Sta kazete na predlog

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Posto sam upravo procitao da od 1.10 stari forum vise nece biti dostupan sta kazete na da predlozimo administratoru da nareze sve one stranice, sa starog foruma na jedan disk i da ih prodaje po nekoj razumnoj ceni od 200din+ptt.

Ne znam za Vas ali ja bash ne bih voleo da mi tek tako propadne 4000+ poruka i jedno 9 meseci aktivnog forumarenja.
nothing_to_say.gif


Ima li neko da misli kao i ja ?
 
jel se ti to zezas lupe????????

sta ko ima da cita nashu istoriju odavde i da se smeje i sladi...ovo je nashe !

svako je dobrodoso ovde ali da se pravi takva sarada od Krstaricinog foruma !?

izvini ne slazem se da je dobra ideja.
 
barem je bilo kvaltetno i ne zelim da propadne tek tako.
Imalo je tu mnogo, premnogo, korisnih postova.

Hajde da ubedimo admina, da nam ih reze za 100.
Ili nek barem nareze meni jedan za 1000 ali da mi da ovlascenje da ih ja umnozavam.
Bash sam pohlepan u zadnje vreme
money.gif
 
loop:
Posto sam upravo procitao da od 1.10 stari forum vise nece biti dostupan sta kazete na da predlozimo administratoru da nareze sve one stranice, sa starog foruma na jedan disk i da ih prodaje po nekoj razumnoj ceni od 200din+ptt.

Ne znam za Vas ali ja bash ne bih voleo da mi tek tako propadne 4000+ poruka i jedno 9 meseci aktivnog forumarenja.
nothing_to_say.gif


Ima li neko da misli kao i ja ?


Jedno offtopic pitanje: jesi sam radio ove smajlije? Svaka čast. Izgledaju baš ql. 8)
 
2zainteresovana
ne mogu da verujem ali stvarno je tako (na primer u temi utisak dana, pise da ima 5 strana, ali tek kad odes na 5 stranu onda se otvaraju i ostale), ali nazalost nije tako sa svim forumima, pogotovu Kompijuter, tamo nema brdo poruka, a neke su bile vise nego korisne. (npr. webdizaj i surferski kutak imaju po 3 strane :shock: )

2iluzionista
Ne nisam ih ja pravio, e da sam ih ja napravio sad bih bio pun posla...
Ali napomenuo sam lepo na onoj strani ko je autor i oni su besplatni za koriscenje u nekomercijalne srvhe.

Posteno receno mogao bih da uradim nesto slicno, ali treba mnogo vremena i truda, nije bas tako jednostavno.Uskoro cu postaviti i drugu kolekciju narandzastih smajlija od istog autora.
pozz
 
a jeste znash li koji je to posao
tire.gif


nego admin moze to automatski da backupuje u rar format i da nareze na cd, valjda nece preci 700Mb

Nego zaboravih da postavim anketu :evil:
A vi dajete takve odgovore da ne znam ko je za a ko protiv
 

Back
Top