Tako si lepa

Neko pomenu da se laze.Ne mislim da se kod ovakvih izjava laze jer ako je neko nekome lep po njegovim merilima
onda mu je lep i reci ce mu.Skoro sam jednoj osobi rekla da je meni najlepsa na svetu,kompletno kao licnost,jer tako i mislim
i nadam se da je toj osobi bilo prijatno,kada je to cula od mene kao sto meni bude lepo kada mi neko kaze:lepa si
 
to je najvaznije, ali ako ti nikad nista ne kaze, kako ces znati sta i kako misli

sta da mi kaze? da sam lepa? kaze i sta sa tim?
kaze lepo izgledas, imas lepu kozu, imas lepu kosu, zelim te i ostalo
cim mi je prisao na neki nacin sam mu privlacna ili lepa, zar o tome treba da razmisljam
naravno da prija ali to nije nacin i razlog da potvrdjujem sebe a jos manje da se osecam bolje sto je to rekao
 
Neko pomenu da se laze.Ne mislim da se kod ovakvih izjava laze jer ako je neko nekome lep po njegovim merilima
onda mu je lep i reci ce mu.Skoro sam jednoj osobi rekla da je meni najlepsa na svetu,kompletno kao licnost,jer tako i mislim
i nadam se da je toj osobi bilo prijatno,kada je to cula od mene kao sto meni bude lepo kada mi neko kaze:lepa si

tu i jeste bitno to, da ti je neko lep po tvojim merilima, makar objektivno bio prosecnog izgleda. Kad nekog dozivljavamo stvarno lepim, onda imamo potrebu da to i kazemo u nekoj vezi. Ne pricam sada o muvanju, vec o odnosu koji postoji. Izostanak toga moze biti pokazatelj nesigurnosti i straha
 
Drage moje,

da li vam je nekada neki muskarac rekao tako si lepa, u sali, ozbiljno, kako god?

Kako ste se osecale, u kom kontekstu je bilo, kako ste vi reagovale?

Sve me zanima :klap:
pa jeste,al ja to vise delim na komplimente koje dobijes pre nego sto das picqe i one posle, a onda se i ovi posle razlikuju u zavinosti od statusa i tako to :sad2:
elem ove prve ne racunam, oni su deo strategije. ove druge manje vise, uglavnom nisu mi komplimenti nikad bili nesto posebno bitni al kad vec kaze nesto bolje da kaze da sam lepa nego da sam grob :mrgreen:
 
Drage moje,

da li vam je nekada neki muskarac rekao tako si lepa, u sali, ozbiljno, kako god?

Kako ste se osecale, u kom kontekstu je bilo, kako ste vi reagovale?

Sve me zanima :klap:

Tjah, jedna budala mi je rekla da sam lepa i od tad vise nismo zajedno jer sam posumnjala sta mu uopste znaci da mi tako kaze u sred veze i da li bi to trebalo da bude bitno.

Ne umem da primam komplimente i ne volim ih, zbunim se i postidim, a zatim i posumnjam, bitnija su mi dela, stav, odnos prema meni, ne reci. A za poznanike i prijatelje nije mi vazno sta kazu i uglavnom se lepo osecam, ali to je tako prolazno jer je jedan trenutak. Na jedno uvo udje, ne drugo izadje jer ja najbolje znam da li sam lepa, kada, koliko i sto je najvaznije kako se osecam.
 
Meni je to nepotrebno.
Ako mi je prisao, znaci da sam mu lepa. On ne moze da da konacnu presudu da li jesam ili nisam, stoga moze u najboljem slucaju reci "Meni si lepa." To znam, isto bi bilo kao da konstatuje da disem...

Mozda ti je prisao sto si seksi a ne sto si lepa? Npr.

- - - - - - - - - -

Mozda me i ne folira, nego meni to ne znaci, cak mi je i smesno.

Zasto ti ne znaci?
 
U svakom slucaju hoce da me ****... meni dosta... to je krajnji cilj svakog m-z odnosa i razlog zbog kog zelimo da budemo lepi,,,

Da ali koliko ? To je ono sto je bitno.

- - - - - - - - - -

Pa rekoh vec (ili sam mislila a nisam rekla, nebitno), lepota je nesto na sta ne mogu da uticem, nekom sam lepa, nekom ne, i ona je dar prirode, nista oko cega sam se potrudila.

Ako u tome samo vidi lepotu, onda je to nezrela osoba za mene.

Zasto ne kazes pravi razlog? Ovde smo svi inkognito.
 

KOLIKO te zele.

Znas da je to u stvari ono sto je bitno?

Ako si mnogo lepa , mnogo ce te i zeleti.
Nece reci tebi da si mnogo lepa ali ce pricati drugima koji te nisu videli.

Samo lepa , to vec zvuci kao uteha?

- - - - - - - - - -

Koliko puta. :mrgreen:


Sala.



Pa kazem, jeste mi i neprijatno, ne ume da podnosim komplimente niti da ih dajem.

To je mana. Kompleks?
 
KOLIKO te zele.

Znas da je to u stvari ono sto je bitno?

Ako si mnogo lepa , mnogo ce te i zeleti.
Nece reci tebi da si mnogo lepa ali ce pricati drugima koji te nisu videli.

Samo lepa , to vec zvuci kao uteha?

- - - - - - - - - -



To je mana. Kompleks?

Nije mi uteha nikako... mozda nekima jeste, meni nije... Koliko te zele vise zavisi od toga koliko te nemaju nego koliko si lepa...
 

Back
Top