Crni fond

Da.
Licno smatram da nesto debelo u odnosu takvih ljudi nije u redu.
Ja kakva sam ....nadogradila bih u glavi tu situaciju na izdaju ogromnih razmera, jer ko zna sta jos krijes...
Nikad se poverenje ne bi vratilo, a bez poverenja za mene nema zajednickog zivota.

Uzas, ....svakako

isto
pa dunav ga ne bi opro posle, samo bih cackala sta li jos krijes mamicu ti
pukli bi vremenom garant
sve sve al mojne meni te fore sa laganjem skrivanje i sl, uzasava me to
 
a nemate pristup jedno drugom tim fondovima?

cickava treba da stekas za svaleracje a ne za glad ne daj boze, ne pratis temu ich :lol:
ko jos stedi za neke crne trenutke, nisi moderna, vis da se stedi za kafane i striptizete :zkez:
Nismo imali potrebe.
Znamo gde stoji ali evo 10 godina niko nikome nikad nije brojao i dirao.

PS. A ono umem da kupim sebi zuti m&m i da ne prijavim :rumenko:
Nije isto crni fond i fond za crne dane.
Prvi je tajni i sluzi samo i iskljucivo za tebe,prate ga lazi, skrivanja, strahovi, precutkivanja i nepoverenje..., a drugi je u opstem interesu, za nedaj boze ako zafali za zajednicke potrebe.

Prvi imam a u njemu se nalaze slatkisi. :cool:
Imam poriv da slatkise strateski rasporedjujem po kuci, po fiokama, torbama, ostavama...
Kad se mm-u desi da naleti na cokoladu skrivenu pre pola godine, skoro se posvadjamo :lol:
 
Nismo imali potrebe.
Znamo gde stoji ali evo 10 godina niko nikome nikad nije brojao i dirao.

PS. A ono umem da kupim sebi zuti m&m i da ne prijavim :rumenko:


Prvi imam a u njemu se nalaze slatkisi. :cool:
Imam poriv da slatkise strateski rasporedjujem po kuci, po fiokama, torbama, ostavama...
Kad se mm-u desi da naleti na cokoladu skrivenu pre pola godine, skoro se posvadjamo :lol:

pa dobro ne uzimate ali znate jedno drugom gde je
ovde je rec o tome da se ne zna ni za postojanje ni za mesto

ja sam jednom probala to sa gomilanjem slatkisa po kuci da kao ne trckam do radnje stalno, nije se isplatilo, em sam sve pojela za dva dana pa je malo reci da mi je bilo muka, em sam se bacila na dupli trosak jer posle toga opet moras da kupis a pojeo si ono sto bi za nedleju dana u dva dana....tako da sam od toga odustala...tako da kupujem za svaki dan neke doze
 
Zalihe slatkiša ni kod mene ne opstaju, tako da metlo, razumem te sestro slatka i znam o čemu pričaš.

Novani crni fond nemam
Po prirodi sam štedljiva, i moj muž je, ali nemam fond za koji on ne sme da zna.
 
pa dobro ne uzimate ali znate jedno drugom gde je
ovde je rec o tome da se ne zna ni za postojanje ni za mesto

ja sam jednom probala to sa gomilanjem slatkisa po kuci da kao ne trckam do radnje stalno, nije se isplatilo, em sam sve pojela za dva dana pa je malo reci da mi je bilo muka, em sam se bacila na dupli trosak jer posle toga opet moras da kupis a pojeo si ono sto bi za nedleju dana u dva dana....tako da sam od toga odustala...tako da kupujem za svaki dan neke doze
Mi smo danas u pregovorima oko odmora i slatkisa.
Mm ima ideju da kupi cokolade na pijaci, jeftinije su a ja bas i nisam za to jer mi nemamo meru onda,
pa samo jedemo jedemo jedemo... i pojedemo duplo vise...
Kaze on Ali da zacrtamo jedna cokolada dnevno. :lol: ma idi bre... znas da smo karakter aha :lol:
Bolje mi da tamo dam malo vise i kupim jednu na dan nego jednu on jednu ja... do mora cemo biti krmci :lol:
 
Mi smo danas u pregovorima oko odmora i slatkisa.
Mm ima ideju da kupi cokolade na pijaci, jeftinije su a ja bas i nisam za to jer mi nemamo meru onda,
pa samo jedemo jedemo jedemo... i pojedemo duplo vise...
Kaze on Ali da zacrtamo jedna cokolada dnevno. :lol: ma idi bre... znas da smo karakter aha :lol:
Bolje mi da tamo dam malo vise i kupim jednu na dan nego jednu on jednu ja... do mora cemo biti krmci :lol:
ja mislim da to uopste nije bezbedno inace, a narocito po ovim vrucinama :sad2:
 
Jer nije glupa da veruje u "dok vas smrt nerastavi " zna da on može da ode i za većim koricama i koje vole da ga puše
Ides mi na živce
A sto si onda pristala na nesto u sta ne verujes? Sama si sebe demantovala

Sta ti znaci ovo koricama?

Ti stvarno nikad nisi muzu priustila oralni sex? Nije te zanimalo ili ti je ispod casti?
ja mislim da to uopste nije bezbedno inace, a narocito po ovim vrucinama :sad2:

Slazem se
 
A sto si onda pristala na nesto u sta ne verujes? Sama si sebe demantovala

Sta ti znaci ovo koricama?

Ti stvarno nikad nisi muzu priustila oralni sex? Nije te zanimalo ili ti je ispod casti?


Slazem se

Ja sine radim za svoju paru
Dakle primam platu

Bila bi luda da sve spichkam a da ne ostavim nešto u štek

Nisam naivna niti glupa
I ako ljubav opstane onda je to lepo ako se razyebe makar mogu da počnem iznova
 

Back
Top