muskarci skorpije

  • Začetnik teme girl 111q11
  • Datum pokretanja
Ja volim škorpione i škorpijice, muškarce i žene, na različit način naravno. I oni vole mene. Volim što su u stanju da pređu preko svih mojim mana (a ima ih koliko nećeš) i da me razumeju i uteše. I zbog toga im sve praštam. U stvari praštamo si uzajamno. Neki od najlepših odnosa u mom životu su sa škorpijama, i traju evo godinama. Ipak, najbolji ljudi su oni koji ne obraćaju baš mnogo pažnje na svoj horoskopski znak. Tek onako pomalo, usput, u šali.
 
scorpion_snake_wine_whiskey-600x315.jpg


Evo malo rakije škorpijevače!
 
Gde moze da se postavi natalna, da neko baci pogled?
Inace sam dupla skorpija koja tesko kontrolise svoje emocije, pokazuje lako svoju slabost, sto nije svojstveno skorpijama.
Ja i ne smatram duple Škorpije naročito tajnovitima, s obzirom da im je Sunce u 1. znaku, ili čak više planeta.
Uran na ascendentu i egzaltiran Mesec na descendentu su u opoziciji. Teško je sakriti emocije sa ovako položenim, i jakim Mesecom. Takođe, vladar horoskopa ti je u vatrenom znaku (Lav).
Merkur 0Uran često doprinosi i pričljivosti. Uran, i Vodolija se uvek povezuju sa indiskretnošću, kao i vatreni element. Ovde nema toga puno, ali Mesec je u uglovnom polju i povoljnom dostojanstvu. Intimnost i osećanja (Mesec) su u javnosti (7. polje).
 
Sujeta proizlazi iz slabog ega. Preosetljivost na kritiku, večita potreba za isticanjem sebe kao najboljim i negiranje postojanja mana.

Škorpija, barem tipična, nije preosetljiva na kritiku i nema potrebu da se ističe kao savršena - jer joj je ego okrenut ka sebi, a ne spolja, pa nema potrebu da se bilo kome dokazuje, samo sebi.

To što Škorpija želi visok položaj, to proizlazi iz toga što puno radi da to ostvari i puno radi na sebi, pa zato opravdano smatra sebe boljom od drugih.

A ona Škorpija koju će pogađa šta drugi misle i da ide okolo da se hvali drugima o svojim uspesima - nije tipična Škorpija. Jer njoj je uspeh da pobedi sebe.

A upravo je Vagi sujeta slaba tačka, tu je Sunce u padu. Ona je ta koja ima potrebu da se drugima dopadne i zato skriva svoje mane, i previše je lenja da se bori protiv svojih demona, pa će radije da ih negira. A i Mars je slab, pa čim ih malo zakačiš, odmah polude.

A i jedan od pokazatelja sujete je kad osoba želi da se pokaže kao sveznajuća u oblasti u kojoj nema blage veze o životu. A skoro svaka Vaga koju znam ima veliku potrebu da to radi.

Aaa, nisam ovo videla... Da, da to je ta priča koju sam ja tamo pričala...

Jeste, moja prijateljica Sunce u Vagi, i Mars u Vagi... Haos... Znači stalno mi priča o nekim svojim podvizima nad nekima, tj. pobedama, a bila je još jedna devojka koju sam po netu čitala (tj. skrolovala), kojoj je svaki drugi post o tome kako je ona nekome "pokazala"... :rotf:

Mislim, ok, ja saslušam, jer generalno sa Vagama imam dobar odnos, razumem ih, ali smaraju sa tim. :rotf: Moj Mars u Škorpiji turpija nokte dok ih sluša...

Inače, da, vučeš na Ribu, naravno, kad ti je Neptun u prvoj, i Jupi na Asc (msm, iako ja nisam baš naklonjena TA).

Tanatos baš vuče na Škorpiju, mislim, tu zajedljivost škorpijsku bih prepoznala na kilometar.
 
Kad smo već kod fizičkog izgleda, ja sam tipični ovan. Tamno smeđa kosa, tamne oči, kovdžava, bukvalno ovan u svakom smislu te reči. Blizanac podznak mi valjda daje taj neki mladoliki izgled, tako da izgledam mlađe nego što jesam. :mrgreen:

@Hochstapler, nemoj da si ljubomoran na škorpije. :mrgreen:
I ne diraj mi znak ovan, mi ovnovi smo najbolji znak ikad i to se ne dovodi u pitanje poz :cool:

Ovan i Mars nisu crna boja, već crvena.
A Asc više (generalno) govori o fizičkom izgledu nego položaj Sunca.

I da ti si mi delovala vodolijski od starta, čak i avatar mi je vodolijski, kao i vajb postova.
 

Back
Top