Kakve zene privlacite?

Da li ste primetili neku slicnost, karakteristiku, sa zenama sa kojima ste bili u vezi, da bi mogli reci da vas bas odredjen tip zena privlaci ?

Kakve zene privlacite i sta je to zajednicko kod zena kojima se dopadate?

Nisam nesto primetio da se interesuju za mene, fali mi nesto.

- - - - - - - - - -

Da li ste primetili neku slicnost, karakteristiku, sa zenama sa kojima ste bili u vezi, da bi mogli reci da vas bas odredjen tip zena privlaci ?

Kakve zene privlacite i sta je to zajednicko kod zena kojima se dopadate?

Nisam nesto primetio da se interesuju za mene, fali mi nesto.
 
Da li ste primetili neku slicnost, karakteristiku, sa zenama sa kojima ste bili u vezi, da bi mogli reci da vas bas odredjen tip zena privlaci ?

Kakve zene privlacite i sta je to zajednicko kod zena kojima se dopadate?

Pa lepe , primetio sam da su u zadnje vreme ( recimo zadnje 4 ) sve imale neke veze sa modom (bavile se time) .
Odedjen tip , pa lepo lice osmeh , stav ( da nije neka :confused: ) , volim kada je žensko ženstveno i kada se ponaša u skladu sa time ...

- - - - - - - - - -

Nisam nesto primetio da se interesuju za mene, fali mi nesto.

Nisam pročitao ovo , tebao sam i ja onda napisati tako :lol::lol::lol:
 
ranije kad sam bio mlađi i nikakav provalio sam da upadam u oči debeljucama i starijim gospodžama a sad kako sam omatorio i postao kako bi reko iskren da budem veći šmeker nego tad, više nema pravila...privlačim sve vrste ženskadije...štaviše i klinke me merkaju tipa godište mog sina pa mi ponekad prosto bude neprijatno jer ladno tata mogu da im budem
 
Mozak vam je obrisan :lol:

- - - - - - - - - -

bolje od forumashice :malav:

- - - - - - - - - -

Privlacio sam Anu Nikolic i Jelenu Karleusu i Cecu na FB - slale mi zahtev za prijateljstvo :hahaha: Angelina Jolly me zvala da igramo Farmvile :aha:

Dosadile mi i sada ih privlace oni koji me kopiraju :rotf:
 

Back
Top