Žene pitaju, muškarci odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve je jednostavno....

Dobar menadzer je ili zauzet ili nije otkriven....
Znaci treba rizikovati da bi se dobilo...
Svaki, ali bas svaki menadzer u startu ima situaciju osvajanja autoriteta.....ne znam nijednog koji to nema.....tako da ti menadzeri koji to ne prebrode, ne znam sta su ustvari radili pre toga.....

Kad pocinjes sa radom kao menadzer to ti je dobar dan.....kao kad uzimas kredu a profa si u skoli,
 
okej...stvarno su bili shit od mendžera...mislim nula stvarno....dobri ne dolaze u preduzeća ovakvog tipa (malo srednje na izdisaju)
....
i kad ne ceniš svoje radnike, a dovedeš nekog nikogovića koji te odere za početnu platu i proda ti glupe fore....a ti odeš na večeru sa Žikom i Mikom...ma hajte molim vas..
..
ja sam totalno against tog da ti neko drugi vodi posao....dok je tvoje odsustvo evidentno....i to od tvog rođenog posla
...
ili okej...delegiraš određene poslove..ali pratiš, imaš dobro procenu i nađeš stručne ljude kao što ti kažeš
 
okej...stvarno su bili shit od mendžera...mislim nula stvarno....dobri ne dolaze u preduzeća ovakvog tipa (malo srednje na izdisaju)
....
i kad ne ceniš svoje radnike, a dovedeš nekog nikogovića koji te odere za početnu platu i proda ti glupe fore....a ti odeš na večeru sa Žikom i Mikom...ma hajte molim vas..
..
ja sam totalno against tog da ti neko drugi vodi posao....dok je tvoje odsustvo evidentno....i to od tvog rođenog posla
...
ili okej...delegiraš određene poslove..ali pratiš, imaš dobro procenu i nađeš stručne ljude kao što ti kažeš

U ovakvom okruzenju, narocito, sto je gazda, direktor ili neki menadzer nabedjeni strucnjak. Nema opstanka nikome,

znaci traziti drugi posao, dok se ne promeni rukovodstvo.

Znam primer jedne korejske kompanije, koja je postavila ili se nametnuo nekom prevarom, lika koji je tu za svoj interes i

sve vreme pravi stetu firmi , a ako sebi ne pravi korist onda je idiot.

Ta firma je pukla i stigne koreanac i otpusti sve iz firme i ponovo prima radnike, vecinu istih, jer su vec obuceni.

Sad rade odlicno, sa manje troskova , a mnogo vecim profitom.
 
Ja u Srbiji CV nista ne verujem, jer svi SVI CV su dobijeni tako sto se pozitivnom diskriminacijom neko zaposljavao a neko nije....
Cak i kad dobijes nekog ko zna da radi posao koliko toliko , znaj da si propustio nekog ko zna to da radi sa malim prstom 10x bolje...
A sad se svi kunu u objektivnost tako sto gledaju CV....sto je meni smesno , bas ono zenski, demagogija , kao postena sam vidis da mi nije pocepana carapa....
 
Da li je po vasem misljenju u redu da udata zena ide na izlete sa nekim svojim prijateljima bez muza i da na fejsu ima slike sa drugim muskarcima, tipa neki kolega ili partner za ples?

Ako njemu ne smeta sve je ok, ali svakako da je u vezi koja je neobavezna, a brak je iz prakticnih razloga.

Ako nije neobavezna veza, nece joj biti lako, ali sta fali ima cime da se podseti na bolja vremena.
 
Da li je po vasem misljenju u redu da udata zena ide na izlete sa nekim svojim prijateljima bez muza i da na fejsu ima slike sa drugim muskarcima, tipa neki kolega ili partner za ples?

Pa nije baš isto okačiti sliku iz kancelarije ili kafane na fejsu i otići sa tim kolegom na izlet u Budimpeštu npr,mislim generalno nije uobičajeno da se otputuje sa prijateljem mimo muža tek tako iz čista mira :lol:
 
Uzmimo da su sva ta druzenja cisto prijateljska, bez seksualne konotacije. Npr. zena je drustvena osoba, voli da joj dan i zivot budu ispunjeni pa tako ide na neki ples i na izlete sa prijateljima. Ali u dobrom je braku, sa muzem kojeg voli. Ako mene pitate osoba koja je u braku nema sta da se vidja sa prijateljima suprotnog pola bez muza (ili zene).
 
Praviti od toga tabu je najgora varijanta. Svako zna s kim je u braku,
ako zna, tako da ni izlasci ni druzenja ne treba da budu razlog za dramu,

Narocito ne treba onaj koji to radi da pravi dramu oko toga, jer sam sebi

izmice tlo pod nogama, ali i to je zivot. :)

- - - - - - - - - -

Tu se ne radi o tome da neko "radi ono sto ne zele da mu rade" radi se o

prostom pitanju, zasto si sa nekim, ako delis vreme sa drugima,

sto moze da ima opravdanje u zaposlenosti partnera, putovanjima,

ili prosto radnom delu koji je privremen.
 
Uzmimo da su sva ta druzenja cisto prijateljska, bez seksualne konotacije. Npr. zena je drustvena osoba, voli da joj dan i zivot budu ispunjeni pa tako ide na neki ples i na izlete sa prijateljima. Ali u dobrom je braku, sa muzem kojeg voli. Ako mene pitate osoba koja je u braku nema sta da se vidja sa prijateljima suprotnog pola bez muza (ili zene).

Zasto tako mislis?
 
Uzmimo da su sva ta druzenja cisto prijateljska, bez seksualne konotacije. Npr. zena je drustvena osoba, voli da joj dan i zivot budu ispunjeni pa tako ide na neki ples i na izlete sa prijateljima. Ali u dobrom je braku, sa muzem kojeg voli. Ako mene pitate osoba koja je u braku nema sta da se vidja sa prijateljima suprotnog pola bez muza (ili zene).

ajme dete pobogu pa kakva su ovo razmisljanja :pop:

- - - - - - - - - -

Zato sto je glupo a i nikad tu nisu cista posla

nemas muskog prijatelja?
 
ajme dete pobogu pa kakva su ovo razmisljanja :pop:

- - - - - - - - - -



nemas muskog prijatelja?

Ne, ne verujem u takva prijateljstva.

- - - - - - - - - -

Ima zena koje bi na tu primedbu ulozile ozbiljan protest.
Sta bi im tom prilikom porucila?

Neka zamisle kako bi im bilo da je njihovom decku/muzu bolje sa nekom prijateljicom da ode na kafu nego s njom.
 
tuzno je sto ne verujes

pa jes u braku ljudi samo bleje medjusobno, ko spojeni lepkom, cuj kako bi bilo da je njemu lepse da izadje sa drugaricom umesto sa mnom
pa sta izlazice iz kuce samo sa mnom? jel i povodac da nabavim :rotf:
jao boze sta sve necu procitati
kako ce te slatko opeci sopstvene misli dete drago nisi svesna :lol:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top