednicima i molim da zajednički smisle novu temu.

p.s. Poklon koji sam obećala - malko kasnije.
 
Čestitke svakako,,,Krivo mi što priča br.4 nije ubola koji pojen,ali evo,naknadno,van konkurencije:
4-3
I tišina molim-šta ima veze-ovo je slobodna zemlja-I vučić to reko (malo v za malog Vuka :hahaha:)
Sinoć sam namerio da napravim taku žuraju na temi o glasanju,ali me ovi moji kleptomani odvukli na real žurku na glupi splav,
ustvari-šlep-baržu malo umaskiran u neku šupu od restorana...Ali petlovo točeno I tamburaši,pa bilo-nako...Naravno .uletvao se...:cool:
 
Zahvaljujem svima koji su glasali i čitali.
Posebno se zahvaljujem svima koji su pisali jer su omogućili čitaocima da prodru u deo njihovog duhovnog života.
Bez obzira jesu li vaše priče dobro plasirane ili nisu, važno je da ste ih podelili sa nama.
Drago mi je da su se pojavili i neki koji do sada nisu učestvovali na konkursu.
Želim da ih ohrabrim da pišu i dalje, ma kakav plasman njihove priče imale, jer kao što je rekla Atavizam, pišemo i zbog nas sami, ne samo zbog takmičenja.

Ubuduće neću pisati u minut do dvanaest. Ovo mi je bila prva vezija priče, pa je otuda neravnomernost i nagli rez između dela koji je pripovednog stila i dela za koji su glasači ocenili kao "filozofiranje" odnosno "eseistika". Neće više biti 2 u 1.

Izbor teme prepuštam Čoveku bez imena zato što sam ja skoro zadao temu Pad, pa je red da neko drugi da predlog za takmičenje.
 
Poslednja izmena:
Čestitam pobednicima i svim učesnicima na odličnim pričama.
Ovog puta nisam učestvovao jer već na blogu imam nekoliko priča koje se bave "opasnom igrom".

Jedna od njih je priča "Član kluba", a druga mi je posebno draga jer se bavi matematičkom teorijom igara i zove se "Zatvorenikova dilema".

Uzgred, Dragčetova priča mi se najviše svidela jer me podsetila na jednu moju bakicu iz komšiluka, sitnu kleptomanku, koja je volila da krade sijalice iz lustera u second hand prodavnicama. :lol:
 
Čestitam pobednicima i svim učesnicima na odličnim pričama.
Ovog puta nisam učestvovao jer već na blogu imam nekoliko priča koje se bave "opasnom igrom".

Jedna od njih je priča "Član kluba", a druga mi je posebno draga jer se bavi matematičkom teorijom igara i zove se "Zatvorenikova dilema".

Uzgred, Dragčetova priča mi se najviše svidela jer me podsetila na jednu moju bakicu iz komšiluka, sitnu kleptomanku, koja je volila da krade sijalice iz lustera u second hand prodavnicama. :lol:

Drugo se tebi nešto svidelo...:mrgreen:
Neću da kakim,ali ta priča ima skrivenu nameru da podstakne u dragim čitaocima obuzdanog kleptomana...U svakom od nas čući lopov!:hahaha:
 
Moje cestitke pobednicima:ok:
Sto se tice nove teme :confused: mogu samo da kazem: NEZGODNA.
Šoooo? Satrasmo se živi I uova vremena!
Ja prosto ne znam da li je bolje o vlasti,crkvarima,farmama,GLAVAMA ŠEČERA,o policiji,
o gejevima I prajdovima ili o najzahvalnijimm,birtaškim politikama...
Sinoć na lokalnoj tv gledam lider zelenih zagađuje I to sve pred novosadskom publikom koja
baš I nije mutava-tema No 1!:lol:
 

Back
Top