sta da radim ,,,mp4...

njuskalo725

Aktivan član
Poruka
1.045
ja mislim da sam,,kupovajuci mp3 mp4uredjaje..
potroslila para toliko da sammogla direkt iy fabrike naruciti da mi se napravi po mojim zeljama,,,
i kod jednog sam se najzad zaustavila
kod SANSA FUZE 4GB.
IMA SVE ,apsolutno
i snimanje i memorisku i dobar prijem stanica ,,,\
e i sada,,,\.imam dva ista
,,,softverski i jedan i drugi savrseno rade ali
kod jednog ne valja tockic*(prosulo se nesto i zalepljen je,nosila sam ga u servis kaye nema pomoci)
pa n emogu ici kroz meny
a drugi gubi kontakt sa ekranom
ranije ga malo pritisnem i ekran vise ne bude BEO vec normalan ali sada je samo beo
...dakle\
moze li od ova dva nekako se namestiti i spojiti u jedan kako valja_ i ko bi mi to napravio_???
nNe volim preko telefona slusati muyiku ili slicno,
amauzika ima posebno mesto u mom zivotu pa volim imati i poseban uredjaj za nju
poydrav
 
To i jeste uredjaj za slusanje muzike.Sto se tice tog kvara,elektronika je takva odlazi polako al sigurno.Mada nemoj gubiti nadu mozda se nadje neki dobar elektronicar i uspe to da ti sredi.To je pitanje volje.To je pipavo i zato ljudi izbegavaju to da rade,ali ostavi ti to negde sa dtrane,mozda se nadje neko ko ima volje i znanja.
 
a sta da radim
ima li neko ko hoce to da uradi


To i jeste uredjaj za slusanje muzike.Sto se tice tog kvara,elektronika je takva odlazi polako al sigurno.Mada nemoj gubiti nadu mozda se nadje neki dobar elektronicar i uspe to da ti sredi.To je pitanje volje.To je pipavo i zato ljudi izbegavaju to da rade,ali ostavi ti to negde sa dtrane,mozda se nadje neko ko ima volje i znanja.
 

Back
Top