Moj prvi put(prvi dio)

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
..................................Moj prvi put je bio veoma posebno iskustvo za mene,jer sam smatrao da je to veoma vazan korak u mom zivotu a i posto sam bio zavrsna godina srednje.Trebam da budem iskusan kad budem krenuo na faks,da znam da zadovoljim devojku Ali prvo sam trebao da nadjem neku devojku,jer kako kazu stari ljudi bez konja nema jahanja.I tako sam ja odlucio da nadjem sebi zensku,kao prvo potrebno mi je bilo da savladam strah prema devojkama,da tad sam se plasio devojaka ali to sam prevazisao.Moji drugovi mi nisu verovali kada sam im rekao da se spremam u akciju,tu je bio i moj drug Metalac koji je imao ideju.-Ja znam kako cemo mi znati da si ti povalio neku ribu,postavicu ovde kameru tako da cemo videti svaki tvoj pokret.Ja sam se slozio,jos sam trebao samo da nadjem neku devojku i to bi bilo to.U mom razredu je bila jedna devojka koja je bila izrazito zgodna i veoma lepa,inace je bila predsednik razreda,tako da cu se imati cime hvaliti,da sam povalio predsednicu razreda.Taj dan smo imali skracenu nastavu,tako da sam odlucio da joj pridjem suptilno.Duboko udahnu, dok sam joj polako prilazio cuh mog druga kako mi dosaptava-Za dupe jesi cuo! I tako ja pridjem njoj i pljesnem je po dupetu.Ona se okrenu naglo i puce mi samar.Ja sam ostao da se crvenim u licu dok su se moji drugovi cepali od smeha.Tu noc nisam mogao zaspati,razmisljao sam u cemu sam pogresio,pa skoro svi momci su u skoli vatali cure za dupe pa nisu dobili samar(ISPRAVITE ME AKO NISAM U PRAVU).Sutradan sam se odlucio za novu devojku,ovog puta malo ruzniju.Ova devojka(koja je bila potajno zaljubljena u mene) je bila zgodna ali ruzna u faci ali nema veze posaljem ja njoj poruku da cu doci po nju da izadjemo(pristala je na to ).Kupio sam buket ruza u cvecari i krenuo do njene kuce.Pozvonio sam na zvono.
 
Poslednja izmena:

Back
Top