kako znati da li si posednut demonom, ili neko drugi

a što ne izbrisa onu strelu?
Sta ti smeta strela? Bas si dzangrizalo.

a da,ti si ateista modereator na religiji...potpuno kapiram tu politiku ovog foruma...

- - - - - - - - - -

to kao da javnu kuću vodi recimo nevina žena....užas
Pazi ovam, sada ti smetaju i nevine zene. I sta ti to znaci nevina zena? Ja sam ubedjen da ne postoje nevine zene. A ti?
 
Znaci 144000 ce nastaviti da zivi duhovnim zivotom... a ostali pravednici ce vaskrsnuti na zemlji i ziveti na zemlji.
Nije mi jasno to na kraju oko hiljadu godina.. moracu ponovo da procitam taj deo.. malo je nejasan.

da tako je
144000 ce biti na nebu sa Hristom
a ostali vaskrsavaju na Zemlji gde ce ziveti vecno.

na kraju hiljadugodisnje vladavine bice unisteno zlo zauvek - Sotona i demoni
i ljudi ce biti savrseni - dovedeni do savrsenstva za tih 1000 god i zivece vecno na Zemlji
 
Nije li uobičajeno obrnuto: da muški bude opsednut vešticom, a žeMska đavolom?:hahaha:
Opsednutost đavola vecom je normalna i ta veca je sva đavolasta!:rumenko::lol:

- - - - - - - - - -

nije tebi ovde mesto jer nemas pojma :)
Nema pojma pecaroš da je u fazi osnivanja novi nebeski sindikat...Biće đavolski tesno gore...:mrgreen:
Ko se ugura -biće mu lepo!:hahaha:
 
da tako je
144000 ce biti na nebu sa Hristom
a ostali vaskrsavaju na Zemlji gde ce ziveti vecno.

na kraju hiljadugodisnje vladavine bice unisteno zlo zauvek - Sotona i demoni
i ljudi ce biti savrseni - dovedeni do savrsenstva za tih 1000 god i zivece vecno na Zemlji

pa doookle bukvalno djevojčice,doookle majku mu??
Bog je na zemlji postavio prirodne zakone,tako da taj vječni život na zemlji o kojem pričaš nije moguć...zar je to tako teško da se shvati..

- - - - - - - - - -

Sta ti smeta strela? Bas si dzangrizalo.

Pazi ovam, sada ti smetaju i nevine zene. I sta ti to znaci nevina zena? Ja sam ubedjen da ne postoje nevine zene. A ti?

naprotiv,ne smetaju mi...ako su motivi njene nevinosti ispravni...
ako je riba nevina,koja je pri tom ateista,i ima mnogo godina,onda sa njom nešto nije u redu...
to ako pričamo o vaginalnoj nevinosti...a nevinost duše posjeduje rijetko koja žena,jedna od 1000,isto kao muškarci..i uopšte ljudi...
malo je svetaca dječače..malo!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa doookle bukvalno djevojčice,doookle majku mu??
Bog je na zemlji postavio prirodne zakone,tako da taj vječni život na zemlji o kojem pričaš nije moguć...zar je to tako teško da se shvati..

- - - - - - - - - -



naprotiv,ne smetaju mi...ako su motivi njene nevinosti ispravni...
ako je riba nevina,koja je pri tom ateista,i ima mnogo godina,onda sa njom nešto nije u redu...
to ako pričamo o vaginalnoj nevinosti...a nevinost duše posjeduje rijetko koja žena,jedna od 1000,isto kao muškarci..i uopšte ljudi...
malo je svetaca dječače..malo!!!
Ne svidja mi se tvoj negativan stav prema lepsem delu stanovnistva ove planete. Da nije njih i njihovih mudrijanja, ovaj svet bi bio proklet, svi bismo ******, i to bez poroda. Drugim recima, ne bi nas ni bilo. Nastao bi uzas i haos. Naravno, zene ne mogu biti nevine, jer su one sve udate. Nevina je samo ostala Marija bogotrodica, jer je bog nematerijalan, pa ni strela mu nije materijalna. Zahvaljujuci tome, ona je ostala virgo-intakta, a ni Isus nije bio materijalan, on je bio samo privid materijalnog, pa je mogao da se izmigolji i da ne povredi nevinost svoje keve.Nevine su, mislim virgo-intakta, i malobrojne devojke, kao i usedelice, ali retko koja.

Zenama treba zahvaliti sto smo se rodili i sto zivimo. Ceo svoj guravi zivot provodimo prilepljeni uz njih i jos ih ne postujemo. Sramota za muski rod.
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa doookle bukvalno djevojčice,doookle majku mu??
Bog je na zemlji postavio prirodne zakone,tako da taj vječni život na zemlji o kojem pričaš nije moguć...zar je to tako teško da se shvati..

