Muškarac kojem ne trebaju velike gaće

kicmar

Gost
Poruka
165
Moj drug iz detinjstva razvio se u veoma privlačnog muškarca. Vratio se u državu i noge su mi zaklecale kad sam ga videla uživo (preko poruka to nije bilo to). I malo pomalo, varnica po varnica, jedan po jedan deo odeće dole i dođosmo do škakljivog dela... Nisam znala dal da se smejem ili da plačem. pomislila sam da je nešto gadno pogrešio u prošlom životu kad u gaćama tog muškarca silne vanjštine i kao od stene odvaljenog stoji minđuša :( Najgore je šta je on počeo da se smijulji kad se svukao :worth: Šta da radim? Prosto me opčinila njegova vanjština, a sad ne mogu ni da pomislim na spolni odnos, jer sam to nekako drugačije zamišljala... Šta ne valja samnom?! :(
 
Moj drug iz detinjstva razvio se u veoma privlačnog muškarca. Vratio se u državu i noge su mi zaklecale kad sam ga videla uživo (preko poruka to nije bilo to). I malo pomalo, varnica po varnica, jedan po jedan deo odeće dole i dođosmo do škakljivog dela... Nisam znala dal da se smejem ili da plačem. pomislila sam da je nešto gadno pogrešio u prošlom životu kad u gaćama tog muškarca silne vanjštine i kao od stene odvaljenog stoji minđuša :( Najgore je šta je on počeo da se smijulji kad se svukao :worth: Šta da radim? Prosto me opčinila njegova vanjština, a sad ne mogu ni da pomislim na spolni odnos, jer sam to nekako drugačije zamišljala... Šta ne valja samnom?! :(

Samo si imala prevelika ocekivanja sto se tog dela tice.
Nije sve u srazmeri kod nas.
 
Samo si imala prevelika ocekivanja sto se tog dela tice.
Nije sve u srazmeri kod nas.

Uopšte do tad nisam bila svesna da mi to predstavlja bitnu stavku. A i prosto sam to nekako drugačije zamišljala.

ne skidaj mu gace uzivaj u potaji neizvesnosti

:sad2:

Vec mogu da zamislim taj izraz lica :hehe:
Pa nista,uzivaj u njegovoj spoljasnosti a nadji svalera i tako...

:babamrazica:

kakva bre mindjusa?

Mali đoka
 
možda ume svašta s rukama...:lol:
msm, šta da ti kažem...
možeš da probaš a ne moraš,
ne mora nužno da bude toliko loše...
zamisli da je izvadio komadinu koju ni u usta ne možeš da staviš,
a voli analni sex...tačno da te ubije kad te natakne...
(iako se slažem sa onim što je ćaća pokojni govorio: što ne stane njoj nek stane meni u oko...)
 
Ne znam koja velicina je u pitanju ali razmisli dobro ako zelis da proveris da li je dobar "tehnicar".
To ti je najbolja provera. Ili da pitas neku njegovu bivsu kako se pokazao sto nisam siguran da je dobra ideja.

Pa dosta je malen, ne znam, ne razumem se preterano u to šta je premalo, a šta normalno. Sigurna sam da je dobar u svemu ostalom, ali šta to vredi kad ja više ne mogu da izmaštam nijedan scenario s njim, nego stalno mislim na ono u gaćama. I još kad se setim nekih naših razgovora gde je on dao naslutiti da ima pitona u gaćama... baš me naložio, a sad ispada da sam samo na to mislila :think:

- - - - - - - - - -

možda ume svašta s rukama...:lol:
msm, šta da ti kažem...
možeš da probaš a ne moraš,
ne mora nužno da bude toliko loše...
zamisli da je izvadio komadinu koju ni u usta ne možeš da staviš,
a voli analni sex...tačno da te ubije kad te natakne...
(iako se slažem sa onim što je ćaća pokojni govorio: što ne stane njoj nek stane meni u oko...)

Pa kažem, možda on svašta ume... Možda je nežan i pravo mi se svidi takav. Uopšte sam ljuta na sebe šta o tome razbijam glavu.

Ćaća ti je legenda :zcepanje:
 
Eto momci, nema veze sto niste muskarcine, odvaljeni ko stene, dok ste muskarcine tamo gde treba sve je dobro.
Salu na stranu, ako ti je stalo do veze sa njim, pa probaj, mozda je tehnicar dobar (nista ne znaci ni ako je on poveci da je dobar u krevetu). Ako ti je samo do kresa, pa sta da ti kazem, trazi ono sto ti odgovara. (Kako cujem ovde na forumu nema manjka cm, cak ima i viska, pa eto :hahaha:).

