Da li je danas sramota biti bogat u Srbiji

Миланче, миланче. Нису они специфични по томе што су поштенији од осталих богаташа, већ по томе што су познатији и симпатичнији од осталих богаташа у Србији.

Не знам...размишљам...да ли да вам откријем тајну великог богатства у Србији (и свуда у свету), или да тајну сачувам за себе.

Sacuvaj za sebe.
Ne bi smo bili radi da tracimo vreme na to.

- - - - - - - - - -

Znam puno poštenih i bogatih ljudi.
Uglavnom se bave poljoprivredom, a ima i zanatlija.

To je srednja klasa.
Znas li ti sta je bogat covek?
 
Sacuvaj za sebe.
Ne bi smo bili radi da tracimo vreme na to.

Ок. Ако не би сте онда ће тајна остати у мом власништву.


Можда ме та тајна једног дана одведе до великог богатства. А ти ћеш остати ускраћен за исто. :(

Јбг... можда си управо пропустио своја златна кочија, Милане.
 
Ок. Ако не би сте онда ће тајна остати у мом власништву.


Можда ме та тајна једног дана одведе до великог богатства. А ти ћеш остати ускраћен за исто. :(

Јбг... можда си управо пропустио своја златна кочија, Милане.

Nije meni to cilj u zivotu.
Moj cilj je da imam vredan zivot.

- - - - - - - - - -

Milanče prokletniče, ostaću zauvek gubava i musava sirotinja zbog tebe :evil: Ego Alter tajnu čuva za sebe, sve to zbog tebe :evil:

Ko zna zasto je to dobro.
Obogatis se kupis ferari, slomis vrat , pa posle ja ti kriv.
 
Ima li ikoga danas u Srbiji da se obogatio posteno?

svi koji su postenim ubijanjem, kradjama, prevarama ..........dosli do bogatstva radili su to po svim zakonskim nacelima i moralom KOJI SU PROPISANI U KAPITALIZMU

- - - - - - - - - -

naprimer sta ima u tome nemoralno, nezakonski ako jedna familija ROTSILD za 100 i nesto godina dodje u posed 400 biliona dolara ..............70 procenata ukupnog svetskog bogatstva. Po svim kapitalistickim moralima i zakonima ROTSILDI su dosli u posed cele planete sasvim posteno....i mnogo su radili....najmanje 10 sati svaki dan.............a i radili su i subotom.

e sad problem je mozda u tome sto su ROTSILDI pravili sve te zakone i moralne norme prilagodjavajuci ih svojim potrebama ka putu da vladaju planetom. SVE BRE POSTENO.......KEVE MI.
 
Има ли некога ко има више од драгих колега, а да га колеге не би убиле и опљачкале или у најмању руку оптужиле за сва светска зла?

Врло симпатично.

Neprosvećenost, emotivna nezrelost, zavist kao deo nacionalnog mentaliteta.
 
НИЈЕ, АЛИ БИ ТРЕБАЛО ДА... БУДЕ СРАМОТА - БИТИ ИЗДАЈНИК...:aha2: :aha:

БОГАТИХ И БОГАТИХ ЛОПОВА ЈЕ БИЛО И РАНИЈЕ, АЛИ НИЈЕ БИЛО ...ИЗДАЈНИКА...КОЈИ СУ ЗА СВАКИ НАРОД...НАЈВИШИ ВИД ЗЛА...:aha2:

НЕКАДА СУ... ИЗДАЈНИЦИ БИЛИ КАЖЊАВАНИ И НА СТУБУ СРАМА...А ДАНАС СУ ..ИН И НА ВИСОКИМ ПОЛОЖАЈИМА...И ПРОСТО СЕ ТАКМИЧЕ...:roll:

ТО ЈЕ ...НЕОБОРИВИ ДОКАЗ ДЕГРАДАЦИЈЕ НАШЕГ ДРУШТВА ....:(:(:(...:aha2:
 

Back
Top