Sex i grad ili Vil i Grejs

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
ima li kraja ovom dosadnom danu?
ne nije to tema
da li bolje plivate u ženskom ili muškom društvu
ono kao drugarice, 3-4, kafice, blejice, pod motom WOMEN ARE FOR FRIENDSHIP MEN ARE FOR FU*KING
Ili ste u fazonu da lomite ruke i ločete s muškarcima
ovakvim ili onakvim...
;))))
 
sa gej muzjacima :heart:

mogu sa zenskadijom ali da nisu ono girly girl, princeze na zrnu graska
niti mogu sa onim muzjacima neokupanim alkosima
znaci nenormalne svestrane zanimljive radoznale cinicno ironicne ljubitelje crnog humora dobrog zezanja masnih viceva i punih tanjira bilo kog pola
 
Poslednja izmena:
Ja sam uvek vise imao drugarica. Ebiga muski su ograniceni ebes mi sve. Il pricaju o fudbalu, zenskama ili kolima, sa ribama mozes vise tema da predjes, pod uslovom da nisu neke fenserke koje samo o ceci i sminki pricaju
 
niti mogu sa onim muzjacima neokupanim alkosima

ihhh
:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ja sam uvek vise imao drugarica. Ebiga muski su ograniceni ebes mi sve. Il pricaju o fudbalu, zenskama ili kolima, sa ribama mozes vise tema da predjes, pod uslovom da nisu neke fenserke koje samo o ceci i sminki pricaju

jesi ti siguran da ne igraš za moj tim :)))

ne znam ti sliku al reći ću
lepi blentavko :))

- - - - - - - - - -


znao sam ***** preklapačo :)))))
 
ima li kraja ovom dosadnom danu?
ne nije to tema
da li bolje plivate u ženskom ili muškom društvu
ono kao drugarice, 3-4, kafice, blejice, pod motom WOMEN ARE FOR FRIENDSHIP MEN ARE FOR FU*KING
Ili ste u fazonu da lomite ruke i ločete s muškarcima
ovakvim ili onakvim...
;))))

Imam i jednu i drugu fazu... kad izlazim to je sa muskarcima posto ne moram da razmisljam o vracanju pijanih drugarica kuci, njih i u parku mogu da ostavim. Ali mi treba i moj girl talk... tako da ono... mesovito, mesovito...
 
ihhh
:mrgreen:

- - - - - - - - - -



jesi ti siguran da ne igraš za moj tim :)))

ne znam ti sliku al reći ću
lepi blentavko :))

- - - - - - - - - -



znao sam ***** preklapačo :)))))

Brate, ko god se druzio samo sam muskima taj nije ebo , ja sam sve fore kupio od drugarica, ko bolje zna kako da smuvas zensku od zenske, jok cu pitam ortaka budalu kako da smuvam ribu kad on nema ni sam pojma :lol:
 
ima li kraja ovom dosadnom danu?
ne nije to tema
da li bolje plivate u ženskom ili muškom društvu
ono kao drugarice, 3-4, kafice, blejice, pod motom WOMEN ARE FOR FRIENDSHIP MEN ARE FOR FU*KING
Ili ste u fazonu da lomite ruke i ločete s muškarcima
ovakvim ili onakvim...
;))))

fino se uklapam i s muškarcima i sa ženama...doduše s ovim ovdašnjim muškarcima malo teže jer njihove teme su nešto što me ne zanima uopšte...previše velike sirovine su to za moj ukus...ali dobro, naleti po neki izuzetak
 
to se podrazumeva
treba da si lud da gotivi sarlot keri aj mirandu bože pomozi :)))

ja bih sarlotu izbola...glupa guska
mirandu treba istorbati dobrano na sinketov nascin, pa bi manje izigravala feministicku besnu glistu
keri pomoci nema

vil i grejs sam gledala par epizoda nisam odusevljena
jedino onaj pederrcic krzljavi i ona njegova sefica koleginica sta mu je...nemam pojma kako se zovu....njih dvoje su imali po neku dobru repliku...
 
fino se uklapam i s muškarcima i sa ženama...doduše s ovim ovdašnjim muškarcima malo teže jer njihove teme su nešto što me ne zanima uopšte...previše velike sirovine su to za moj ukus...ali dobro, naleti po neki izuzetak

Brate ovi nasi muskarci zesce dileje, samo 3 teme - ribe, kola i sport, ne obavezno tim redosledom. A neki nemaju ni 3 nego 2 teme -ribe i kola ili ribe i sport.

A napolju sam sretao odlicne sagovornike al to je poseban tip ljudi, ti koji putuju po svetu pa valjda zato i imaju nesto o cemu da pricaju a da nisu ribe, sport i kola.
 
sport me ne zanima ič tako da to u startu otpada...ove teme sa ribama su mi debilne jer 90% njih priča bajke...znaš ono...sve sami jebači, koju god pogledamo oni su je pojebali...lažovčine...a čak i da ne lažu degutantno mi je da se neko hvali takvim stvarima
jedino me tema o automobilima privuče, mada sam i tu malo kompetentan jer sam prestao da pratim automobilizam pre 10tak, 12 god
 
sport me ne zanima ič tako da to u startu otpada...ove teme sa ribama su mi debilne jer 90% njih priča bajke...znaš ono...sve sami jebači, koju god pogledamo oni su je pojebali...lažovčine...a čak i da ne lažu degutantno mi je da se neko hvali takvim stvarima
jedino me tema o automobilima privuče, mada sam i tu malo kompetentan jer sam prestao da pratim automobilizam pre 10tak, 12 god

Ja od sporta jedino NFL pratim redovno, u kola se posteno razumem ko marica u kriv k. mislim ok znam proizvodjace, tipove al da ti sad opisem kako radi motor ili karburator ebiga. Ribe ok prokomentarises malo al kad pojedini krenu da objasnjavaju u detalje, samo fali grafikon da mi nacrtaju ocu da se ubijem.
 

Back
Top