Help meee

Joj, ljudi...bolje je shto je vratila klinju, jer bi on onda onako maltretiran, maltretirao sledecu ribu, a onda ona sledeceg decka, a ona dalje...tako bi se proshirio lanac ''ishrane''.
Najbolje bi bilo da je pod ''Beogradjanka'', klinja koji se svo vreme zezao s nama...shalim se...al' se meni neshto chudno sumnjivim chini ovaj rasplet...hm...sujeta je chudo,a nashi odgovori sujetotoxichni...a ja se izgleda tripujem na shpanske serije,pa sam u zabludi da treba dve 'iljade epizoda da se desi rasplet...
Gljiva Zlobnica
 
Gljiva zjalelovka:
Joj, ljudi...bolje je shto je vratila klinju, jer bi on onda onako maltretiran, maltretirao sledecu ribu, a onda ona sledeceg decka, a ona dalje...tako bi se proshirio lanac ''ishrane''.
Najbolje bi bilo da je pod ''Beogradjanka'', klinja koji se svo vreme zezao s nama...shalim se...al' se meni neshto chudno sumnjivim chini ovaj rasplet...hm...sujeta je chudo,a nashi odgovori sujetotoxichni...a ja se izgleda tripujem na shpanske serije,pa sam u zabludi da treba dve 'iljade epizoda da se desi rasplet...
Gljiva Zlobnica
Zlobnice,zlobnice!Jesi blesava!
 
Budite pazljive sa muskarcima da nebi ostale bez kite.
Svasta sam video u zivotu muskarce koji nisu dugo gemblali (dosta su sjebani), ali kad sam sreo zensku koja dugo apstinira i jos sam bio kod nje u stanu (pre tog kobnog ulaska u stan nisam to znao) ljudi moji koja je to ludara, nedaj boze nikom takvo iskustvo.
Zato zene cenite kitu.
 
sinnke:
Budite pazljive sa muskarcima da nebi ostale bez kite.
Svasta sam video u zivotu muskarce koji nisu dugo gemblali (dosta su sjebani), ali kad sam sreo zensku koja dugo apstinira i jos sam bio kod nje u stanu (pre tog kobnog ulaska u stan nisam to znao) ljudi moji koja je to ludara, nedaj boze nikom takvo iskustvo.
Zato zene cenite kitu.


Ma sta bi smo mi bez vase kite....o, pa jel' tebi kita najvazniji dio tebe...bljak...kako si bljakav
 
sinnke:
Budite pazljive sa muskarcima da nebi ostale bez kite.
Svasta sam video u zivotu muskarce koji nisu dugo gemblali (dosta su sjebani), ali kad sam sreo zensku koja dugo apstinira i jos sam bio kod nje u stanu (pre tog kobnog ulaska u stan nisam to znao) ljudi moji koja je to ludara, nedaj boze nikom takvo iskustvo.
Zato zene cenite kitu.

Kita nikad nije bila na nekoj prevelikoj ceni.
Razlog je prost-zakon ponude i potraznje.
 
S_K_V_O:
Kita nikad nije bila na nekoj prevelikoj ceni.
Razlog je prost-zakon ponude i potraznje.

Bila bi ona na velikoj ceni da muskarci imaju mozga bar sto se tice musko-zenskih odnosa.
Ali ipak joj cena raste iz dana u dan, samo pogledaj koliko ima cura koje su ocajne sto nemaju decka.
 
Yebi ga nagledao sam se svega, i stvarno sam mnogo vremena razmisljao osvemu, i uvek je jedan zakljucak...

Mogu da ti navedem bar jos 10 primera koji potvrdjuju ovo sto sam rekao, ali dovoljno je kad to kaze i sam zena.... Kao sto jeste!
 
