ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uprava jedno prica, Kralj Ivica drugo. Ja ne bih da obelezim teren kao krivca za rezultat. Da smo dobili, bilo bi onda ''eto, mi po onakvom terenu moramo da pobedjujemo''. A ovako ispada da je samo zbog rezultata Mada, zaista, ako su uslovi ok, zasto na primer Zvezda ne igra po snegu (onakvom)? Ko god da je kriv. A sta smo sve gledali u ovoj sezoni od neregularnosti ovo je mala maca. Mozda se varam ,ali ne pamtim da je skoro Zvezda igrala po onakvim terenima. Ali kazem, nisam siguran...
 
Ne sporim ali Kralj Ivica je rekao da je utakmica odigrana na zahtev Partizana, delegat da su se oba kluba složila da se utakmica odigra i Mirković Batica da razlog očajne igre njegovog tima nisu bili vremenski uslovi i teren.
Da li bi tražili ponavljanje utakmice da su dobili?



Naravno da ne bi.Mada bi Pantic sigurno kukao o uslovima....
Ovo je propust sudijske organizacije ili ko je vec odgovoran za odlucivanje da li se igra ili ne.
Ako je istina da su bili slozni oko odigravanja,onda definitivno nisu normalni.
Izjava Mirkovica samo pokazuje o kakvom se amateru radi,po onakvim uslovima jedino su mogli da se grudvaju.Nema ekipe koja moze po onakvom snegu da pokaze neku dobru igru,jeste da partizan igra ocajno ali uslovi su bili katastrofalni.
 
Nego da se vi vratimo pravim evropskim vrednostima :D
Detalj sa nedavno odigranog derbija Liverpul - MU :klap:

NJqjdv3.png
 
Naravno da ne bi.Mada bi Pantic sigurno kukao o uslovima....
Ovo je propust sudijske organizacije ili ko je vec odgovoran za odlucivanje da li se igra ili ne.
Ako je istina da su bili slozni oko odigravanja,onda definitivno nisu normalni.
Izjava Mirkovica samo pokazuje o kakvom se amateru radi,po onakvim uslovima jedino su mogli da se grudvaju.Nema ekipe koja moze po onakvom snegu da pokaze neku dobru igru,jeste da partizan igra ocajno ali uslovi su bili katastrofalni.

pa oca mu *****, jesu li oni djeca kojoj mozes narediti besmislice?

dodjes vidis nemoguce uslove i kazes , ja ovde igrati necu i tacka!

povedes ekipu i kraj price...

pa nek kazne oduzimanjem bodova, nek rade sta hoce, a ti lepo pustis snimak, dokaze i pravac uefa...

ali ne, debili su odigrali a potomo kuknjava ko u derista...

i sad im drugi kriv...

ne kazem da nije bilo mucki oko zvezde i te kako jeste forsirana i te kako su sudije lopovi je stitili, da ne spominjemo obradovica maja i ostalu bandu, ali nije zvezda kriva za ocajni partizan!

i niej uvek kriva!

po onome bi samo idiot igrao, a sto jeto odpustio mirkovic to njega pitajte...

drugo ne pitate li se malo smrdi li ovo sve?

prvo, uslovi su bili katastrofalni, to sm osvi videli i znali... partizan ipak odigrava, jer su toboz tako mu nareidli da mora da se igra...mora se samo umreti... a igrati po idiotskim uslovima moze svako da odbije nece otpasti glava sa ramena...

ali ne , partizan prihvata tu nebulozu koju su mu toboz nareidli, da se igra , i posle neresenog rezultata , kuknjava, toboz zavera, iskljucivnaje iz lige.... i prebacivnaje odgovornosit za krah i najbedniji tim u istoriji u tudje dvoriste...

a ko je bio protivnik partizanu?

macva! ju slucajnosti?!?!?!

IVICA KRALJ JE VODI A TRENER JE GLE SLUCAJNOSTI JOS JEDAN GROBAR TESOVIC?

pogledajte izjavu kralja...

