Taj cuvani problem nevinosti

Citam ti ja tako na netu pricu jednog momka, 26-7 godina, tu negde. Momak nije imao devojku nikad, nevin, desava se.
Kao resenje problema, roditelji i sestra se svi sloze da mu unajme prostitutku.

Da li je to ok, normalno, sta vec, da ne ulazimo previse, meni je zanimljiviji ovaj problem nevinosti.
Momak je koliko sam zakljucio, bez samopouzdanja, stidljiv, povucen, pa ajde da kazemo i tunjav, tako da kako ce imanje seksa da resi njegov problem?

Zasto ljudi u takvim sitacijama misle da je imanje seksa magicno resenje svih problema? Plati nekoj 100 eur, gurne dva puta i gotovo.
Niti on zna sutradan bolje sa devojkama, niti ce imati vise samopouzdanja, i dalje ce biti tunjav, jedino sto moze da kaze, "e imam 26-7 godina, nisam nevin".

Zasto je guranje svog polnog organa u polni organ druge osobe merilo kvaliteta nekog? Zasto kada cujemo price, "e on/a ima, 20+ godina, nevina" mi odmah dolazimo do zakljucka "aha, to je neka retardirana osoba, nesto joj fali, cim je nevinau tim godinama".
Citam tako i ogroman broj mladih ljudi mladjih od 35 godina su ocajni, deprimirani jer nisu imali seks nikada u zivotu, a ja se pitam, cemu to deprimiranje i da li je vredno toga?

Ne rešava problem ali delimično mu možda olakšava pritisak okoline koji je neminovan ako se zna da je nevin. Valjda tako razmišljaju ovi oko njega...i nadaju se da će mu se dopasti pa da će se aktivirati malo,izvući ga iz te stidljivosti...ali upravo tu može nastati teški zajeb.
Opasnost je veća ako iznajme neku nn iz oglasa ili ne daj Bože sa štajge jer postoji velika verovatnoća da se čovek oseti kao poslednje g***** ako naleti na "hladnu profesionalku" koja ga samo odradi.Tek onda može da se povuče u sebe.Još je gore što on zna da mu plaćaju umesto da su mu "namestili" neku.

Ili ćale da ga je odveo u neki kulturan bordel napolju sa nekom koja će mu pružiti girlfriend experience. Sve u svemu loša taktika iz očaja.
 
Ne rešava problem ali delimično mu možda olakšava pritisak okoline koji je neminovan ako se zna da je nevin. Valjda tako razmišljaju ovi oko njega...i nadaju se da će mu se dopasti pa da će se aktivirati malo,izvući ga iz te stidljivosti...ali upravo tu može nastati teški zajeb.
Opasnost je veća ako iznajme neku nn iz oglasa ili ne daj Bože sa štajge jer postoji velika verovatnoća da se čovek oseti kao poslednje g***** ako naleti na "hladnu profesionalku" koja ga samo odradi.Tek onda može da se povuče u sebe.Još je gore što on zna da mu plaćaju umesto da su mu "namestili" neku.

Ili ćale da ga je odveo u neki kulturan bordel napolju sa nekom koja će mu pružiti girlfriend experience. Sve u svemu loša taktika iz očaja.
Nije resenje problema da on ucutka rodbinu, vec da pomogne sebi. Ako to uradi, jos ce se gluplje osecati i jos vise verovati da nije dostojan normalnog odnosa zato sto ga neko zeli, vec da mora da plati. Da sam musko, mene bi to unistilo.

Jezim se kad vidim koliko ima glupih i sebicnih roditelja.
Da sam na njegovom mestu, imali bi sta da cuju od mene, pa bi se pusili!!! :rtfm:
 
evo npr. da ja kazem kako nisam imala sex godinu dana to odmah kako sa mnom nesto nije u redu, da sam ruzna, aseksualna, neiskusna (ne znam kakve veze ima al ajd)
mogu misliti kako je nevinim :mrgreen:
opet ne valja ni kad menjas..a sta ces nego menjati ako nemas vezu a odlucis se za sex
ili treba cekati onog jednog sto si mu jedna od mnogih, pa kad na tebe dodje red :lol:
 
