Šta da radim

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?
 
Pitaš nekoga za nju,saznaš šta se dešava u njenom životu...neku njenu drugaricu,druga,zajedničke prijatelje.
To su sad sve predpostavke zbog čega je ona od jednom presekla sve.

Možda je saznala nešto o tebi što njoj nije odgovaralo,
možda je našla nekog drugog tipa
ili se pomirila sa bivšim,

možda nije imala hrabrosti da ti kaže da te ne voli i da joj ne odgovaraš pa je zatvorila sve vrata da nemaš nikakv pristup.
 
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?
mozda je oteta zavrsila u zamrzivacuz:cry:
 
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?

To je uobičajeni model ponašanja infantilnih žena.Ozbiljna žena porazgovara, ne ignoriše i ne krije se kao dete.Apsolutno prestani da pokušavaš da je kontaktiraš, na ovaj ili onaj način, samo će pustiti buvu o tebi da si psihopata, manijak, progonitelj.Žene su sposobne da dugo uslovno rečeno "trpe" u nekoj vezi, ali kad dođu do zaključka da je kraj, to je uglavnom zaista kraj.Od ljubavi vrlo brzo pređu u takvu mržnju da je to zapanjujuće, često ima tu takve gordosti da bi pre crkla čak i ako je svesna da greši negoli popustila.
Zvonjenje na vrata je najgora stvar koju si uradio.
Rešenje je da ili to uradiš na neki suptilniji način, 101 ruža na njenu adresu.:lol: Neki haiku, dubok sentimentalni post.Postaneš bloger i pišeš o svojim duševnim patnjama, malo lirike, malo prikaza te duševne patnje.Ili postaneš umetnik, slilkaš njeno lice, pišeš velike dubine.Prolazi ponekad. Ili naprosto zaboraviš celu priču.
Kao što rekoh imaš posla sa neozbiljnom ženom koja misli da je pravo rešenje da te blokira, ignoriše.
Tako se ponašaju deca od 6 godina kad se naljute - nisi mi više prijatelj.:lol: Razmisli da li uopšte vredi .To nije bila višegodišnja veza, gde ima smisla pokušati ponovo jer je uloženo mnogo toga, nego višemesečna veza.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?

dosla je do nje neka informacija u vezi sa tobom zbog koje se jako razocarala
toliko da ne zeli ni da ti da priliku da eventualno objasnis jer je sigurna da je to tacno
e sad ti vidi sta si to radio i kako si je povredio
 
dosla je do nje neka informacija u vezi sa tobom zbog koje se jako razocarala
toliko da ne zeli ni da ti da priliku da eventualno objasnis jer je sigurna da je to tacno
e sad ti vidi sta si to radio i kako si je povredio

Ne mora da znači.Nešta joj dunulo u glavu i došla do zaključka da to nije idealno.

- - - - - - - - - -

Zapravo kad žena zaista iskreno voli boli je za "informacije" naći će stotinu racionalizacija da opravda svog dragog.
 
Ne mora da znači.Nešta joj dunulo u glavu i došla do zaključka da to nije idealno.

- - - - - - - - - -

Zapravo kad žena zaista iskreno voli boli je za "informacije" naći će stotinu racionalizacija da opravda svog dragog.

tacno, nije bilo ni ljubavi
a i dalje tvrdim da je saznala nesto sto joj je trebalo samo kao povod pred njom samom da ga izbrise i blokira
 
Sheldon+makes+my+Thursday+nights_d84ff2_3336809.gif


Zavisi i kako je veza isla, jeste se svadjali ili je sve bilo ok? Mozda je sto kazu kolege otkrila nesto o tebi, pa pobegla glavom bez obzira (mada i to mi deluje neracionalno, jedino ako nisi narkos, diler, prevario svaku devoju sa kojom si bio u vezi).
Mozda je sa tobom bila jer joj je dosadno, eto, ti sam, ona sama, nista ozbiljno (mada par meseci, nije to nedelju dana i kud koji), shvatila da ne ide, da joj ne odgovaras i pobegla glavom bez obzira. Mozda ima nekog drugog. Poenta je milion mozda, i to mozemo da nagadjamo do sutra i da bijemo glavu bezveze.

Evo desilo mi se nesto slicno jednom, bez objasnjenja, sve lepo i fino i sledeceg dana je nema. Isparila sa lica zemlje, a ja kao najgori kreten cekao i izvisio.
Poenta je, ne trazi objasnjenje, ne javlja se, ne zeli da se javi (verovatno ne zeli ni tebe). Nije fer ni najmanje, stavise jako je nezrelo i glupo, ali sta je tu je. Moj savet, zaboravi sve to i nastavi dalje.