Mada jeste zeznuta situacija, ako gledamo iz muske perspektive. "Dobar si ti i sve, ali mali ti je", to bi svakog muskarca ubilo u pojam.
 
Pa dosta je malen, ne znam, ne razumem se preterano u to šta je premalo, a šta normalno. Sigurna sam da je dobar u svemu ostalom, ali šta to vredi kad ja više ne mogu da izmaštam nijedan scenario s njim, nego stalno mislim na ono u gaćama. I još kad se setim nekih naših razgovora gde je on dao naslutiti da ima pitona u gaćama... baš me naložio, a sad ispada da sam samo na to mislila :think:

Ako cemo iskreno nijedan od nas se ne hvali manjim alatom.

Koja velicina je dobra ne znam. Ti najbolje znas sta ti odgovara.

Mozda da porazgovaras sa njim o nekim drugim temama pa ti to razbukta mastu.
Ako je kao od brega odvaljen pogledajte film Konan (sa Arnoldom) mozda tu dobijes neku ideju.
 
Moj drug iz detinjstva razvio se u veoma privlačnog muškarca. Vratio se u državu i noge su mi zaklecale kad sam ga videla uživo (preko poruka to nije bilo to). I malo pomalo, varnica po varnica, jedan po jedan deo odeće dole i dođosmo do škakljivog dela... Nisam znala dal da se smejem ili da plačem. pomislila sam da je nešto gadno pogrešio u prošlom životu kad u gaćama tog muškarca silne vanjštine i kao od stene odvaljenog stoji minđuša :( Najgore je šta je on počeo da se smijulji kad se svukao :worth: Šta da radim? Prosto me opčinila njegova vanjština, a sad ne mogu ni da pomislim na spolni odnos, jer sam to nekako drugačije zamišljala... Šta ne valja samnom?! :(
Aham , evo dobre teme onima koje tvrde da ispod brda raste najveći kukuruz ! :rotf:
 
Pa dosta je malen, ne znam, ne razumem se preterano u to šta je premalo, a šta normalno. Sigurna sam da je dobar u svemu ostalom, ali šta to vredi kad ja više ne mogu da izmaštam nijedan scenario s njim, nego stalno mislim na ono u gaćama. I još kad se setim nekih naših razgovora gde je on dao naslutiti da ima pitona u gaćama... baš me naložio, a sad ispada da sam samo na to mislila :think:

- - - - - - - - - -



Pa kažem, možda on svašta ume... Možda je nežan i pravo mi se svidi takav. Uopšte sam ljuta na sebe šta o tome razbijam glavu.

Ćaća ti je legenda :zcepanje:

jes bio legenda...
a ti ili uradi nešto ili prestani da kukaš...
posle će da bude kuku lele što sam sama...
 
Pa dosta je malen, ne znam, ne razumem se preterano u to šta je premalo, a šta normalno. Sigurna sam da je dobar u svemu ostalom, ali šta to vredi kad ja više ne mogu da izmaštam nijedan scenario s njim, nego stalno mislim na ono u gaćama. I još kad se setim nekih naših razgovora gde je on dao naslutiti da ima pitona u gaćama... baš me naložio, a sad ispada da sam samo na to mislila :think:

- - - - - - - - - -



Pa kažem, možda on svašta ume... Možda je nežan i pravo mi se svidi takav. Uopšte sam ljuta na sebe šta o tome razbijam glavu.

Ćaća ti je legenda :zcepanje:

pa kako onda da ne sumnjas da li je i za sve ostalo lagao :(
 
large.gif


Dajem glavu da je reakcija postavljacice bila ovakva. :mrgreen:

Citam na drugim sajtovima price zena, pa nadodje na neke 5-7 cm.
A onda kada citas malo dublje sve to vidis koliko su ti muskarci nesrecni i frustrirani zbog toga koliko pate pa i vise ti nije smesno.

Ali na srecu, u forumasa manjka nema:
 
Moj drug iz detinjstva razvio se u veoma privlačnog muškarca. Vratio se u državu i noge su mi zaklecale kad sam ga videla uživo (preko poruka to nije bilo to). I malo pomalo, varnica po varnica, jedan po jedan deo odeće dole i dođosmo do škakljivog dela... Nisam znala dal da se smejem ili da plačem. pomislila sam da je nešto gadno pogrešio u prošlom životu kad u gaćama tog muškarca silne vanjštine i kao od stene odvaljenog stoji minđuša :( Najgore je šta je on počeo da se smijulji kad se svukao :worth: Šta da radim? Prosto me opčinila njegova vanjština, a sad ne mogu ni da pomislim na spolni odnos, jer sam to nekako drugačije zamišljala... Šta ne valja samnom?! :(

evo ubedačiuo sam se
 

Back
Top