Najuhmoristicnije sto ste uradili a seksualno je i pristojno za pricu...

MNI

Početnik
Banovan
Poruka
33
Jednom je moj drug zvao drugaricu koja je prostitutka, i htio meni - koji to mrzim i nikad ne bi i nisam - da je nabaci, kao za mene besplatno... I da mi je na telefon, a ja je pola sata ubjedjujem da je glupo imati seks za pare... I nista drugo i ne pricam, skoro pola sata (mislim kako pise, skoro pola sata) je samo ubjedjujem da prestane da se bavi tim...

i slozila se.
 
Jednom je moj drug zvao drugaricu koja je prostitutka, i htio meni - koji to mrzim i nikad ne bi i nisam - da je nabaci, kao za mene besplatno... I da mi je na telefon, a ja je pola sata ubjedjujem da je glupo imati seks za pare... I nista drugo i ne pricam, skoro pola sata (mislim kako pise, skoro pola sata) je samo ubjedjujem da prestane da se bavi tim...

i slozila se.

ucinio si dobro delo :heart:
 
ucinio si dobro delo :heart:
stvarno i jesam, hvala sto si prepoznala dobrotu u tome, ljubim ruke

- - - - - - - - - -

A sta to u sexu nije pristojno ??

Ne mogu ja to da objasnim nikako nikome: nepristojno je na javnim stranicama foruma pricati o pozama u seksu, i nepristojno je sa nekim koga skoro i ne poznajes pa ne znas da je (ako je) dobra osoba, pa pricas to prije nego sto ukapiras je li dobra osoba
 
Ne mogu ja to da objasnim nikako nikome: nepristojno je na javnim stranicama foruma pricati o pozama u seksu, i nepristojno je sa nekim koga skoro i ne poznajes pa ne znas da je (ako je) dobra osoba, pa pricas to prije nego sto ukapiras je li dobra osoba

Od toga mi se povraca - zasto ste dvolicni ? :aha:

Mislis da ljudi namerno rade nepristojne stvari u sexu ? :lol:

Ok na forum nije mada ne razumem zasto ako to svi rade u RL

- - - - - - - - - -

Znaci kada imam sex ja sam nepristojan ? ili ona ? :rotf: Ispada da svi koji imaju sex su nepristojni ljudi :malav:
 
Od toga mi se povraca - zasto ste dvolicni ? :aha:

Mislis da ljudi namerno rade nepristojne stvari u sexu ? :lol:

Ok na forum nije mada ne razumem zasto ako to svi rade u RL

- - - - - - - - - -

Znaci kada imam sex ja sam nepristojan ? ili ona ? :rotf: Ispada da svi koji imaju sex su nepristojni ljudi :malav:

nisu, jer ja samo kad (za to mi treba 3 do 25 sati) ukapiram je li dobra ili losa ako je dobra predlozim seks a ako je losa rastanak upoznavanja i poznanstva... Tako da nisam nepristojan jer je.bo bi samo postene zene, "svetice"
 
Nikada se nisam postideo sexa i necu nikada :cool: bolje da pljunem po sebi - znaci kad uzivas onda je lepo :heart: a kasnije je nepristojno i sramota ?? :rotf:

Nepristojno je prije nego sto - ako je dobra osoba - saznam da je, jer ako ne saznam moze se desiti da poklon dam nekoj koja ga ne zasluzuje dok dobre zene nema ko da je.be... E pa ja cu da je.bem dobre zene u pi.cku... A zla ne moze ni kap da dobije da pije onoga...znas cega valjda
 
Nepristojno je prije nego sto - ako je dobra osoba - saznam da je, jer ako ne saznam moze se desiti da poklon dam nekoj koja ga ne zasluzuje dok dobre zene nema ko da je.be... E pa ja cu da je.bem dobre zene u pi.cku... A zla ne moze ni kap da dobije da pije onoga...znas cega valjda

Znam :mrgreen: Ok tucaj ono sto ti prija :) nemam nista protiv :aha: Ali me nervira kad neko govori da je sex nepristojan ili da je sramota pricati o tome kao d samo jedna mala grupica na svetu oznacena kao gubava ima sex a ostali se ne yebu i oni su pristojni :rotf:
 
nepristojno je sa neodvoljno poznatima ili pred njima pricati o pozama u seksu, o sustini seksa ne, ali detaljima je nepristojno
asih tikme mo si take asik time mo si he, ja se taki ge me laki istikito zonza he...aba si na ke miti fa fe so moji ka dizi te oki Eto to ti kazem Luv3fkUbb

Sta ima veze ako je neko nepoznat zar svi nisu na Internetu ? Ako ne pominjes ime osobe sa kojom imas sex tda je nepristojno, ako je drzis u anonimnosti mozes pisati kao o trecem licu :aha:


Zasto se svi primaju kao da se pise o njima ? :lol: Ako kazem lizao sam pussy - nisam rekao kome ili ako kazes neku svoju sex fantaziju nije strasno - niko nije prozvan - nadam se da razumes :pivce:

- - - - - - - - - -

E kada bi rekao ona se zove Sanja zivi u BG ulica ta i ta - broj licne karte taj i taj --- onda bi se osetio nelagodno i to bi bilo nepristojno i nekorektno :lol:
 
Sta ima veze ako je neko nepoznat zar svi nisu na Internetu ? Ako ne pominjes ime osobe sa kojom imas sex tda je nepristojno, ako je drzis u anonimnosti mozes pisati kao o trecem licu :aha:


Zasto se svi primaju kao da se pise o njima ? :lol: Ako kazem lizao sam pussy - nisam rekao kome ili ako kazes neku svoju sex fantaziju nije strasno - niko nije prozvan - nadam se da razumes :pivce:

- - - - - - - - - -

E kada bi rekao ona se zove Sanja zivi u BG ulica ta i ta - broj licne karte taj i taj --- onda bi se osetio nelagodno i to bi bilo nepristojno i nekorektno :lol:

Znao sam da ces da se raspises na ovoj temi. :lol:
 

Back
Top