Sexualna iskustva vs. ista tema na zenama

em glupa em i smesna , kod mene se virtuelno ne priznaje polovaro ,podrkala si nesto
Podrkali su se tvoji geni nesretniče prilikom rođenja. Jedino što je polovno to je tvoja pamet.
- - - - - - - - - -

Malo su bolje nego vase zenske, asocijacije za razmisljanje. Cilj teme i nije da se pale zene, nego da se edukuju muski primerci. Ti svoje drugarice lozi kako znas. :)

Šta si ti - Dositej? Prosvetitelj?
Kojim iskustvom misliš da edukuješ muški svet?
 
Podrkali su se tvoji geni nesretniče prilikom rođenja. Jedino što je polovno to je tvoja pamet.
- - - - - - - - - -
Šta si ti - Dositej? Prosvetitelj?
Kojim iskustvom misliš da edukuješ muški svet?

Opet su ti proradili hormoni?

- - - - - - - - - -

Kad zena pocne s ovoliko zuci svadju, ako odgovorite onda jedini nacin da joj zapusite usta zavisi od bliskosti. Ako niste bliski okrenete se i odete. :)
 
Sta mislite koliko procenat zena bi potrcao da isproba vanzemljaka kad bi se pojavio iznenada?
ne znam koliki procenat žena bi potrčao..zavisi?
negde su žene pak strašljiva bića..i treba im nekad vremena da prihvate neku totalnu različitost...možda zato traži vođstvo i podsvesno više vape za odobrenjem:lol:
zavisi kakav oblik bi taj zeleni poprimio :lol: i šta bi bio ulog, za opštenje sa tim vanzemaljcem..opstanak vrste ili modni trend? zavisi :lol:
A jok, ljubomorni macak izgleda savrseno miran i nije kao ova ukvasena macka.
Kad nadjem sliku mislicete da ga nista ne uznemirava, a on krajickom oka snima svaki pokret.
Vrlo slicno zenama.:)

da, obično mačke upoređuju sa ženama..i to njihovo posmatranje ispod oka je jako svojstveno za obe vrstame..naizgled nezainteresovane, a ništa im ne promiče.

Rekla je odvescu te u najcrnju sumu i necu te pustiti dok ne iscedim tvoje sokove.
Dobro, kad sam vec tu, ali pazi da se ne otrujes, nisam se proveravao na stetnos po divlje zverove.
Suma je bila gusta i crna, sa mnogo staza koje nikuda ne vode. Putovali su nocu, jer dan je bio ispunjen vrelinom i naravno, poslovima. Rekla je- - Pa dje si, bolan, ti meni.
Eto, svratih na kafu.
Lepo spolja, prijano iznutra, mesto je odavalo namenu - skrivanje lokalnog establismenta od navale turista. Mesto gde se danju dovodi porodica, a nocu ljubavnice.
Gledali su se prisno i prica je bila lagana, naucena, izvezbana jednostavna.
Dodji ti mali da ti objasnim nesto - rekla je - i obujmila mu usne svojim dok je ruke nezno ovavila oko njegovog vrata. Tako je pocelo.
Dalje nisam gledao da neko ne pomisli da sam voajer i prijavi policiji, koja je te veceri pravila raciju alkohlisanih vozaca.
Znam da su posle par sati bili mrtvi umorni i da je san bio najvaznije sto im je trebalo. Razlaz je bio neminovan. Ali su ostale ruke, oci i nezne reci. Dobro i jos po neki detalji.

Ovo i ja nekad radim..ali pazim da me ne vide :lol:
ljubavnici...i samo malo naslućivanja...i očigledno dobro iskorišćeno vreme, jer im je san bio najpotrebniji posle tog susreta
 
Jednom prilikom putovao sam sa svojim prijateljem Kvoutom zvanim Reshi po nekim nepoznatim zemljama. Trebao mu je vozac, a ja sam najbolje sto je imao.
Idemo u zemlju malo drugaciju rekao je na pocetku puta. Putovalo se i pricao mi je svoje dozivljaje.
Pre nekog vremena svojim telepatskim mocima upoznao je jednu posebnu zenu udaljenu vise dana od nas. Trazila je nesto novo i pozvala ga da se upoznaju. Grad joj je bio tesan i vise nije imala nade da ce upoznati nekoga koga vec ne zna ili licno ili iz price svojih drugarica.
Nije se ni pakovao samo je uskocio u prvi prevoz i stigao kod nje. Zivela je u naselju na kraju grada, a radila malo dalje u predgradju, mirna ulica, mala prodavnica u kojoj je samo ona radila. Pogledao je okolo ocekujuci da je mozda prevara neprijateljskih klanova. Kada je usao u prodavnicu, zatekao je gomilu cigancica kako se motaju po njoj i nasmejanu prodavacicu koja ih kontrolise. Pogledali su se i prepoznali.
„ Naprave guzvu da mogu da ukradu nesto.“ Rekla je kroz osmeh.