Ispoštovali smo odluku delegata, sudije i domaćina da se utakmica odigra. Da je bilo suprotno, Mačva opet ne bi pravila nikakav problem. Jer, uslovi su bili nemogući za fudbal, na terenu je bilo 20 centimetara snega - zaključio je Kralj.


dakle, ispostovali i zelju domacina?

a sad domacin oce da izadje iz lige?

pre ce biti gospodo da je ovde odigran namestena utakmica i kladionicarski dobro naplacen iks...

kud bolja prilika nego sa timom koji vode grobari...
svoji smo znamo se jel...

pobeda partizanu ne znaci nista jer je prvenstvo izgubljeno sa ovakvim timom, a pare su banditima uvek dobro dolse... pa sto ne zaraditi... i onda lepo namestis iks sa macvom, i posle urlas kako se golovi i nisu mogli davati jer je bilo 20 cm snega...

ima logike zar ne?

i onda patetiak i drama- napsutamo ligu!

a sta se krije iza sve te hajke?

namestaljka?

pa dobro zamsakirana, toboz nepravdom prema partizanu... uvjek je bilo dal opov najvise prvi kmeci.... optuzujuci druge...

LJUDI, SVAKO NORMALAN OVU UTAKMICU BI ODBIO DA IGRA, PA MAKAR MU NAREDIO SAM GOSPOD BOG.


DAKLE, mirkovic je morao da odbije igranje kao i ostali i z rukovodstva partizana.


ovo je namestaljka. ona providna i smesna.
 
Onaj iz sudijske organizacije reče da su se oba kluba saglasila da se igra utakmica i to pismeno potvrdili.

to je tacno.

delgat sudija i domacin su imali odluku da se igra, to potvrdjuje i kralj svojom izjaovm da su ispostovali volju delegata sudije i domacina.

dakle?
sve jasno. zeleli su , cemu sad kuknjava oko neuslova?

skrivanje namestaljek rezultata . eto zasto.

kladionica.
 
Na cupanje mezimice iz gov@na od 2012 do danas je otislo tacno 3000 rampi, odnosno 51 milion podeljeno sa 17000. Otkako je vodja usao u klub spucano je desetine miliona evra ali moze to i bolje, sad posle LS apetiti ce sigurno da porastu, Ultrakop ce da malo ubrza sa prolaskom na tendere, Frimponzi ce se prodavati za pola miliona evra, Racici za dva i po, braca Ilici za pet i po, a mi cemo i dalje da budemo veverice i da verujemo da je to istina. U skladu sa navijackim bojama, siguran sam da cigani i dalje veruju u Deda Mraza, samo sto ovaj njihov nema bradu, nosi naocare, ne spava, ne jede i kao duh stalno lebdi nad njima.
 
Na cupanje mezimice iz gov@na od 2012 do danas je otislo tacno 3000 rampi, odnosno 51 milion podeljeno sa 17000. Otkako je vodja usao u klub spucano je desetine miliona evra ali moze to i bolje, sad posle LS apetiti ce sigurno da porastu, Ultrakop ce da malo ubrza sa prolaskom na tendere, Frimponzi ce se prodavati za pola miliona evra, Racici za dva i po, braca Ilici za pet i po, a mi cemo i dalje da budemo veverice i da verujemo da je to istina. U skladu sa navijackim bojama, siguran sam da cigani i dalje veruju u Deda Mraza, samo sto ovaj njihov nema bradu, nosi naocare, ne spava, ne jede i kao duh stalno lebdi nad njima.

Kakvih rampi?
 
Čudno zar ne?
Možda bi ti bilo jasnije o čemu se radi da mi nisu obrisani postovi.
Ovako ispada da ova gore Linda iz Pečenjevci priča sama sa sobom !

Cekaj, tebi nije jasno zasto ti brisemo postove?
Ajd' probaj sledeci put, nemoj nikoga da vredjas. Pa ces videti da niko nece nista da ti izbrise.

Inace, i ovaj post ti je za brisanje.
 
