muzika...............................

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa pobogu,zar niko vise ne slusa pevace koji pevaju na srpskom?

Pa pobogu naravno da ne sta ti pada na pamet??Samo strano,bre!!

Naravno da slusam nase!
KAD BI BIO BIJELO DUGME MALA BI SE ZAKOPCALA U ME!!!!! PESMA ROCKS!!!!!
SRPSKI LED ZEPPELIN!!!!!!!!!!

Osim ovoga,razume se.

e pa taj srpski zeppelin je doveo do ovakve jadne scene kakvu sad imamo

Hej,sta ti je???Pa to je Goran Bregovic;)
 
Ide reputacija za post. Ko je jos uradio nesto za nasu muziku sem dugmeta. Dok se Brega nije pojavio slusali su se oni najzesci kafanski narodnjaci. Jesu malo cobani al' sta sad,takvi su ovi nasi prostori.
Ima nekih pesama za koje samo lud moze da kaze da su lose npr sta bi dao da si na mom mjestu,ne gledaj me tako i ne ljubi me vise,pozurite konji moji
 
Uh, slušam dosta toga na srpskom i hrvatskom... EKV, Dino Dvornik, Bisera Veletanlić, Senka Veletanlić, Oktobar 1864, Bajaga, Yu grupa, Kerber, Leb i sol, Generacija 5, Oliver Mandić, Dušan Prelević Prele, Đorđe Marjanović, Leo Martin, Denis i Denis, Marina Perazić, Tanja Banjanin, Darkwood Dub, Haustor, Dragan Stojnić, Gabi Novak, Jasna Zlokić, Meri Cetinić, Parni valjak...

P.S. Baš me nije mrzelo da nabrajam. :D
 
Poslednja izmena:
Ide reputacija za post. Ko je jos uradio nesto za nasu muziku sem dugmeta. Dok se Brega nije pojavio slusali su se oni najzesci kafanski narodnjaci. Jesu malo cobani al' sta sad,takvi su ovi nasi prostori.
Ima nekih pesama za koje samo lud moze da kaze da su lose npr sta bi dao da si na mom mjestu,ne gledaj me tako i ne ljubi me vise,pozurite konji moji

Gernach dragi,ja u svom postu bejah ironicna.Zalim sto me nisi razumeo ali u svakom slucaju hvala za rep.
Sad stvarno:
Ne slusam Bijelo dugme.
Mislim da postoje mnogo bolji izvodjaci od njih na srpskom jeziku:Azra,EKV,Partibrejkersi,....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top