Ako bas umires za objasnjenjem, a siguran sam da je tako, vidi od nekih zajednickih prijatelja da saznas sta je, ali ne pokusavaj da je vratis, molis, juris nju za objasnjenjem, jer ces samo ispasti ocajan (mozda i jesi, sto je i razumljivo, skrhan i razocaran, ali opet nemoj nikog da molis i juris, posebno ako te ne sisa 2%). Odjebala te je na jako glup i nezreo nacin, i zasluzujes bolje od toga, a ne da molis takvu osobu za objasnjenje ili da ti se vrati. Dela govore mnogo vise od reci tu.
 
Poslednja izmena:
Veoma moguće, čak najverovatnije, površna veza koju je on preozbiljno shvatio.Rekao bih da su ovo dvoje dosta mladi ljudi.

pa ne moraju da budu mladi
ja sam u godinama koje nisu bile mlade uradila slicnu stvar
veza u pokusaju u kojoj nije bilo emocija sa moje strane, on uradio nekorektnu stvar koja je momentalno kod mene izazvala reakciju da ne zelim vise ama bas nikakav kontakt sa njim
posle toga je otputovao na drugi kraj sveta
mislim da je sada negde na baliju
pre nekoliko nedelja mi je poslao preko fejsa poruku u inbox u vezi necega sto je on smatrao bitnim, ja sam samo kratko odgovorila i poruku odmah obrisala jer ga ne zelim u blizini ni koji nacin
 
To je uobičajeni model ponašanja infantilnih žena.Ozbiljna žena porazgovara, ne ignoriše i ne krije se kao dete.Apsolutno prestani da pokušavaš da je kontaktiraš, na ovaj ili onaj način, samo će pustiti buvu o tebi da si psihopata, manijak, progonitelj.Žene su sposobne da dugo uslovno rečeno "trpe" u nekoj vezi, ali kad dođu do zaključka da je kraj, to je uglavnom zaista kraj.Od ljubavi vrlo brzo pređu u takvu mržnju da je to zapanjujuće, često ima tu takve gordosti da bi pre crkla čak i ako je svesna da greši negoli popustila.
Zvonjenje na vrata je najgora stvar koju si uradio.
Rešenje je da ili to uradiš na neki suptilniji način, 101 ruža na njenu adresu.:lol: Neki haiku, dubok sentimentalni post.Postaneš bloger i pišeš o svojim duševnim patnjama, malo lirike, malo prikaza te duševne patnje.Ili postaneš umetnik, slilkaš njeno lice, pišeš velike dubine.Prolazi ponekad. Ili naprosto zaboraviš celu priču.
Kao što rekoh imaš posla sa neozbiljnom ženom koja misli da je pravo rešenje da te blokira, ignoriše.
Tako se ponašaju deca od 6 godina kad se naljute - nisi mi više prijatelj.:lol: Razmisli da li uopšte vredi .To nije bila višegodišnja veza, gde ima smisla pokušati ponovo jer je uloženo mnogo toga, nego višemesečna veza.
tis decko lud pa gde si video da je problem u drugom ako ga neko ostavi,problem je jedino sto je bio dobar da je vezivo za radijator ne bi pobegla
 
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?

Produži dalje. Ko te nije udostojio ni razloga zašto više ne želi da te vidi, nije vredan ni tvog vremena.
 
pa ne moraju da budu mladi
ja sam u godinama koje nisu bile mlade uradila slicnu stvar
veza u pokusaju u kojoj nije bilo emocija sa moje strane, on uradio nekorektnu stvar koja je momentalno kod mene izazvala reakciju da ne zelim vise ama bas nikakav kontakt sa njim
posle toga je otputovao na drugi kraj sveta
mislim da je sada negde na baliju
pre nekoliko nedelja mi je poslao preko fejsa poruku u inbox u vezi necega sto je on smatrao bitnim, ja sam samo kratko odgovorila i poruku odmah obrisala jer ga ne zelim u blizini ni koji nacin
to su bila druga vremena,danas ako se izgradi strahopostovanje nijedna nece otici,nemojte da trujete decka da je pogresio,nego je kurrava sedela na dve stolice
 
to su bila druga vremena,danas ako se izgradi strahopostovanje nijedna nece otici,nemojte da trujete decka da je pogresio,nego je kurrava sedela na dve stolice

ma dzaba george strahopostovanje ako nema emocije
nema tu ni v od veze
on e za nju bio povrsnija nebitna prica, ona za njega nesto vise od toga
da bi veza imala smisla i uspela, potrebne su emocije sa obe strane
za pocetak
a onda jos mnogo toga
 
