ISTORIJA

KLazar

Zainteresovan član
Poruka
171
Rasprave o tome da li su Crnogorci Srbi ili ne preplafile su ovaj podforum. One u mnogim slucajevima prelaze granice ISTORIJE i svode se na besciljna prepucavanja i lupetanja. Predlazem da se malo vise forsiraju ISTORIJSKE teme koje mnogima mogu pomoci oko raznih dilema ili oko novih saznanja iz ove oblasti.
 
Hajde, ako vecina bude za to, bice zakljucane...!
Mada, ima i toga da te teme uvijek nadju ljude koji ce da ih odrzavaju na zivotu...
Ako biste ih ignorisali, pale bi na dno, i tako i tako!
 
U sustini, meni nije mnogo stalo do toga sta ce ovde da se lupeta i o cemu ali, posto je ovo predlozio moj najbolji drug, KLAZAR, odnosno M.A., koji jedan dobar decko, onako ugledan,fin, iz domacinske kuce, ja ga u potpunosti PODRZAVAM
 
Razgovaraju Englez francuz i crnogorac ko ume najduze da roni.
Kaze Englez: "Jedan nas zaroni u Temzu , nema ga dva sata..."
Kaze Francuz:" Nije to nista, jedan nas zaroni u Senu ujutro, a izadje uvece..."
Tek ce crnogorcina:" Jedan kod nas zaronija prosle godine, jos nije izronija...."
 
KLazar:
Rasprave o tome da li su Crnogorci Srbi ili ne preplafile su ovaj podforum. One u mnogim slucajevima prelaze granice ISTORIJE i svode se na besciljna prepucavanja i lupetanja. Predlazem da se malo vise forsiraju ISTORIJSKE teme koje mnogima mogu pomoci oko raznih dilema ili oko novih saznanja iz ove oblasti.
Problem je sto se ovaj forum pretvorio u "zutu" istoriju.
Za tabloidno postavljene teme trebalo bi otvoriti poseban podforum i tamo prebaciti vec postojece.
Mogao bi se bas i zvati "Zuta istorija".
 

Back
Top