Na cupanje mezimice iz gov@na od 2012 do danas je otislo tacno 3000 rampi, odnosno 51 milion podeljeno sa 17000. Otkako je vodja usao u klub spucano je desetine miliona evra ali moze to i bolje, sad posle LS apetiti ce sigurno da porastu, Ultrakop ce da malo ubrza sa prolaskom na tendere, Frimponzi ce se prodavati za pola miliona evra, Racici za dva i po, braca Ilici za pet i po, a mi cemo i dalje da budemo veverice i da verujemo da je to istina. U skladu sa navijackim bojama, siguran sam da cigani i dalje veruju u Deda Mraza, samo sto ovaj njihov nema bradu, nosi naocare, ne spava, ne jede i kao duh stalno lebdi nad njima.

Da nesto nije kako treba UEFA bi nas odavno kaznila.......

Crvena Zvezda je u poslednje 3 godine od prodaje igraca inkasirala ozbiljno veliki novac

Ono zbog cega se vi jedete je cinjenica da Zvezda igra Ligu Sampiona, pobedjuje Liverpul, remizira sa Napolijem i Arsenalom, nadigrava BATE koji je vas mleo, parira CSKA iz Moskve, tuce dvaput bundesligasa, izbacuje Salcburg, 4 puta skuplji Krasnodar, itd.....

E to vi nama ne mozete oduzeti. I tu vasa cela prica oko Vucicevog pumpanja para i namestanja pada u vodu jer kao prvo od Lige Sampiona imamo 25 miliona evra, a kao drugo sto bi namestali u JSL ako postizemo ovakve rezultate u Evropi.. Zaista ne vidim smisao i potrebu za namestanjem. Kada smo za 3 klase iznad svih u domacoj ligi.

Cek cek samo nisam razumeo tu opasku za veverice. Ti aludiras da braca Ilic nisu prodata za 5,5 miliona, da je te pare dao Vucic? Znaci onda i Mancester City laze? Jel tako?
 
Da nesto nije kako treba UEFA bi nas odavno kaznila.......

Crvena Zvezda je u poslednje 3 godine od prodaje igraca inkasirala ozbiljno veliki novac

Ono zbog cega se vi jedete je cinjenica da Zvezda igra Ligu Sampiona, pobedjuje Liverpul, remizira sa Napolijem i Arsenalom, nadigrava BATE koji je vas mleo, parira CSKA iz Moskve, tuce dvaput bundesligasa, izbacuje Salcburg, 4 puta skuplji Krasnodar, itd.....

E to vi nama ne mozete oduzeti. I tu vasa cela prica oko Vucicevog pumpanja para i namestanja pada u vodu jer kao prvo od Lige Sampiona imamo 25 miliona evra, a kao drugo sto bi namestali u JSL ako postizemo ovakve rezultate u Evropi.. Zaista ne vidim smisao i potrebu za namestanjem. Kada smo za 3 klase iznad svih u domacoj ligi.

Cek cek samo nisam razumeo tu opasku za veverice. Ti aludiras da braca Ilic nisu prodata za 5,5 miliona, da je te pare dao Vucic? Znaci onda i Mancester City laze? Jel tako?

Bez da ulazim sa tobom u sukob oko misljenja, ali moram da intervenisem zbog tebe, jer nisi 100% objektivan.

Da nije kako treba ufefu boli uvo ako drzava ili neko mocan stoji iza kluba. Primer su ti brojni klubovi, koji su duzni i milijarde (Mancester) pa imaju sve icence i nadje se svako resenje. PSG ne sme da ima i Mbapea i Nejmara, ali Real sme obojicu da kupi... U svakom slucaju, od uefa mafija, do uefa pravda, to je ono sto je cudno.

Tacno je da je Zvezda dobila veliki noac od prodaje igraca, i svaka cast na tome. Mi ovde pricamo samo o ''duhu Vucica koj ilebdi nad Marakanom'' i ostalim nedvosmislenim izjavma Terzica, koji ruku na srce, samo ukopava stanje o pomoci drzave na ocigledno, umesto da kao svaki krimos to sakriva...Tu je jako cudan...