Da se ne lazemo,sigurno 90% ljudi sa podsmehom i omalovazavanjem gledaju na ljude koji imaju vise od,recimo,20 godina a nevini su.Pogotovo na muskarce,za zene,manje vise.E sad sto svi mi ovde pricamo kako je to ok,kako je to sasvim normalno,kako ljudi koji se tome smeju i smatraju da to nije normalno i sami nisu normalni ali sam 100% siguran da bi se velika vecina ucesnika ove diskusije cudom nacudila i slatko nasmejala nekome ko je nevina a ima 20+.To tvrdim.
Ljudi to tako gledaju.Nemogucnost da nadjes devojku,priustis sebi seks,u krajnjem slucaju i platis,poistovecuju sa nesposobnoscu,smusenoscu,nezreloscu i polnom nemoci.Moze to nama da se svidja ili ne.
 
Da se ne lazemo,sigurno 90% ljudi sa podsmehom i omalovazavanjem gledaju na ljude koji imaju vise od,recimo,20 godina a nevini su.Pogotovo na muskarce,za zene,manje vise.E sad sto svi mi ovde pricamo kako je to ok,kako je to sasvim normalno,kako ljudi koji se tome smeju i smatraju da to nije normalno i sami nisu normalni ali sam 100% siguran da bi se velika vecina ucesnika ove diskusije cudom nacudila i slatko nasmejala nekome ko je nevina a ima 20+.To tvrdim.
Ljudi to tako gledaju.Nemogucnost da nadjes devojku,priustis sebi seks,u krajnjem slucaju i platis,poistovecuju sa nesposobnoscu,smusenoscu,nezreloscu i polnom nemoci.Moze to nama da se svidja ili ne.

slazem se
kad nisi nevin a nemas duze sex ismevaju se tome, a ne ovo nevin od 20+

- - - - - - - - - -

i smatraju te debilom ili nezrelim
to na forumu kad pocnem da iznosim
 
Poslednja izmena:
Da se ne lazemo,sigurno 90% ljudi sa podsmehom i omalovazavanjem gledaju na ljude koji imaju vise od,recimo,20 godina a nevini su.Pogotovo na muskarce,za zene,manje vise.E sad sto svi mi ovde pricamo kako je to ok,kako je to sasvim normalno,kako ljudi koji se tome smeju i smatraju da to nije normalno i sami nisu normalni ali sam 100% siguran da bi se velika vecina ucesnika ove diskusije cudom nacudila i slatko nasmejala nekome ko je nevina a ima 20+.To tvrdim.
Ljudi to tako gledaju.Nemogucnost da nadjes devojku,priustis sebi seks,u krajnjem slucaju i platis,poistovecuju sa nesposobnoscu,smusenoscu,nezreloscu i polnom nemoci.Moze to nama da se svidja ili ne.
Tacno, ali tako je i sa mnogim drugim stvarima i sta cemo onda?
Sa podsmehom se gleda i ako je neko glup, ruzan, neobrazovan, nizak, debeo, nesposobanda nadje posao......

Da li cemo da pravimo predstavu za narod (u ovom slucaju familiju) ili da sami sa sobom izadjemo iz problema ili prihvatimo situaciju?

Niko ne kaze da je njemu lako, vec da mu je familija glupa i sebicna i ne samo sto mu ne pomazu (oni to i ne mogu), bar ne treba da mu odmazu...
 
u rl ne pricam o tome i kad kazem ne veruju mi
tako da se samo nasmejem sta drugo

tako mi nisu verovali kad sam u srednjoj rekla kako sam nevina, imala 17 :mrgreen:
ja sam prvi put sa 19 i to mi je normalnije nego sa 14

- - - - - - - - - -

Tacno, ali tako je i sa mnogim drugim stvarima i sta cemo onda?
Sa podsmehom se gleda i ako je neko glup, ruzan, neobrazovan, nizak, debeo, nesposobanda nadje posao......

Da li cemo da pravimo predstavu za narod (u ovom slucaju familiju) ili da sami sa sobom izadjemo iz problema ili prihvatimo situaciju?