Beograđanka:
Morate mi pomoci!Imam jedan problemcic.
Prica pocinje ovako :) Bila sam u tzv. vezi sa jednim deckom,volela ga,bio mi je prvi.onda su pocele svadje,prepirke,ljubomora i RASKID-koji me je ubio.Nisam ni pomisljala na nekog drugog,zivela sam u nekom svom svetu.Da bi se nedavno pojavio neki klinja,meni ne interesantan.Zvao ,trudio se i ...na kraju se ja smuvam sa njim,cisto da zaboravim na proslost (koja ni malo nije bila lepa).
I,kao sto vec biva,radila sam mu sve ono sto nisam mogla "proslom" branila mu da izlazi bez mene,drugari?NEMAS IH VISE,shvatas li?-govorila sam mu.Prozvali su ga papucarom,mada i jeste bio :)) Ubijala sam ga u pojam.Bio mi je interesantno,igrala sam se sa njim.
On?Poklanjao mi je svu paznju ovog sveta,Bio je decko o kome sam sanjala ALI NISAM ZNALA TO DA CENIM!Nisam htela ni da spavam sa njim,jer sam dozivela neku traumu (o kojoj ne bih sada) I I TO JE RAZUMEO!Cekao me je!
Sta se dogodilo...njemu je pre par dana kvrcnulo nesto u glavi (nije ni cudo jel?) i ...rekao mi je da vise ne moze da me trpi,kako sam preterala i sl.Predlozi da malo iskuliramo,bar nedelju dana da se ne vidimo i ne cujemo i ja pristanem.
Medjutim,ja sam TEK TADA shvatila da ja ne mogu bez njega.Navikla sam se na njega,pozive,PAZNJU i nisam mogla da izdrzim i odmah sutra dan ga zvala da se vidimo.On mrtav hladan mi kaze da mora da razmisli,jako je povredjen i ponizavan i ne moze da predje preko svega!Zamislite?ON DA RAZMISLI????
Poceo je da mi se svidja TEK TADA!Zvala ga,plakala mu,izvinjavala mu se i molila da mi se vrati.Obecavala da cu se promeniti....NE ZELI!Juce me zove RAZMISLIO JE.
Hoce kres kombinaciju samnom,zamislite?A mi nismo spavali ni dok smo bili u vezi.
Rekla sam mu da o "takvoj kombinaciji" ne pomislja,radicu to sa njim ALI U VEZI!Za njega je veza samnom mucenje IAKO ME VOLI,ne moze da izdrzi samnom U VEZI.
Sta da radim?Mislim?POMOZITE MI!Zelim ga!VOLIM GA! I stalo mi je do njega!Ne zelim da ga izgubim a ne znam kako da mu dokazem da ONO nisam ja,nego da sam se izivljavala???Znam da cete reci da sam to zasluzila,ali ja nisam takva,shvatite me.


Ne verujem sta sam procitala!!!:shock:
I ne samo ovaj tekst, nego i ceo razvoj dogadjaja.
Tvoj decko, koga navodno volis, je izgleda jedna divna dusa koga je majka urnisala kada je bio dete pa sada trazi njoj slicnu. Mogu donekle da razumem, ali... ko ga yebe kada ne zna da koristi mozak.
A ti.... ostadoh bez ******* texta.
Prvo, ni kod jednog muskarca nece upaliti to sto toliko forsiras svoje slabosti i frustracije. Ti se nekome svetis sto te je opet neko drugi ostavio, pa jos sve to bez sexa zbog silovanja. Slusaj, silovanje nije mala stvar, ali je svakako nesto sto treba SAMA da prevazidjes. Tu ti ne moze niko pomoci i to nije stvar kojom treba toliko da se dicis i da je reklamiras da bi izazvala poneko "jadna ti..." Sto se toga tice, treba da sednes sa sobom i da lepo porazgovarate, pa ce problem biti resen. Veruj, znam sta ti pricam.
Da li ti shvatas sta znaci ljubav?!!! Nije te sramota da kazes da tog decka volis?!!! Alo seko, ljubav ne podrazumeva bezuslovno otimanje i unistavanje tudje duse, vremena, paznje, ljubavi, zivaca i imovine. Sta si ti uradila za tog jadnika da bi njemu bilo lepo pored tebe? Istresla si mu svoje probleme da se on bori sa njima dok ti unistavas njega?!!! Znas li ti koje su njegove potrebe, zelje, slabosti?
Pokusaj paznju da privlacis svojom eventualnom inteligencijom, ako je od toga jos nesto ostalo, a ne glupim "jadna ja" pricama.
Uostalom, zasto mislis da iko od ovde prisutnih ljudi moze da resi tvoj imbecilni problem? Zelis da ljudi vide koliko nemas mozga? Uspela si, svaka cast. Nisi ti dostojna ni te kres seme, no dobro, svaka krpa nadje sebi zakrpu.
Srecno u novim S/M pustolovinama.
 

Back
Top