Plavokosa,kratko osisana, okruglog lica i neboplavih ociju odmah mu je bila lepa i draga.
„Kako si?“ Pitao je redaradi dok je privlacio preko trake za naplacivanje.
„Sad odlicno.“ Rekla je kroz osmeh gledajuci ga u oci, prepustajuci se poljupcu.

Bilo je mocno, ali kratko.

Pricali su o svemu i svacemu sledecih dva sata dok su se smenjivali kupci.

Zakljucala je prodavnicu dok je on pozvao taxi. Nije bilo dogovaranja sve se znalo. Nazvala je gazdaricu da joj nadje zamenu, dok je on ugovarao sobu za dve noci.

Vatromet koji je nastao ulaskom u sobu, mogao je da opise samo neko ko nema osecanja za intimu dvoje opsednutih strascu. Kvout nije mislio da treba da ulazi u detalje osim da nije izlazio iz nje prvih tri sata, a posle setnje i jela, celu noc su se smenjivali oko iste stvari.
Prica je bila iskrena i iscrpna. Nije bila cvecka, menjala je muskarce od svoje 14 godine, dok nije upoznala istog takvog muskarca i sa njim rodila cerku. Znala je kada se ponovo zaljubio, jer je svake godine i ona imala izlete, pa su simptomi bili poznati.
Cekala je godinu dana da se nesto promeni i onda se iselila. Nije bilo svadje, sve je bilo poznato. Vidjali su se i dogovarali, a cerka je bila i kod nje i kod oca, gde joj je bilo bolje jer je ona zivela u svojoj devojackoj sobi.
Tri dana su prosla za tren. Probudio se treceg jutra, a ona nije bila tu. Spremio je stvari i platio sobu.
„Dodjite nam opet.“ Naravno, da je dosao opet. Uzeli su stan posle dve nedelje.
Vidjali su se za svaki slobodan dan. Trajalo je nekoliko meseci. Vise nije on dolazio, ona je pocela da dolazi kod njega jos nekoliko meseci. Bilo je pitanje kada ce je usvojiti. Ona nije nista trazila on nije pitao. Strast nije jenjavala, svaki put je bilo novo i drugacije.
Samo je nesto skripalo. Jednog trenutka je dosla obrijana iako to nije bila prica nikad i time sebe stavila na listu.
Pozvao ju je jednog dana i rekao da je nasao nekoga za ozbiljnu vezu i da raskida.

Iz ciste gluposti poslala je poruku u tri sata nocu, dobila je odgovor od pogresne osobe.

Jos smo sedeli u kolima dok je zavrsio pricu, pa me je pozvao na kafu.
 
Jednom prilikom putovao sam sa svojim prijateljem Kvoutom zvanim Reshi po nekim nepoznatim zemljama. Trebao mu je vozac, a ja sam najbolje sto je imao.
Idemo u zemlju malo drugaciju rekao je na pocetku puta. Putovalo se i pricao mi je svoje dozivljaje.
Pre nekog vremena svojim telepatskim mocima upoznao je jednu posebnu zenu udaljenu vise dana od nas. Trazila je nesto novo i pozvala ga da se upoznaju. Grad joj je bio tesan i vise nije imala nade da ce upoznati nekoga koga vec ne zna ili licno ili iz price svojih drugarica.
Nije se ni pakovao samo je uskocio u prvi prevoz i stigao kod nje. Zivela je u naselju na kraju grada, a radila malo dalje u predgradju, mirna ulica, mala prodavnica u kojoj je samo ona radila. Pogledao je okolo ocekujuci da je mozda prevara neprijateljskih klanova. Kada je usao u prodavnicu, zatekao je gomilu cigancica kako se motaju po njoj i nasmejanu prodavacicu koja ih kontrolise. Pogledali su se i prepoznali.
„ Naprave guzvu da mogu da ukradu nesto.“ Rekla je kroz osmeh.


Plavokosa,kratko osisana, okruglog lica i neboplavih ociju odmah mu je bila lepa i draga.
„Kako si?“ Pitao je redaradi dok je privlacio preko trake za naplacivanje.
„Sad odlicno.“ Rekla je kroz osmeh gledajuci ga u oci, prepustajuci se poljupcu.

Bilo je mocno, ali kratko.

