Vredne Zene,,

Verovatno u mojoj glavi ima vise gluposti neko sto sam i ja sam svestan toga,,
Ukrao sebi malo vremena i cekajuci neznam ni ja sta u ove sitne stvari počeo da razmisljam o mojim omiljenim
stvorenjima ..zene...:heart:
Ima ih toliko tipova..neke su lepe,sarmantne,,neke i prezgodne a neke i delimicno odvratne ali je to sve stvar ukusa..:)

Onda vidim jako vredne zene, a i one koje vole da prespavaju pola dana i ne znaju ni gibanicu spremiti..

Sve to u meni budi odredjenu radoznalost jer me gricka iznutra kakve li su one vredne, a kakve one manje vredne da se ne izrazim uvredljivo prema zenskoj populaciji..

One vredne su verujem i vatrenije,i bolje u seksu,,dok one druge su mlitavije i..?
Mislite li da je to pogresno razmisljanje,ne bih da donosim odluku samo na osnovu svog rezimiranja..Zato i napisah ovu temu. :lol:
Neka koja ima težačke ruke, žuljevite, odmah ti uradi piling kada te propusti kroz šape. A, ne moraš ni da se znojiš, sve odradi sama :lol:
 
Danas nema tih vrijednih na koje ti mislis.Jer i seljanke su se spustile u gradove i vode opasnu politiku.Mozda bi neka cobanica ako ih ima zadovolljila tvoje kriterijume.A cujem da ima zena varilaca i onih sto koriste motorne pile.Jel" te pale radnice?
 
Verovatno u mojoj glavi ima vise gluposti neko sto sam i ja sam svestan toga,,
Ukrao sebi malo vremena i cekajuci neznam ni ja sta u ove sitne stvari počeo da razmisljam o mojim omiljenim
stvorenjima ..zene...:heart:
Ima ih toliko tipova..neke su lepe,sarmantne,,neke i prezgodne a neke i delimicno odvratne ali je to sve stvar ukusa..:)

Onda vidim jako vredne zene, a i one koje vole da prespavaju pola dana i ne znaju ni gibanicu spremiti..

Sve to u meni budi odredjenu radoznalost jer me gricka iznutra kakve li su one vredne, a kakve one manje vredne da se ne izrazim uvredljivo prema zenskoj populaciji..

One vredne su verujem i vatrenije,i bolje u seksu,,dok one druge su mlitavije i..?
Mislite li da je to pogresno razmisljanje,ne bih da donosim odluku samo na osnovu svog rezimiranja..Zato i napisah ovu temu. :lol:

A sto pitas kad znas... smeo bih da se zakunem da si ti brate Herojko to vec podrobno ispitao... obe navedene podgrupe... :)
 
Verovatno u mojoj glavi ima vise gluposti neko sto sam i ja sam svestan toga,,
Ukrao sebi malo vremena i cekajuci neznam ni ja sta u ove sitne stvari počeo da razmisljam o mojim omiljenim
stvorenjima ..zene...:heart:
Ima ih toliko tipova..neke su lepe,sarmantne,,neke i prezgodne a neke i delimicno odvratne ali je to sve stvar ukusa..:)

Onda vidim jako vredne zene, a i one koje vole da prespavaju pola dana i ne znaju ni gibanicu spremiti..

Sve to u meni budi odredjenu radoznalost jer me gricka iznutra kakve li su one vredne, a kakve one manje vredne da se ne izrazim uvredljivo prema zenskoj populaciji..

