Re: Komicni postovi i teme koje su vas nasmejale

Pitam ja njega i kad se vidimo, kaze u petak :dash: Ja kazem, nazalost meni treba neko s kime cu cesce da se vidjam, a ne samo petkom i to ako ne mogu petkom (sto se potrefilo 2 puta) da ga ne vidim dve nedelje to ne. Kaze on meni, dobro postovacu tvoju odluku, necemo vise uopste da se vidjamo pa ni petkom :mrgreen:

Gledam parove na aerodromu, kako putuju zajedno...uzivaju. Pa pre cu da budem zena sa mackama nego da pisem prazne poruke svaki dan i da iscekujem petak. Hvala lepo.
:lol:
 
ovo su potpuno slepacke mere. Treba samo uvesti onaj ko ima decu placa manje poreze na rad tipa sa sadasnjih 35 % na 15 za prvo dete, za drugo na 0 %

Ovo je dobar potez, mada trebalo bi isto i za 2. dete, jedino da vidimo da li ce i da zazivi.

po cemu dobar potez. Ono drzis dete kao govedo i dobijas subvenciju od drzave
:rotf:
https://forum.krstarica.com/showthread.php/793119-Spreman-novi-zakon-za-prvu-bebu-100-000-dinara
 
:kafa:
Udata sa znanjem supruga, 37 godina, traži potentne, izdržljive, perverznije i iskusne muškarce.

:kafa:
Biseksualac, 28 god, VSS lekar, obdaren 21-15sm, lepe građe, aktivan, dominantan, voleo bi da upozna pasivne i poslušne muškarce

:eek:
Auuuu izem ti oglase za poso i ovakve firme...
svi bi izdržljive i poslušne...
jači menidjeri...

Да одма нагласим да се нећу јавити на овај оглас (да унапред онемогућим јављање потенцијалних 'идеја' :lol:), само ми није јасно -чиме је тачно 'обдарен' овај момак? Шта је то '21-15'? (=) 6?

pazi ja sam bukvalno prepisivao kako piše ni meni kao muškarcu nije jasno a kamo li tebi koja to nemaš
znam šta je cm kao mera al ne znam šta je sm a kaže da je VSS
mora da je neka geografija, oni imaju svoje jedinice mera...

Можда и нису центиметри у питању, можда је то нека садо-мазо (см) мера?

О Боже, каква тема... :lol:

možda je mislio 21 ako meri i jaja ili 15 ako meri bez jaja? :think:
Znaš pojedini muškarci mere drugačije... Recimo ako počnemo od ramena....

:lol:
 
To su budalaštine. Radnici rade te stvari o kojima ti pričaš. To što si ti zamislio neki mali doo od 2 ljudi ne znači da je to kosmičko pravilo. Sve malo veće kompanije imaju radnike zadužene za svaku od tih stvari koje si naveo.

Gazdi ne "pripada" ništa, gazda prisvaja vrednost proizvedenu tuđim radom na osnovu svojinskog prava.

- - - - - - - - - -



Naravno, po običaju gde god nije onako kako ga ti u glavi zamišljaš, ti samo kažeš "to se ne važi". Ne d'o bog da preispitaš možda svoja imbecilna uverenja.

A ko prisvaja vrednost kad firma napravi 5 milijardi evra gubitaka.

Ako je firma u gubitku, znači da viška vrednosti nema.

Jel si glup ili se praviš?

Najjace kad ima profita aj to bratski da podelimo. Kad ima gubitaka. Plati ti meni sto sam zaradio boli me ***** za minus, tvoj problem.

- - - - - - - - - -



ima manjka vrednosti. I ko pokriva taj manjak .

Radnik jedino što ima da uloži je rad, a vlasnik ulaže vrednost proizvedenu tim radom koju je prisvojio.

Isto pitanje za tebe kao i za pivkana.

- - - - - - - - - -


Ne, nema ništa bratski da se podeli, sva vrednost je proizvedena radom radnika, a ne blejanjem vlasnika. SVA vrednost na ovom svetu koja se ikada proizvede od strane bilo čijeg rada treba da pripadne onom koji je proizveo. Ili ti više voliš da ti neko otima?

