NATO propaganda na delu

Poruka
21.521
Toliko providno da je cela prica fejk. http://www.vice.com/rs/read/ko-je-prebio-davora-paalia-i-zato-129

Kaze ima oziljke a na slici se nigde ne vide.. A ova prva slika montaza..

Jos on lud kao fora odgovara im,proziva..

Ovo je inace sjajan primer kakvih inace po nasim medijima ima svakodnevno kako se istina izvrce za 180 stepeni.

Klasicna propaganda i udaranje u podsvest naroda.

Sad ce jos malo da krenu da pisu kako srpski huligani lome latinicne table po Beogradu.

A simpatican mi je bas ovaj b92 vido sam imaju tekst sa naslovom : kako je lepo biti gej u Brazilu.

Kad vidim sta plasiraju b92 i N1 odma mi RTS i Pink dodju super televizije s bogatim programom i raznim patriotskim istinitim sadrzajima.

Uzas. Sledeci tekst od b92 ocekujem da procitam kako Srbi masovno lupaju kola sa hrvatskim registracijama.

Ovakvi i slicni vice tekstovi se mogu naci kad udjete na sajt b92 izlaze odma kao preporuka i kolko vidim ovaj nesrecni Bukumirovic sto izmislja ove price je i radio na b92..Pise nesto o Djindjicu ko da je epski junak kao pa kako umro,kako nema Zorana,ko je puco trte mrte... Covek kad cita te budalastine jos bi pomislio da Djindjic nije upropastio Srbiju nego da je jos uradio nesto dobro...

Mada je ovakvim nesrecnicima i jeste dobra stvar bombardovanje Srbije, kompletno unistavanje srpske ekonomije, svakodnevno konstantno izvrtanje istorije naopacke po medijima,promovisanje nemorala,satanizma,lgbt-a,...

Ipak oni rade za NATO !

Da mi je samo da vidim mentalni sklop ljudi koji stvarno veruju pricama poput ove.. koji gledaju N1 i b92 pa i pink i rts i happy i prvu kako bi se informisali... koje su to glave..

Zabrinjavajuce je sto ima mladih ljudi medju njima.

Na svakom koraku se prepoznaje da je prica izmisljena.. Znaci najobicnija izmisljotina !!! Ima tacno popis koliko napada se godisnje dogodi na Srbe u Hrvatskoj dok su sa druge strane Hrvati u Srbiji zasticeni kao beli medvedi i imaju veca prava od Srba. Uostalom kao i sve ostale manjine a i azilanti. I onda nam plasiraju ovakve price..

To vam je sustina odnosa NATO placenika prema izvestavanju u Srbiji. A takvima je samo i omoguceno da budu u medijima. Ko misli drugacije ne sme da pridje medijima..

To je isto ko sto vicu cuo sam ih cesto Srbi proterali Hrvate iz Srbije 90ih. Smesno. Pricati uopste o tome a par stotina iljada Srba proterano iz Hrvatske i Hrvati to slave kao dan pobede.
Proterani i nista nisu dobili od Hrvatske ni dinara.. Samo obecanja kad su trebali uci Hrvati u EU.

Hrvati u Srbiji se sami iselili i sacekala ih 5 puta bolje kuce i stanovi Srba iz Hrvatske.. mogli su da biraju.. I posle dodju i kazu zastrasivanje,proterivanja a nidje dokaza.

Nidje to da se dokaze. Al dobro ako tako kazu svi mediji onda mora da bude istina. Mislim nema veze sto nema dokaza vazno je samo da se to ponavlja i da je to tacno.. sto nema veze sa vezom ma ko da ce neko da razmislja... Samo da ti pricas kako bi ti voleo i ima da ti veruju . . .
 
Kako shvatam, on je više najeb'o zbog nacionalnog faktora !
Nije trebalo da se kači na ustaške teme.
Da je tako postupio, kontam, ost'o bi bez para, i svako sebi !
Ovako, nema para, nema zuba, a ima modrica....
Oko očiju i na duši !

A, mene je lično sramota, u ime Beograda !
 
Da je sve ovo kako pise pa nasa milicija i politicari u vlasti bi jedva docekali da naprave famu oko toga... mesec dana bi bila udarna vest.

Jos kao ne bi ih prepozno. Al onaj deo sa nova lika koji se odjednom gube u citavoj prici mi je najjaci.

Opasna manipulacija i na sve spinove i lazi ovakve vrste treba na vreme upozoravati. Dok sve plasiraju ovakve baljezgarije Srbi u Hrvatskoj svakodnevnu bivaju prebivani,tlaceni,omalovazavani na nacionalnoj osnovi. Za to ima dokaza oni su tu, al to nikog ne zanima.. To nije vest.. Jer jelte Srbi su to zasluzili..
 
Ili je fejk priča ili su ga mlatili ko zna zbog čega ( ko može da dokaže da se nije oblizivao u pravcu dečaka i časnih sestara ?) .
Po Srbiji a posebno Beogradu svakakva srbomorzačka gamad svakodnevno bezbrižno šeta i nikad im ništa nije bilo. Samo je je Jovo Kapičić dobio ćušku.

Sonja Biserko, Jelena Milić, Čeda Jovanović, Čanak, Nataša Kandić, one ustaše sa U92, Ćazim, bezbrojna NVO bagra...setih se i Džejms Lajona koji je povodom bombardovanja Srba u RS pravio žurku u Sarajevu, potom aktivno pomagao rušenje Miloševića ( on je stranac, neka ruši Obamu i Klintona) a danas živi u Beogradu i oženjen je , pa naravno - srpskom koorvom.

Ova zemlja jednostavno obiluje šljamom svake vrste pa smo počeli da privlačimo i šljamere iz inostranstva.
 

Back
Top