One vredne su verujem i vatrenije,i bolje u seksu,,dok one druge su mlitavije i..?
Mislite li da je to pogresno razmisljanje,ne bih da donosim odluku samo na osnovu svog rezimiranja..Zato i napisah ovu temu. :lol:
pa moze wredna da bude dobar tehnicar al bez energ.da to i pokaze ili da imas neku punu energ.koja samo legne i kaze udri.swe to zawisi ali sad si pomogo swima jer imamo jednu divnu formulu:
manje rada po kuci=pomoc od muza=zena puna energije=vise sexa za muskarca
ilíti ako bi da ebete dragu operite sudje i usidricete ladju:lol

- - - - - - - - - -

mene je zanimalo..
dali one vredne su vatrenije,,a one manje vredne su onako..?:lol:
gibanica pa gibanica,,sad ste sve domacice.:mrgreen:

nema weze sve zawisi od tipa osobe,njenih sex.apetita,zeje za udowoljawanjem plus jos mnogo faktora,a ti widim cim filozofiras ne daju ti u luku:lol:de pomozi zeni po kuci,jos ako uzmes onako cisto (samo)u farkama da cistis:lol: ima da te khm khm(nista nekulturno narawno:lol:)xaxaxaxa
 
Veliki deo te vrednoce je marketing
Zena koja se predstavlja kao mucenica ce imati veci fan club nego ona koja se isto toliko ulaze ali recimo n'a poslu ili je vrtirepka... to bar kod nas
Vole ljudi da vide da neko ne uziva Pa zato I cene
Cim malo drzis do sopstvenog zadovoljstva odmah si svakakva.a tek ako pustis malo muza da se igra usisivacem mozes da stavis bravu n'a karijeru vrednice...
 
Veliki deo te vrednoce je marketing
Zena koja se predstavlja kao mucenica ce imati veci fan club nego ona koja se isto toliko ulaze ali recimo n'a poslu ili je vrtirepka... to bar kod nas
Vole ljudi da vide da neko ne uziva Pa zato I cene
Cim malo drzis do sopstvenog zadovoljstva odmah si svakakva.a tek ako pustis malo muza da se igra usisivacem mozes da stavis bravu n'a karijeru vrednice...
Potpuno tačno, pogotovo na Balkanu.
 
Da ovde je recimo mentalitet drugaciji to se vidi po sammim reakcijama, kad se izvalis recimo niko ti ne kaze optuzujuce u sali "ala uzivas " sto je kod nas slucaj...
Kad se setim u periodu puberteta moja majka nije mogla da podnese da nista ne radim dakle cim me vidi da leskarim ili kuliram ona mi uvali obavezu. Srecom mm nije takav
 
Da ovde je recimo mentalitet drugaciji to se vidi po sammim reakcijama, kad se izvalis recimo niko ti ne kaze optuzujuce u sali "ala uzivas " sto je kod nas slucaj...
Kad se setim u periodu puberteta moja majka nije mogla da podnese da nista ne radim dakle cim me vidi da leskarim ili kuliram ona mi uvali obavezu. Srecom mm nije takav

on ti uvali nesto drugo :hahaha:

:rumenko:
 
:lol: Stvarno ti je dosadno...

Ipak, cini mi se da one koje se prave da nista ne znaju i ne mogu najbolje prodju. Kao da vise cuvaju te njanjave i razmazene...

...kako tacno...valjda je to ona trazi i dace ti se...ja nikada ne trazim pa mi se i ne daje...a moracu da naucim jer nema nikakve koristi od zloupotrebe sebe samog u korist nicega...
 
Veliki deo te vrednoce je marketing
Zena koja se predstavlja kao mucenica ce imati veci fan club nego ona koja se isto toliko ulaze ali recimo n'a poslu ili je vrtirepka... to bar kod nas
Vole ljudi da vide da neko ne uziva Pa zato I cene
Cim malo drzis do sopstvenog zadovoljstva odmah si svakakva.a tek ako pustis malo muza da se igra usisivacem mozes da stavis bravu n'a karijeru vrednice...

Имам ја једну комшиницу која се увек зачуди кад јој кажем да сам се вратила из шетње.

Њој је незамисливо да неко једноставно оде и да се врати без цегера. Гледа ме чудно, као да нисам нормална.

Мислим, она такође не ради али ми увек каже - "благо вама". :lol: Који лик.
 

Back
Top