- - - - - - - - - -
!
Bog je zakonodavac, zar je tesko da shvatis da ako je on vecan da to prenosi na svoja inteligentna stovrenja...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bog je zakonodavac, zar je tesko da shvatis da ako je on vecan da to prenosi na svoja inteligentna stovrenja...
Uvazena Arianna, u Srbiji bog nije zakonodavac, zakonodavna je Narodna skupstina, tj. nasi poslanici, a boga i njegovo zakonodavstvo niko u toj Skupsitni ne zarezuje ni za trulu sljivu. Niko se ne osvrce na njegove sture i nakaradne zakone, ako ih uopste ima.
 
Ne svidja mi se tvoj negativan stav prema lepsem delu stanovnistva ove planete. Da nije njih i njihovih mudrijanja, ovaj svet bi bio proklet, svi bismo ******, i to bez poroda. Drugim recima, ne bi nas ni bilo. Nastao bi uzas i haos. Naravno, zene ne mogu biti nevine, jer su one sve udate. Nevina je samo ostala Marija bogotrodica, jer je bog nematerijalan, pa ni strela mu nije materijalna. Zahvaljujuci tome, ona je ostala virgo-intakta, a ni Isus nije bio materijalan, on je bio samo privid materijalnog, pa je mogao da se izmigolji i da ne povredi nevinost svoje keve.Nevine su, mislim virgo-intakta, i malobrojne devojke, kao i usedelice, ali retko koja.

Zenama treba zahvaliti sto smo se rodili i sto zivimo. Ceo svoj guravi zivot provodimo prilepljeni uz njih i jos ih ne postujemo. Sramota za muski rod.

moj stav se odnosi na kompletan ljudski ološ,bile one žene ili muškarci...malo je svetaca,već rekoh...
dakle nisam ženomrzac,poštujem samo one rijetke normalne,ekstra moralne žene koje preziru laž itd.da ne švrljam dalje..,takvih nikad manje nije bilo nego li u današnje vrijeme..skoro sve lažov do lažova,materijalisti sirovi,samo interes finansijski gledaju...
a to da su ljepši pol je veoma diskutabilno,mislim kako koja...ipak se žene šminkaju,čupaju obrve i podižu gornje trepavice...sve je to fotošop uživo..što bi ja reka..
 
Bog je zakonodavac, zar je tesko da shvatis da ako je on vecan da to prenosi na svoja inteligentna stovrenja...

izbjegavaš odgovor djevojčice...kako neko može biti vječan na ZEMLJI?
prirodni zakoni biologije koje je Bog postavio ovdje to ne dozvoljavaju...nemoguća misija da neko na zemlji živi vječno...
nemoj vjerovati u te budalaštine svojih učitelja...:telefon:
 
moj stav se odnosi na kompletan ljudski ološ,bile one žene ili muškarci...malo je svetaca,već rekoh...
dakle nisam ženomrzac,poštujem samo one rijetke normalne,ekstra moralne žene koje preziru laž itd.da ne švrljam dalje..,takvih nikad manje nije bilo nego li u današnje vrijeme..skoro sve lažov do lažova,materijalisti sirovi,samo interes finansijski gledaju...
a to da su ljepši pol je veoma diskutabilno,mislim kako koja...ipak se žene šminkaju,čupaju obrve i podižu gornje trepavice...sve je to fotošop uživo..što bi ja reka..
Da zene nisu takve kakve si ih nakaradno ocrnio, ovaj svet bi bio do smrti dosadan i nevredan zivota.Mozes ti da skuvas kakvu god hoces corbu, ali bez dobre zaprske i drugih zacina ne vredi ni po lule duvana. Takav je i zivot muskaraca, bez zena bi bilo uzasno ziveti, nastao bi do zla boga dosadan raj.
 
Da zene nisu takve kakve si ih nakaradno ocrnio, ovaj svet bi bio do smrti dosadan i nevredan zivota.Mozes ti da skuvas kakvu god hoces corbu, ali bez dobre zaprske i drugih zacina ne vredi ni po lule duvana. Takav je i zivot muskaraca, bez zena bi bilo uzasno ziveti, nastao bi do zla boga dosadan raj.

i bog je ukapirao tako ko ti..nije dobro da covek bude sam kaze boza..al nije odma imao tu ideju o evi..tek kad je video adama kako se sam mlati po raju rodila mu se ideja je o evi..:D
 
Moj ucitel je Bog :)

i VERUJEM u njegovu rec.

Bog kaze da je ljude stvorio da zive vecno.

tacka.

OK je to samo.. kako te uci? Licno ili preko biblije? I jel to ta JS Biblija koja je izmenjena od tih nekih Amera ili mislis na hebrejsku? Znas li da citas hebrejski?

- - - - - - - - - -

A tacno je to sto tvrdis za dva vaskrsnuca... proverio sam u Bibliji.
 

Back
Top