Ne znam za ostale, ali ja se ne jedem za LS. Niti mi smeta sto je Zvezda pobedila Liverpul. Vec su svi zaboravili na to, a vec sledece sezone ili za par njih, ukoliko se nista novo ne napravi, i vi cete zaboraviti. St se lige tice, nekog otvorenog namestanja ovde i nema, ima samo sumnjivih sudijskih odluka. Sada, dakle u ovom momentu, prvenstvo je gotovo, tako da mozes slobodno da tvrdis da nema potrebe za namestanjem. A da je tim Zvezde dominantan u ligi, jeste, i to kvalitetom dominatan. Stvar je samo sto se neverovatno kvalitetnije sudi CZ, a nesto drugacije ostalima. Ono sto je penal za CZ, nije penal za ostale klubove. I ima jos par kandidata u ligi sa slicnim efektima, da e tako izrazim.

Remi sa Napolijem nabrajas, sa znas kakva je to utakmica bila, a pariras CSKA od koga ste ispali. Nadigravali ste BATE, a niste ga pobedili, i tucete dva puta drugoligaskog bundesligasa. Izbacujete Salcburg, a Krasnodar koji je 4 puta skuplji (sa ponistenim regularnim golom Krasnodara u Rusiji) izbacujete. Ne sporim ja nikakve uspehe, ali su ti poredjenja jako cudna. Da li mislis da je pobeda nad Liverpulom rezultat kvaliteta ili te veceri i atmosfere? I zasto nije bilo ni deo slicnog protiv PSG-a ako je taj nivo realan? Jer je isti liverpul pobedio psg ako cemo da brojimo babe i zabe i tako poredimo.
 
Bez da ulazim sa tobom u sukob oko misljenja, ali moram da intervenisem zbog tebe, jer nisi 100% objektivan.

Da nije kako treba ufefu boli uvo ako drzava ili neko mocan stoji iza kluba. Primer su ti brojni klubovi, koji su duzni i milijarde (Mancester) pa imaju sve icence i nadje se svako resenje. PSG ne sme da ima i Mbapea i Nejmara, ali Real sme obojicu da kupi... U svakom slucaju, od uefa mafija, do uefa pravda, to je ono sto je cudno.

Tacno je da je Zvezda dobila veliki noac od prodaje igraca, i svaka cast na tome. Mi ovde pricamo samo o ''duhu Vucica koj ilebdi nad Marakanom'' i ostalim nedvosmislenim izjavma Terzica, koji ruku na srce, samo ukopava stanje o pomoci drzave na ocigledno, umesto da kao svaki krimos to sakriva...Tu je jako cudan...

Ne znam za ostale, ali ja se ne jedem za LS. Niti mi smeta sto je Zvezda pobedila Liverpul. Vec su svi zaboravili na to, a vec sledece sezone ili za par njih, ukoliko se nista novo ne napravi, i vi cete zaboraviti. St se lige tice, nekog otvorenog namestanja ovde i nema, ima samo sumnjivih sudijskih odluka. Sada, dakle u ovom momentu, prvenstvo je gotovo, tako da mozes slobodno da tvrdis da nema potrebe za namestanjem. A da je tim Zvezde dominantan u ligi, jeste, i to kvalitetom dominatan. Stvar je samo sto se neverovatno kvalitetnije sudi CZ, a nesto drugacije ostalima. Ono sto je penal za CZ, nije penal za ostale klubove. I ima jos par kandidata u ligi sa slicnim efektima, da e tako izrazim.

Remi sa Napolijem nabrajas, sa znas kakva je to utakmica bila, a pariras CSKA od koga ste ispali. Nadigravali ste BATE, a niste ga pobedili, i tucete dva puta drugoligaskog bundesligasa. Izbacujete Salcburg, a Krasnodar koji je 4 puta skuplji (sa ponistenim regularnim golom Krasnodara u Rusiji) izbacujete. Ne sporim ja nikakve uspehe, ali su ti poredjenja jako cudna. Da li mislis da je pobeda nad Liverpulom rezultat kvaliteta ili te veceri i atmosfere? I zasto nije bilo ni deo slicnog protiv PSG-a ako je taj nivo realan? Jer je isti liverpul pobedio psg ako cemo da brojimo babe i zabe i tako poredimo.

Druze mani mene s tim fintama.

Poredjenja su mi bas na mestu 100 posto tacna.

Jeste parirali i izgubili, ali parirali. Nismo obrukali Srbiju kao vi protiv Plzena onim sramotnim izdanjem.