Niko ne kaze da je njemu lako, vec da mu je familija glupa i sebicna i ne samo sto mu ne pomazu (oni to i ne mogu), bar ne treba da mu odmazu...

jeste to ali ovo se bas gleda sa podsmehom
 
slazem se
kad nisi nevin a nemas duze sex ismevaju se tome, a ne ovo nevin od 20+

- - - - - - - - - -

i smatraju te debilom ili nezrelim
to na forumu kad pocnem da iznosim

Pa naravno.

Tacno, ali tako je i sa mnogim drugim stvarima i sta cemo onda?
Sa podsmehom se gleda i ako je neko glup, ruzan, neobrazovan, nizak, debeo, nesposobanda nadje posao......

Da li cemo da pravimo predstavu za narod (u ovom slucaju familiju) ili da sami sa sobom izadjemo iz problema ili prihvatimo situaciju?

Niko ne kaze da je njemu lako, vec da mu je familija glupa i sebicna i ne samo sto mu ne pomazu (oni to i ne mogu), bar ne treba da mu odmazu...
Nista.Ja sam samo konstatovao da je licemerno pisati kako je to normalno i ok da bi cisto ovde ispao politicki korektan a da cuje za nekoga da je nevin a ima vise od 20 godina iznenadio bi se vise nego da je saznao da je vanzemaljac.Takvi su ti ljudi inace nemora da se odnosi samo na forum.
A sto se tice ostatka,znas kako,ja mislim da ovaj prvi pasus iz Lollol-ovog uvodnog posta treba ignorisati jer je on to negde procitao na internetu pa kao ispovest nekog mladica bla,bla,truc.Ajd' sad da verujemo svakoj budalastini koju procitamo na internetu.Znaci ta prica je izmisljena i nema potrebe o tome uopste diskutovati.I to izmisljena od strane bas tako nekoga ko smatra da su oni koji nisu imali seks nesposobni,glupi,invalidi kojima mama placa prostitutke.Okanime se toga.
 
Otkud vam sad ovo problem? Zar to nije bio problem odmah posle sexualne revolucije 60tih? Sedamdesetih su svi zenski matori pilici koji su se vratili iz neke zapadne zemlje drvili o balkankama kao zaostalim.
Slusao sam pricu jedne tetke koja je nekih 80tih bila u srednjoj skoli i nevina. Nastavnice su ih izlagale ruglu ako su bile nevine. To je bilo pre.... dosta godina. Sad ne vidim gde je tu problem osim u mozgovima neodlucnih zena.
Postoji jednostavno pravilo ili jesi ili nisi, kako za muskarce tako i za zene. Ima i dodatak pravilu: Ljudi dele suprotni pol na one koji su za sex i one za brak. Prve koriste one druge cuvaju, a svako moze da bira gde zeli da se nadje.
 
Nije resenje problema da on ucutka rodbinu, vec da pomogne sebi. Ako to uradi, jos ce se gluplje osecati i jos vise verovati da nije dostojan normalnog odnosa zato sto ga neko zeli, vec da mora da plati. Da sam musko, mene bi to unistilo.

Jezim se kad vidim koliko ima glupih i sebicnih roditelja.
Da sam na njegovom mestu, imali bi sta da cuju od mene, pa bi se pusili!!! :rtfm:

Upravo sam to i rekao da može da se desi.
Zato se to namesti diskretnije ako se već želi "pomoći".
 
evo npr. da ja kazem kako nisam imala sex godinu dana to odmah kako sa mnom nesto nije u redu, da sam ruzna, aseksualna, neiskusna (ne znam kakve veze ima al ajd)
mogu misliti kako je nevinim :mrgreen:
opet ne valja ni kad menjas..a sta ces nego menjati ako nemas vezu a odlucis se za sex
ili treba cekati onog jednog sto si mu jedna od mnogih, pa kad na tebe dodje red :lol:

Ne šaljem reputacije, to retko kad radim, pa ću ti ovako javno reći da si jako simpatična, i da mi deluješ sasvim normalno, opušteno i kultivisano, što je jako pohvalno. :)
 
Zato se ne namesta nista nego se gledaju svoja posla i ne zabada se nos u to ko je gde,kad,sa kim i da li je uopste.

- - - - - - - - - -

To je najbolji nacin da nekom pomognes.