Pokriva ga radnik jer nastavlja da radi i da proizvodi za gazdu da bi ovaj pokrio taj manjak od daljeg posla (ili gazda uzme kredit da pokrije manjak, ali se to opet vraća od rada preduzeća). Dakle opet radnik je taj koji mora da šljaka i njemu je svejedno, samo što nekad šljaka za pametnijeg, nekad za glupljeg kapitalistu.

A sto se manjak ne podeli tako sto radnik plati minus koji je napravio. Recimo firma na gubitku i blokirani racuni i radnici da bi firma radila placaju 100 evra mesecno da rade da bi imali posao,

produkt rada moze da bude negativan . Recimo da proizvedes krofnu treba ti jaje brasno mleko. I sad proizvodnja krofne kosta 200 dinara, dok prodaje za 100. I radnik bi trebao da placa iz svog dzepa manjak od 100 dinara.

Tvoj mozak radi na nekoj ozbiljno zaebanoj frekvenciji

Znači pored toga što vlasnik prisvaja proizvode rada radnika, radnik još treba da pokriva minus kompanije od svoje nadnice

Nema veze sto sam glup, nego da se vratimo na temu. Ako delimo bratski delimo dobitke i viskove delimo i gubite i manjkove.. Nema trle mrle. Radis i placas sto radis.

Zaista ne razumem ovu fantastičnu logiku, osim što vidim da hoćeš da klepiš radnika duplo po ušima, izmiče mi ostatak genijalnosti

- - - - - - - - - -


Ne delimo bratski dobitke.

Ako ja npr. proizvedem tonu uglja tako što uzmem i kopam i ti dođeš i tražiš da mi to podelimo bratski ja mogu samo da te oteram u tri lepe.

Tako i radnik nema racionalnog razloga da želi da podeli proizvod svog rada sa kapitalistom, a pogotovo ne bratski.

Ja se ne sećam kad sam ja govorio o tome da radnik i vlasnik treba nešto da dele bratski. Pobenavio si.

rekao si da radnik treba da dobije viskove svoga rada od poslodavca

da li je to istina ili ne.

Kako je visak minis treba da se doplati. Radnik je radio ceo mesec i zahvaljujuci njegovom losem radu, firma je napravila minus. (jer da je dobro radio bilo bi viska vrednosti) . I sad umesto plate kaze zeni, ovaj mesec dugujem firmi 300 evra.
Firma inace ne moze da nastavi da radi ako ovaj radnik ne bude placao to sto radi. Jer mozda niko nece dati pozajmicu firmi. A da bi ocuvao radno mesto i radio mora radnik da se isprsi.

- - - - - - - - - -


Lep scenario. Ok. Zamisli ti uzmes da komas tonu uglja. I sad potrosio si struje i ostalih materijala vise nego sto taj ugalj vredi. Sta onda. Da li ti snosis gubitke ili gazda.

- - - - - - - - - -

Rad ne mora da bude profitabilan. Ne mora. Mozes da radis i pravis minus.


Ovaj prikaz marksisticke gluposti i genijalan zayeb od strane Pivosoka mora da se arhivira.:)
Plakao sam od smeha.:lol:
 
:lol:

Једном ме мужић избацио из спаваће собе на три дана и три ноћи, због мог проветравања. :lol:

Елем, негде усред оне афере са афлатоксином, из неког недокучивог разлога схватим да 'Баш одавно нисам пила млеко!', те попих шољу топлог млека с медом. Сунце ти жарко! Три дана и три ноћи сам 'пржила' око себе , мислила сам да никад неће престати! :lol: Али, најсмешније реакције су ми биле мужићеве, јадничак! :rotf:

vrganji su zahebani
Letovala sam sa dve drugarice i mužem u kući kod jedne od njih
I spremim ja lep rižoto sa vrganjima!
Ajaoj majko!
Kad je krenulo!
I svaki čas je neko ustajao od stola i bežao na sprat
Al džaba!
Vrganji izazivaju veoma akustičan prdež
Nema miris al se čuje nadaleko
Džaba smo se peli uz basamake, sve se čuje pa odjekuje
Na kraju smo digli ruke i svi se smejali i ......u glas:zcepanje:

:lol:
 
ljubav.jpg


A tekst je , kako da budete pristojni u svadji.
 