Sta si ti ocekivao da Zvezda od 40 miliona pobedi PSG od milijardu??? Sto vi nekad niste imali vece i atmosferu ko vam je kriv.... Igrali ste LS pa ne vidoh nijednu pobedu.
 
Na cupanje mezimice iz gov@na od 2012 do danas je otislo tacno 3000 rampi, odnosno 51 milion podeljeno sa 17000. Otkako je vodja usao u klub spucano je desetine miliona evra ali moze to i bolje, sad posle LS apetiti ce sigurno da porastu, Ultrakop ce da malo ubrza sa prolaskom na tendere, Frimponzi ce se prodavati za pola miliona evra, Racici za dva i po, braca Ilici za pet i po, a mi cemo i dalje da budemo veverice i da verujemo da je to istina. U skladu sa navijackim bojama, siguran sam da cigani i dalje veruju u Deda Mraza, samo sto ovaj njihov nema bradu, nosi naocare, ne spava, ne jede i kao duh stalno lebdi nad njima.

Ne zna covek sta da radi u ovoj situacij da li da se smeje ili place.....
 
Druze mani mene s tim fintama.

Poredjenja su mi bas na mestu 100 posto tacna.

Jeste parirali i izgubili, ali parirali. Nismo obrukali Srbiju kao vi protiv Plzena onim sramotnim izdanjem.

Sta si ti ocekivao da Zvezda od 40 miliona pobedi PSG od milijardu??? Sto vi nekad niste imali vece i atmosferu ko vam je kriv.... Igrali ste LS pa ne vidoh nijednu pobedu.

Pa dobro ako tako ti mislis. Koliko je puta Partizan kojekome parirao pa izgubio, pa niko to nije kao nesto dobro za Srbiju uzimao kao sto uzumate vi u ove 2 sezone. Nisam ocekivao da pobedite PSG, ali ako uzimas Liverpul kao merilo uspeha i novoa igre onda ni PSG ne bi treba da da 10 golova protiv vas. Atmosfera je bila i protiv PSG-a ali dzaba. O tome pricam. A Plzenj je bas klub koji bi vi oducili od fudbala :)) Uostalom, ako je tebi ono izdanje Zvezde dokaz da ce srpski fudbal da procveta onda super. Dinamo je igrao LS vise nego sto ce iko na ovim prostorima, i imao je i on Arsenala kao vi Liverpula, ali posle ovog proleca, vraca se sve po starom. Isto mislim da ce biti i sa Zvezdom ako se ne plasira u LS, a tek ako se ne plasira ni u LE nekim slucajem sledece sezone. Sta je LS i LE, videcemo svi na prolece, mada vec vidimo sta je. Tamo duhovi Merkelove, Makrona i Tereze Mej ne lebde nad stadionima :)
 
Ne zna covek sta da radi u ovoj situacij da li da se smeje ili place.....

Sto se mene tice, radite sta ‘ocete, sustina je da su tih 10 miliona evra godisnje koji se raznim kanalima spucaju u vaseg mutanta, kao i 250.000 evra od Telekoma godisnje koji se udele Partizanu pare poreskih obveznika Srbije, moje i vase pare. Zao mi je sto dalje od nosa ne vidite, sto vam je navijacko slepilo ubilo pogled na siru sliku, ali istina je da je za taj novac, kao i za novac od novogodisnje rasvete, jarbola i kojekakvih gluposti moglo stosta da se uradi kako ljudi ne bi ginuli u Srbiji, kako bolesni ne bi umirali, kako cene grejanja ne bi skakale itd itd, da ne duzim. Ne zelim da polemisem jer je to ovde besmisleno, samo cu reci da, alo je vama lepo, meni je super. Pozdrav!
 
Cekaj, tebi nije jasno zasto ti brisemo postove?
Ajd' probaj sledeci put, nemoj nikoga da vredjas. Pa ces videti da niko nece nista da ti izbrise.