Nije rešenje ni pustiti dete da ti kopni...nekada je dovoljan mali podstrek da ti samotnjaci živnu.

Ali ovaj potez iz već opisanih razloga mač sa dve oštrice. Mora i malo taktike a ne samo dovesti neku trofrtaljku sa štajge pa "bambusaj sine majka časti".

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:
Citam ti ja tako na netu pricu jednog momka, 26-7 godina, tu negde. Momak nije imao devojku nikad, nevin, desava se.
Kao resenje problema, roditelji i sestra se svi sloze da mu unajme prostitutku.

Da li je to ok, normalno, sta vec, da ne ulazimo previse, meni je zanimljiviji ovaj problem nevinosti.
Momak je koliko sam zakljucio, bez samopouzdanja, stidljiv, povucen, pa ajde da kazemo i tunjav, tako da kako ce imanje seksa da resi njegov problem?

Zasto ljudi u takvim sitacijama misle da je imanje seksa magicno resenje svih problema? Plati nekoj 100 eur, gurne dva puta i gotovo.
Niti on zna sutradan bolje sa devojkama, niti ce imati vise samopouzdanja, i dalje ce biti tunjav, jedino sto moze da kaze, "e imam 26-7 godina, nisam nevin".

Zasto je guranje svog polnog organa u polni organ druge osobe merilo kvaliteta nekog? Zasto kada cujemo price, "e on/a ima, 20+ godina, nevina" mi odmah dolazimo do zakljucka "aha, to je neka retardirana osoba, nesto joj fali, cim je nevinau tim godinama".
Citam tako i ogroman broj mladih ljudi mladjih od 35 godina su ocajni, deprimirani jer nisu imali seks nikada u zivotu, a ja se pitam, cemu to deprimiranje i da li je vredno toga?

Samopouzdanje se ne dobija gubitkom nevinosti, nevinost se ne gubi samo prcanjem (pogotovo ne jednim) itd...mora sve to zajedno, plus ceo život, plus geni...sve skupa...
 
Glupi obicaj iskompleksiranih ljudi je da MORAJU da imaju seks.
Od tog moranja , nastaju mnogi problemi.

Slobodni ljudi ne moraju. Moraju samo robovi.


Ljudi gube smisao zivota kada im seks, umesto sredstvo , postane cilj.

Kao izgubljene duse tumaraju po mracnim i na urin smrdljivim mestima, omamljeni tragajuci za snosajem kao narkoman za iglom.
Mnogi gube kompas i razum u kljucnim momentima, pa cine razne bestijalnosti, zbog cega godine provode u zatvoru.
Da, seks je mnogima, na ovaj ili onaj nacin , oduzeo slobodu.

Niti je za labilne osobe, niti za one koje ne znaju cemu sluzi.
 
Poslednja izmena:
Poznato je da sam ja nevina i da necu da vodim ljubav dok se ne udam. To izaziva vrlo budne reakcije u javnosti. Ljudi su seksusalno nesigurni i isfrustrirani. Ima li ista lepse od tih lepih iskrenih poljubaca i neznosti? Postovanja i radovanja, jer vidite osobu, koju volite i srce vam se ispuni?

To crno si malo pogresila, valjda si mislila budne erekcije ili burne reakcije.

No, nema veze u svakom slucaju si u pravu ovo ostalo. Problem se nalazi u istorijskom razvoju Srpskog drustva.
Pocevsi od Mavra, preko Turaka, Svaba, Bugara i Madjara urezalo se nasim zenama da neko stalno treba da vlada i da se smenjuju osvajaci, a osvajac ko osvajac sam uzme nevinost. Tako da genetski ostaje zenska frustracija, koju tesko prevazilaze, da muskarac treba da vlada njima i ako to ne radi pogube orjentaciju koju posle prenose i na cerke i sinove, agresivno, kao vlasnici svoje dece.
 
Citam ti ja tako na netu pricu jednog momka, 26-7 godina, tu negde. Momak nije imao devojku nikad, nevin, desava se.
Kao resenje problema, roditelji i sestra se svi sloze da mu unajme prostitutku.

