Legalizacija objekata

Gradjanin021

Početnik
Poruka
1
dobar dan

Zanima me jel jos neko ima slican problem,i dal neko ima resenje?

posto vise neznamo kome da se obratimo pa eto da vas priupitamo.
Vise se ne prica o legalizaciji a do pre neki mesec je bila frka.
Evo mi vec tri godine pokusavamo da legalizujemo deo kuce u Sr.Kamenici,koja je sagradjena izmedju dva svetska rata,otac je nadogradio samo sprat i zamenuo krov da na dve vode bude.Objekat nije ni siri ni duzi nego sto je bio,a stalno imamo neke dodatne zahteve iz Radnicke 2.Objekat je povezan na kompletnu infrakstrukturu jer smo od 1974 placali sve mesne i gradske samodoprinose

Unapred zahvalan.
 
Prestao sam da se trudim. U Maju bi trebalo da donesu novi zakon, sesti po redu. Moj kolega je vec tri puta predavao kompletnu dokumentaciju. Tri puta placao sve iz pocetka...

Nego cudi me da je u Vojvodini tako sporo. Slusao sam price da to kod vas ide mnogo brze. Mozda zavisi od ljudi koji rade tamo gde si predao dokumentaciju, ocekuju da im gurnes kesha u dzep.

Od 2003 traje legalizacija. Da su isli od kuce do kuce i vrsili prisilnu legalizaciju do sada bi odavno zavrsili.
 
Zanima me da li mozda znate ,da li jos traje legalizacija,ili je stala zbog "novog" zakona koji treba da bude tek donesen?Rekli su do kraja maja,evo sad je kraj,niko ne spominje nista,a imamo kompletnu dokumentaciju,samo jos cekamo da potpisu u direkciji.
 

Slične teme


Back
Top