Inace, i ovaj post ti je za brisanje.
Čekaj,tebi je sve kristalno čisto,nema provokacija i vređanja od tvog bivšeg kolege?
On samo dok je bio moderator vređao je tako da se otvorila polemika o njegovom radu.Šta tek sada da kažem?!
Aj probaj malo da smiriš ove tvoje napaćene i frustrirane,ako nemaju ništa pametno da kažu i da misle samo da vređaju neka se preorijentišu na onu vašu tužnu temu.
Vaše suze nam ovde nisu potrebne.
Ako misliš da je taj moj post za brisanje,ti ga brate briši.Nemoj samo da ispadneš u očima onih koji žele dalje provokacije na ovoj temi nekakav ne znam ni ja kakav "tolerantan" moderator.
 
Ne zna covek sta da radi u ovoj situacij da li da se smeje ili place.....

Gori od onog glumačkog kretena koji je pokrenuo lavinu sa idiotskim poređenjem su oni koji ga podržavaju.
Dok gazda sipa kao da je sve džabe u njihovu košarkašku prostituciju (i ne misli da stane jer mu je preko noći oproštena ružna prošlost) ti isti se bave nama i našim finansijama,posebno sada kada smo prošle i ove godine imali odlične zarade od evropskog takmičenja.
Terza k*nja za medalju sa izjavom o duhu ali zato kod obigravaju veštice kojima se ispod kapuljače pojavljuju likovi AV.
 
Sto se mene tice, radite sta ‘ocete, sustina je da su tih 10 miliona evra godisnje koji se raznim kanalima spucaju u vaseg mutanta, kao i 250.000 evra od Telekoma godisnje koji se udele Partizanu pare poreskih obveznika Srbije, moje i vase pare. Zao mi je sto dalje od nosa ne vidite, sto vam je navijacko slepilo ubilo pogled na siru sliku, ali istina je da je za taj novac, kao i za novac od novogodisnje rasvete, jarbola i kojekakvih gluposti moglo stosta da se uradi kako ljudi ne bi ginuli u Srbiji, kako bolesni ne bi umirali, kako cene grejanja ne bi skakale itd itd, da ne duzim. Ne zelim da polemisem jer je to ovde besmisleno, samo cu reci da, alo je vama lepo, meni je super. Pozdrav!

Lepo od tebe sto si se setio tek sada da napises, kada Partizanu ne cvetaju ruze. Ceo tvoj post, pa kako da ti kazem, to se desava poslednjih 15-20 godina i nista se nije promenilo. Samo se menja klub u koji ce da se ulaze na ovaj ili onaj nacin.
Mogu reci dosta dugo ti je trebalo da progledas.

Lepo skoknes do BG i pridruzis se subotnjim setnjama z:poz:
 
Lepo od tebe sto si se setio tek sada da napises, kada Partizanu ne cvetaju ruze. Ceo tvoj post, pa kako da ti kazem, to se desava poslednjih 15-20 godina i nista se nije promenilo. Samo se menja klub u koji ce da se ulaze na ovaj ili onaj nacin.
Mogu reci dosta dugo ti je trebalo da progledas.

Lepo skoknes do BG i pridruzis se subotnjim setnjama z:poz:

Ako te ne mrzi, pregledaj sta sam pisao na temi fudbal poslednjih 5-6 godina, i videces da nisam tek sad progledao, to mislim otkad sam naucio da mislim svojom glavom. Klub koji zivi na drzavnim jaslama, fudbalski, kosarkaski ili kojigod, ako ne ume da sebe izdrzava treba da se ugasi. Bez izuzetaka. Partizan je 90-ih izgradio Zemunelo, tako da se uglavnom izdrzava od prodaje igraca. Uglavnom. Ocigledan izuzetak je sramotna 2010 godina pod lopovom Djuricem koji nakon ulaska u LS nije umeo da nadje generalnog sponzora (bez koga nije dozvoljeno bilo ucesce u grupi LS), vec nam je sponzor bio EPS. Ja nemam problem da kazem to, iako se radi o klubu za koji navijam. Takodje, kolicina drzavnih para koja se poslednjih 7-8 godina slila u Zvezdu, nije se slila zbirno u sve nase klubove od II svetskog rata naovamo sveukupno. U tom svetlu, subota je uvek lep dan za posetu Beogradu :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top