Srbi su, sticajem okolnosti, veoma cesti se zenili i udavali izmedju sebe u zadnjih desetak vekova.

O necistoj krvi su pisali i knjizevnici...

I u Svajcarskoj je pre 2-3 decenije otpocela necista krv pa su masovno primili strane radnike, ne zato sto su im trebali, vec da ociste krv.
:hahaha:
Kako Blajbisha ume nekad da me nasmeje to je nadrealno
 
Je l idete opusteno kod zubara ili se stresirate par dana pre polaska?

stresiram se jer uvek ispadne skuplje nego sto imam da platim

Sirotinjo i Bogu si teska.:kafa:

pa to je relativno skoro uvedeno da se placa ranije je bilo pokriveno zdravsvenim
vecina ljudi zato ide krezubi al nema veze
:lol:
Tema : Zene pitaju, a muski odgovaraju
https://forum.krstarica.com/showthread.php/728238-Žene-pitaju-muškarci-odgovaraju-III/page406
programeri- najtrazeniji muzjaci ?
jel to istina ?
o, da
kad cifra predje ...
zenama su dodatno privlacni jer su 2u1. imaju solidne pare i za razliku od 'drustvenjaka', koji da bi imali pare moraju da budu sociopatska djubrad, ovo su uglavnom 'dobri'momci
problem je sto su iskompleksirani, pa kad pocne zesce da kaplje, ostavljaju svoje dugogodisnje streberaste devojke i padaju u kandze 'kuckama, koje ih pre oparenja ne bi ni pogledale

no, to je za razumeti, frustrirana deca, zeljna svega..gladne velike okice, a seke kuckice sve to poravnaju i dovedu u red i posle sve pokrije ruzmarin i sas
Tema : Programeri : Trazeni muzijaci https://forum.krstarica.com/showthread.php/803269-programeri-najtrazeniji-muzjaci
:lol:
 
Poslednja izmena:
Па мислили су да ће франак да падне у вредности спрам евра, а он није пао. То је превара.

Kao prvo, ovo uopšte nije ozbiljan problem već su oni koji su u problemu glasni. Dakle, radi se o 16000 ljudi koji su, uzneti slobodom, demokracijom i kapitalizmom, tek dobijenim tajkunskim mendžamenterskim poslom, obučeni u sivi lister i špicaste braon cipele za deset centimetara duže od stopala rešili da okončaju ležanje na tetkinim kaučima i sebi priušte neki dugosanjani penthaus. Kao i obično, računali su da će sloboda i demokracija da traju onoliko dugo koliko je njima potrebno. Trenutno, mnogo njih šeta patku.

Хвала колеги Лесију који је осликао социјални моменат из угла напаћених који завиде чак и овима који узимају стамбене кредите.

Какав пејзаж бола.

Pejsaž bola je oslikan iz ugla protagoniste, objektivnom kičicom umetnika koji nije morao da uzima kredit.

:lol:

Tema o kreditima u svajcarskim francima.
https://forum.krstarica.com/showthr...jalni-slučajevi/page3?p=32645230#post32645230
 
midlzbro dao jedan i šruzberi dao jedan - prošo tiket 5 dinara moje :super:
Šta ćeš sa tolikim kešom? :mrgreen:

Kad se sastaju Lopovski Šampioni tad se sigra engleska seljana :smeker:

midlzbro.jpg


a ne poslušah intuiciju da će daju po dva gola, mislim ipak su u senci "važnijeg dešavanja"
mogo sam maznem 200 al ajd, ako je za sreću dobro je i ovo :D

четрнес динара тријеспет пара нит оро, нит копо... мало ли је е... :mrgreen:

бро вече... :D

:lol:
 
Шта чекаш?Неку посебну прилику или?Него није у реду прозиваш чоека цијели дан,шта ти је?Све ме то неодољиво подсјећа на овај снимак:

koga bre ti nazivaš ČOVEKOM?
ovog iskompleksiranog trećerazrednog neandertalca sa sponom ispod jezika koja mu dozvoljava ispuštanje iskompleksiranih krikova?

ej bre... 2 miliona plus studenti plus izbeglice plus dogegice plus sirotinja plus strane službe...
puškom da gadjam čoveka pogoditi neću

Не ваља ти то,мислим бити разочаран толико у људе.Задњи којег сам упознао у том филму је престао да комуницира са људима и поздрављао лептире,псе,мачке.Знаш гдје сада?У лудници…:sad2:

:lol:
 
U poslednje vreme, cesto se susrecem sa pojavom cuckoldinga /bukvalni prevod-rogonja/ i koliko sam shvatio, radi se o sklonosti bracnih partnera da, uz pristanak i ucesce supruga ("cuckold"), zena ("hotwife") seksualno opsti sa drugim muskarcem ("bull"). Postoji citava pseudo-kultura takvog ponasanja, sa vec definisanim pravilima ponasanja i prihvacenim normama. Slicno je swingeraju, ali sa znatnim razlikama. Licno, u tome nalazim i poneceg stimulativnog, ali sam daleko od bilo kakvog razmatranja da se upustim u takve poduhvate.

Želeo bih da podelite svoje misljenje ili iskustva o opisanoj pojavi, ali da diskusija bude kulturna i na nacin da se ne vredjaju drugi ucesnici i ne koriste primitivni nacini izrazavanja. Takodje, izbegavajte svaki oblik rasne ili verske diskriminacije ili vredjanja ljudi koji su drugacije seksualne orjentacije od vasih.
Administratore i moderatore foruma pozivam da sankcionisu nekorektno ponasanje.

Radi prikupljanja dodatnih saznanja o osnovnm pojmovima u ovom "kulturoloskom fenomenu", nudim sledece linkove:
http://www.apa.org/monitor/2011/10/cuckoldry.aspx
http://study.com/academy/lesson/cuckoldry-in-much-ado-about-nothing.html
http://www.radixjournal.com/journal/2015/7/27/the-cuckening
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=cuckold

Pa ima razlike. U svingeraju i on tvoju zenu i ti njegovu. Sto bi rekao Bole - tante za kukuriku. A u ovom cuckoldingu samo on tvoju.

Ja bih inace bio najgori cuckold ili kako se vec kaze, ikada posto bih bio zahvalan crnji sto radi moj posao. Ionako kapiram da ti zena dosadi posle mesec dana pa neka mu ako je njemu zanimljiva. Samo ja bih mogao za to vreme da gledam utakmicu a cisto radi ugodjaja bih povremeno mogao da dobacim nesto u fazonu "ju zeno, kuku meni... ala je dobar majstor, bolji je od mene, ju zeno sta mi uradi... idi Djurdjevicu u krasni... ih kako te dobro krese, bolji je od mene, jao meni al sam jadan..." Cisto malo zarad atmnosfere.


:))))
 
Spermatozoide trebas svaki dan dva puta dnevno
da izvodis u setnju, lagano trckaranje, razgibavanje
a posle toga teretana.
Ako vidis da su talentovani za neke od lakoatletskih sportova
onda im organizujes i treninge u sprinterskim disciplinama.
Ovo ti je izuzetno korisno, jer ako npr. kojim slucajem
budes u prilici da imas snosaj sa nekom kurtizanom,
onda je jako bitno da ti spermici budu utrenirani i da
munjevito pretrcavaju iz levog u desno jaje ili obratno,
Od njihove brzine i spretnosti u pretrcavanju ovisi
da li ces mozda postati otac kurvinog sina ili ne.!!!

:rotf:

Ide na temu o komicnim postovima.:ok:

:lol:
 

Back
Top