Zasto skoro sve zene hoce da se udaju i rode decu?

zasto je normalno?
ovo sto si izdeklemovala bas i izgleda ko "jer nas uce od malena"
kakvi blagoslovi i sl gluposti
je l si ti ikada crpela snagu iz porodice ae kazi bez zeyebavanja sad kad razmislis :hahaha:
mama&tata su sigurnosna mreza da te poguraju ako nesto treba ali cim se osamostalis zelis da ih otkacis jer te jebeno guse i zivis svoj zivot
tako da...porodica jeste super ALI ako si dete
ako si roditelj dobijes dozivotno dodatno zaposlenje za koje te niko ne placa
ili mozda placa...:think:

Jesam. Crpim i danas, iz porodice koju sam stvorila i iz one koja mi je ostala. Ta plata o kojoj ti pričaš nije materijalne prirode.
I ti nisi tip s kojim bih ja dalje mogla o tome. OČIGLEDNO!
 
eee teletabisu, helouuu .....

zato sto je priroda muskarca da oplodjuje i muskarac dok je ziv ima potrebu za haremom, tako je i priroda zene da se ostvari kao majka

sta to znaci "ostvari ko majka"
moze da ide u sirotiste i pere tudje pelene isti moj

- - - - - - - - - -

Jesam. Crpim i danas, iz porodice koju sam stvorila i iz one koja mi je ostala. Ta plata o kojoj ti pričaš nije materijalne prirode.
I ti nisi tip s kojim bih ja dalje mogla o tome. OČIGLEDNO!

volis da se drusiz sa svojim matorcima tako matora?
tvoja porodica lol...garant si razvedena ko 90% zena ovde
 
Ali stvarno?
I ni jedna nema sta afirmativno da kaze o braku nakon toga ali se iz petih zila gurale da u isti udju.
I posle, uz takav plan kukaju kako su nesrecne.
helooou

Ima i onih koje zele da imaju decu nevezano za bracne stege, svacega danas ima na ovom belom svetu, samohrane majke nisu retkost. A sto se tice tih koje kalkulisu obicno se desi da pogrese u proracunima, nista ne treba raditi na silu boga, zato sto je moranje.
 
tebi zapravo treba bijela macka ili narandzasta
da razvedrite tu sivu :P

mada, ja tigraste sive macke najvise volim...nekako su mi ko divljakovici po defaultu : )
Ova je divljak, ali njeno divljastvo je odavno pregazilo sve predrasude o nemogicim sivim mackama. Ma ofarbacu postojecu u crvenu. Da seca na rados'.
I tako ja skoro svaku temu ispamujem sa mackom. Stvarno bih mogla da nadjem zivot...
 

Back
Top