Da li je to ok, normalno, sta vec, da ne ulazimo previse, meni je zanimljiviji ovaj problem nevinosti.
Momak je koliko sam zakljucio, bez samopouzdanja, stidljiv, povucen, pa ajde da kazemo i tunjav, tako da kako ce imanje seksa da resi njegov problem?

Zasto ljudi u takvim sitacijama misle da je imanje seksa magicno resenje svih problema? Plati nekoj 100 eur, gurne dva puta i gotovo.
Niti on zna sutradan bolje sa devojkama, niti ce imati vise samopouzdanja, i dalje ce biti tunjav, jedino sto moze da kaze, "e imam 26-7 godina, nisam nevin".

Zasto je guranje svog polnog organa u polni organ druge osobe merilo kvaliteta nekog? Zasto kada cujemo price, "e on/a ima, 20+ godina, nevina" mi odmah dolazimo do zakljucka "aha, to je neka retardirana osoba, nesto joj fali, cim je nevinau tim godinama".
Citam tako i ogroman broj mladih ljudi mladjih od 35 godina su ocajni, deprimirani jer nisu imali seks nikada u zivotu, a ja se pitam, cemu to deprimiranje i da li je vredno toga?

ti izgleda nikad nisi cuo onu poslovicu: jebbo ne jebbo, kurtzu vreme prolazi...

- - - - - - - - - -

Poznato je da sam ja nevina i da necu da vodim ljubav dok se ne udam. To izaziva vrlo budne reakcije u javnosti. Ljudi su seksusalno nesigurni i isfrustrirani. Ima li ista lepse od tih lepih iskrenih poljubaca i neznosti? Postovanja i radovanja, jer vidite osobu, koju volite i srce vam se ispuni?

a ko je za to da si samo glupa?
 
Jedan moj prijatelj smatra da je nevin i onaj ko ima samo 1 partnerku u poslednjih godinu dana.
Znači ako imaš verenicu i veran si joj 365 dana, nevin si uprkos što si imao 100 odnosa s njom.

Drugi moj prijatelj smatra da je nevin onaj ko nikada nije ejakulirao bez kondoma.
Znači ako imaš 100 puta seks, ali nijednom ne ejakuliraš bez kondoma, nevin si.

Tako da, definicije se razlikuju.
Ja recimo smatram da je nevina svaka koja nije imala Trostruku Penetraciju. :zkez:
 
Citam ti ja tako na netu pricu jednog momka, 26-7 godina, tu negde. Momak nije imao devojku nikad, nevin, desava se.
Kao resenje problema, roditelji i sestra se svi sloze da mu unajme prostitutku.

Da li je to ok, normalno, sta vec, da ne ulazimo previse, meni je zanimljiviji ovaj problem nevinosti.
Momak je koliko sam zakljucio, bez samopouzdanja, stidljiv, povucen, pa ajde da kazemo i tunjav, tako da kako ce imanje seksa da resi njegov problem?

Zasto ljudi u takvim sitacijama misle da je imanje seksa magicno resenje svih problema? Plati nekoj 100 eur, gurne dva puta i gotovo.
Niti on zna sutradan bolje sa devojkama, niti ce imati vise samopouzdanja, i dalje ce biti tunjav, jedino sto moze da kaze, "e imam 26-7 godina, nisam nevin".

Zasto je guranje svog polnog organa u polni organ druge osobe merilo kvaliteta nekog? Zasto kada cujemo price, "e on/a ima, 20+ godina, nevina" mi odmah dolazimo do zakljucka "aha, to je neka retardirana osoba, nesto joj fali, cim je nevinau tim godinama".
Citam tako i ogroman broj mladih ljudi mladjih od 35 godina su ocajni, deprimirani jer nisu imali seks nikada u zivotu, a ja se pitam, cemu to deprimiranje i da li je vredno toga?

Tu je najveci problem to sto se na nevinost gleda kao na problem i na nesto uzasno.
Snimili su i neki kratki film o tome, valjda paradoju.

Sto se momka tice ne verujem da ce uspeti da resi svoj pravi problem sa prostitutkom.
Ne znam sta je u pitanju ali razgovor sa pravom osobom bi mu daleko vise znacio i pomogao mu.
 

Back
Top