JARCEVI

Ako zelis da kupis njegovu slicicu samo danas jos je na popustu.

Skresali su cenu sa $13260 na $3899

LINK

Ja mislim da je to dobra kupovina. :mrgreen:

Vi'ga srece mu poljubim kaki je :cool: ima i pticice u daljini.

cnag241704.jpg
 
ne znam ko pise ali znam sigurno da je neko ima nesto protiv skorpija:evil:

Kakva god da je situacija u pitanju, sigurno je da to svakako pise neko ko ne zeli da se ovde bog zna kako predstavi. Po stilu pisanja bih rekao da se radi o zeni u kasnim 30im :think: pozda cak i u pocetnim 40im :think:

:mrgreen:

Gosn. Rak misli da sam to ja. Paz' da nisam :lol: Samo mi fale spanske serije :lol:
 
Deseta kuca vise ima simboliku Sunca, nego Jarca. Za 10kucu se jos koristi i termin Zenit, sto odgovara vremenu kad je Sunce najvise na nebu(u podne)
Kuca ima i simboliku vrhunca i polozaja u karijeri i vlada zrelim dobom(Sunce vlada periodom 40tih godina, kad je licnost skroz formirana i na svom vrhuncu)
 
Deseta kuca vise ima simboliku Sunca, nego Jarca. Za 10kucu se jos koristi i termin Zenit, sto odgovara vremenu kad je Sunce najvise na nebu(u podne)
Kuca ima i simboliku vrhunca i polozaja u karijeri i vlada zrelim dobom(Sunce vlada periodom 40tih godina, kad je licnost skroz formirana i na svom vrhuncu)

10. kuca je znak Jarca Saturn,prestiz karijera ambicije,suportno od 4. kuce Raka Mesec koji oznacava dom.Lav Sunce je 5. kuca za prostije igre kada je toplo razume a kada je hladnije nema ga,a simbolicki ne moze Sunce da zna kakve se radnje odvijaju kada padne noc.


Meni se to ne sviđa:)

Svidja ti se neozbiljnost,infantilnost i karakterno slabe osobe?
 
Sviđa mi se Jupiter i Uran kao i ME/MO,a tek SO i NE :p kakav crni SA i 10 kuća, sve na teži način itd...dosadno bre:D Pa od tih dosadnjakovića pre bih čak izabrao 8/Škorpija/Pluto tu bar ima sexa :D
 
10. kuca je znak Jarca Saturn,prestiz karijera ambicije,suportno od 4. kuce Raka Mesec koji oznacava dom.Lav Sunce je 5. kuca za prostije igre kada je toplo razume a kada je hladnije nema ga,a simbolicki ne moze Sunce da zna kakve se radnje odvijaju kada padne noc.

Po tebi se onda Saturn dobro snalazi u desetoj kuci?
Daje prestiz, nagrade i ostalo?
Eno Leonarda di Kaprija, sa Saturnom u 10, postao najpoznatiji po tome sto je godinama cekao za svoje priznanje(Oskara)
 

Back
Top