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?

bojim se da si ga ispušio prijatelju...
raspitaj se kod prijatelja čisto da vidiš da nije bilo nešto vanredno tipa zaglavila u bolnici (šok soba, intenzivna nega, gde ne može da koristi tel), oteta i sl...
sve ostalo nema opravdanje jer telefon postoji ako već nema petlju da ti to kaže u lice
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?

kad napunis 17 samo ce ti se kazati
 
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?

Da je zaboraviš, a ako nekad negde slucajno naletis na nju da je tretiras kao smrdljivu kaku :aha: (nadam se da se ne ložiš na kake :mrgreen: )
 
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?

Da stupis sa njom u kontak i da popricate tj da ti kaze o cemu se radi
.to bi bilo lepo a i kulturiska i posle toga da se pozdravite na lep nacin i svako svojim putem
 
Produži dalje. Ko te nije udostojio ni razloga zašto više ne želi da te vidi, nije vredan ni tvog vremena.

evo bas ovako treba, srebrni svaka cast:ok:

ja sam nekad davno kao djevojka isto tako prosla, covjek iz cista mira nestao, bez ikakvog razloga i objasnjenja, ja onda bila puna sebe i nije mi palo na pamet da tog nekog trazim i pitam zasto
poslije koju godinu saznam da je cuo da sam ga varala, naravno nidje veze s istinom
poslije jos koju godinu saznam da je to cuo od moje najbolje drugarice koja je takodje mnogo kasnije pokazala svoje pravo lice, i nije imao razloga da ne vjeruje

i naravno poslje jos koju godinu saznam da se jos uvjek gorko kaje a ja srecna sto je tako ispalo, jer ukusi i zelje se mjenjaju i sad mi nije jasno sta sam ja tada i vidjela na njemu
da sam onda znala drugarici bi polomila sve koske, a sad mislim da kad bi je srela da bi je izljubila u oba obraza i zahvalila:lol:
jer covjek kog sam nasla i sa kojim sam ostala ni trunku nije po mom ukusu al je bar dobar covjek i volimo se i postujemo na neki drugi nacin, a onaj baksuz em sad isto nebi bio mom ukusu em je jako los covjek :), da ne kazem glup

ma ko hoce da ide nek samo napred, uvjek treba reci ko zna zasto je to dobro, tako da LastGentlemanu samo teraj dalje, nek ide, sto kazu dodje maca na vratanca kad tad :ok:
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi...

Imam jedan problem sa za koji bih mi pomoć dobro došla.Nedavno sam završio jednu višemesečnu vezu,
barem mislim da sam završio a ne znam ni kako ni zašto,bilo nam je lepo,nisam primetio da se smara,da je neodgovaram ili nešto slično
i odjednom iznenada je prestala da se javlja na telefon,blokirala me na fejsu,a kad sam otišao da je posetim kući,da vidim o čemu je reč,zvonio sam i niko nije izašao.
Nisam više ni hteo da je posećujem da ne ispadne da proganjam ali stvarno moram da znam o čemu je reč,šta mi predlažete?

1. ne moraš da znaš, msm zašto bi morao
2. predlažem da se upišeš na aerobik ili basket, šta znam...i da ne slušaš ove što te inspirišu da budeš stoker :lol:
 
1. ne moraš da znaš, msm zašto bi morao
2. predlažem da se upišeš na aerobik ili basket, šta znam...i da ne slušaš ove što te inspirišu da budeš stoker :lol:

Pa hoće čovek da zna gde se zaebao, ono bez da gleda u suljpa, jagnjeću lopaticu ili da se posluži kakvom sličnom proverenom metodom :lol: Prosto na greškama se uči, a ovaj naš deran ne zna ni gde se zaebao, jer ga dotična ni razloga udostojila nije. Generalno iz toga zaključujem da je naletoe na ober fukoša i skota, ali to je samo moj necenjeni sud... Ovo za aerobik ti nije loša ideja ... gomila ne preterano zadovoljnih žena, pa biće neka valjda i našem kolezi rane da vida :lol:
 

Back
Top