Da li vam trebaju uputstva u krevetu?

poetessa

Legenda
Poruka
56.288
Jel vas iritira to, kad ona vama daje tu neka uputstva u krevetu?
Ona tu kreće sa nekom pričom, ček da ti kažem, pomeri se, okreni se, pokreni se, pipni, stisni, nemoj tako - nego ovako i sl.

Mislim, molim?!
Šta da vam kaže?
Meni je rečeno: "Ako ja ne znam šta njoj treba, kako i na koji način, onda bi ona, znate i sami imala šta, jel?"
....
Ja sam čula da su neke od najiritantnijih stvari
-kad suflira na telefon,
-kad ostavlja spisak za kupovinu,
-kad traži da joj glumite drugaricu za šoping,

ali ovo zadnje, nekima je posebno iritantno, a vama?

Ako izdaje uputstva, kao kad diktira spisak za šoping, šta će da se desi? :lol:
 
Po meni su upustva okej...

Soping liste i sam koristim tako da verovatno ne bi bile problem, ali mora da se vidi ko placa i ko i kako ide u kupovinu ako bi ziveli zajedno.

Drugarica za soping, pa moze i to ako se dogovorimo, ali veliki problem bi bio ako bi isli cesto.z:hm:

E sufliranje vec druga prica.
 
Jel vas iritira to, kad ona vama daje tu neka uputstva u krevetu?
Ona tu kreće sa nekom pričom, ček da ti kažem, pomeri se, okreni se, pokreni se, pipni, stisni, nemoj tako - nego ovako i sl.

Mislim, molim?!
Šta da vam kaže?
Meni je rečeno: "Ako ja ne znam šta njoj treba, kako i na koji način, onda bi ona, znate i sami imala šta, jel?"
....
Ja sam čula da su neke od najiritantnijih stvari
-kad suflira na telefon,
-kad ostavlja spisak za kupovinu,
-kad traži da joj glumite drugaricu za šoping,

ali ovo zadnje, nekima je posebno iritantno, a vama?

Ako izdaje uputstva, kao kad diktira spisak za šoping, šta će da se desi? :lol:

:dontunderstand:

Moze malo jasnije?
 
zene koje pricaju bilo sta tokom seksa, osim perverznih/bezobraznih recenica pracenih uzdasima, kricima i preferabilno vristanjem koje cuje ceo komsiluk najmanje dve ulice udaljenosti :lol:, ne cine nista da stimulisu momka, vec naprotiv demotivisu, da ne kazem smaraju u odsudnim momentima
 
Jel vas iritira to, kad ona vama daje tu neka uputstva u krevetu?
Ona tu kreće sa nekom pričom, ček da ti kažem, pomeri se, okreni se, pokreni se, pipni, stisni, nemoj tako - nego ovako i sl.

Mislim, molim?!
Šta da vam kaže?
Meni je rečeno: "Ako ja ne znam šta njoj treba, kako i na koji način, onda bi ona, znate i sami imala šta, jel?"
....
Ja sam čula da su neke od najiritantnijih stvari
-kad suflira na telefon,
-kad ostavlja spisak za kupovinu,
-kad traži da joj glumite drugaricu za šoping,

ali ovo zadnje, nekima je posebno iritantno, a vama?

Ako izdaje uputstva, kao kad diktira spisak za šoping, šta će da se desi? :lol:

One koje znaju znanje upustva daju skoro bez reči. Sve ostalo može imati kontraefekat u zavisnosti od veličine sujete đuvegije.

kakav spisak,nikada to ne pravim
društvo za šoping obično znači odvezi me do tamo pa posle sedi u kafić,
 
Poslednja izmena:
Malo, kratko i na pravi način prezentovano uputstvo za navođenje krstareće rakete inače nema eksplozije:lol:
Obično je na početku tako, posle se ta "uputstva" pretvore u obostranu igru istraživanja, ispipavanja, eksperimentisanja: ))..fino je to:)

da sam elokventan ko sto nisam tako bih nesto i ja napisao :)

:ok:

- - - - - - - - - -

Mene je jednom iznerviralo kada mi je jedna u sred seksa sapnula na uvo: "Znas da bi trebao da okrecis plafon?" :evil:

blajbi bre to je stri fazon ovaj vic ;)
 
Ma ja verujem da se svakome dogodilo da dok "testeri" zensku ona glseda negde nezainteresovano u stranu, malo zeva, posamatra svoje nokte ili pipa kosu, pita nesto bez veze i samo zastenje po nekada, onako tek reda radi...

To su svi veliki svaleri svakako po nekada doziveli.....:aha2:

- - - - - - - - - -

:lol:

ima ga i na svabskom tj. reklama ima

Moracu da trazim autorska prava. :mrgreen:
 

Back
Top