Pricali su o svemu i svacemu sledecih dva sata dok su se smenjivali kupci.

Zakljucala je prodavnicu dok je on pozvao taxi. Nije bilo dogovaranja sve se znalo. Nazvala je gazdaricu da joj nadje zamenu, dok je on ugovarao sobu za dve noci.

Vatromet koji je nastao ulaskom u sobu, mogao je da opise samo neko ko nema osecanja za intimu dvoje opsednutih strascu. Kvout nije mislio da treba da ulazi u detalje osim da nije izlazio iz nje prvih tri sata, a posle setnje i jela, celu noc su se smenjivali oko iste stvari.
Prica je bila iskrena i iscrpna. Nije bila cvecka, menjala je muskarce od svoje 14 godine, dok nije upoznala istog takvog muskarca i sa njim rodila cerku. Znala je kada se ponovo zaljubio, jer je svake godine i ona imala izlete, pa su simptomi bili poznati.
Cekala je godinu dana da se nesto promeni i onda se iselila. Nije bilo svadje, sve je bilo poznato. Vidjali su se i dogovarali, a cerka je bila i kod nje i kod oca, gde joj je bilo bolje jer je ona zivela u svojoj devojackoj sobi.
Tri dana su prosla za tren. Probudio se treceg jutra, a ona nije bila tu. Spremio je stvari i platio sobu.
„Dodjite nam opet.“ Naravno, da je dosao opet. Uzeli su stan posle dve nedelje.
Vidjali su se za svaki slobodan dan. Trajalo je nekoliko meseci. Vise nije on dolazio, ona je pocela da dolazi kod njega jos nekoliko meseci. Bilo je pitanje kada ce je usvojiti. Ona nije nista trazila on nije pitao. Strast nije jenjavala, svaki put je bilo novo i drugacije.
Samo je nesto skripalo. Jednog trenutka je dosla obrijana iako to nije bila prica nikad i time sebe stavila na listu.
Pozvao ju je jednog dana i rekao da je nasao nekoga za ozbiljnu vezu i da raskida.

Iz ciste gluposti poslala je poruku u tri sata nocu, dobila je odgovor od pogresne osobe.

Jos smo sedeli u kolima dok je zavrsio pricu, pa me je pozvao na kafu.

Inače ova priča o Rešiju mi se jako sviđa :klap:
Odgovara upravo nekom mom senzibilitetu..ima dozu mistike, egzotike, putovanja, naslućivanje mirisa i začina koje donose ljubavi i susreti sa dalekih putovanja
..
i preneta sam momentalno u tu malu radnjicu u kojoj Rešijeva ljubavnica radi i sobu kojoj su provodili svoje strasne dane.

I onda taj dan, kada je došla obrijana i kada su stavili tačku na svoju priču....da li je taj čin razbio prisnost i poverenje između nih..volela bih da pitam Rešija?
..
a možda je bilo samo vreme da on krene dalje
 
kako za koga
za prijatelje slonce...za neprijatelje...slonce mrachni :rotf:

slonče mračni...je bio ranije slonče bračni :lol:

- - - - - - - - - -

Bilo je vreme da krene dalje. Brijanje se kasnije ispostavilo kao dobra pretpostavka, ali je i on tome doprineo. Nije bilo za pricu, ali i ja sam isto pitao.:)

Da li je Reši putovao možda vozom na tim svojim putovanjima i ima li neka priča iz voza možda? :think:
 
:zurka:

rasta1.gif


Ovo je priča kako je Slonče bračni
postao opaki forumaš Slonče mračni!
Došao je jednog dana na forumašku terapiju
da ukrade od poetesse skrivenu rasnu tapiju!
Sve su rasne ženske morale da padnu za slobodu
Surlom ih je po vrućini prskao sa vodu! :lol:

Yo, Yo! :zurka:
 
ahahaha :rotf:

ovo je pesma koju nerado kuckam
pesma o rasnoj zenki
stih uz koji prduckam i tuckam
...i diskretno poprckujem iz senki :lol:

kako je to suFtilno Slonce :lol:

- - - - - - - - - -

Juče sam se ponašala kao veštica prava,
mislim da je reč ,,obujmiti,, baš strava
izvinjavam se lepo postavljaču teme
i molim da se ne ljuti na mene. :)

haha i ovo je genijalno :lol:

super :lol:

- - - - - - - - - -

Čas erotomanije profesora Boljarina :mrgreen:

:heart:

mi stalni smo u prvoj klupi a sad cemo da vidimo mozda neki iskoce iz zadnje klupe zeljni edukacije :lol:
 

Back
Top