Novi poetski konkurs: PESMA ZA DECU (do 30. juna)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nora Barnacle

Domaćin
Poruka
4.132
Dragi svi,

Pre tačno pola veka objavljeno je prvo izdanje čuvene zbirke Plavi čuperak, Mike Antića.

Zato je naš pobednik prošlog konkursa, Plaćenik, rešio da postavi temu Pesma za decu, ne bi li sve vas, pesnike (a i nas koji se po nekad tako osećamo) pokrenuo na maštanje.

Dakle, pustite mašti na volju: pesma za decu može biti sve što vi tako doživljavate.

Važno je samo da bude u skladu sa već svima poznatim Uslovima i da stigne privatnom porukom moderatoru Nora Barnacle do 30. juna u 20:00 sati.

Srećno!
 
A gde se te pesme pišu. Evo ja se prijavljujem na taj konkurs, napisaću pesmu ovde, a ti je prosledi gde treba

Vaske, pesmu mi pošalji privatnom porukom, jer se nakon isteka roka glasa, tajno.
Dakle, važno je da glasači ne znaju ko je autor.

Obrisala sam tvoju pesmu odmah pošto si je postavio, ali nisam sigurna da li možeš sa ovom pesmom da učestvuješ, jer se već zna da je tvoja. Time upadamo u neregularnost.
Konsultovaću kolege, pa javljam.

A ti možeš da napišeš još jednu :)
 
A gde se te pesme pišu. Evo ja se prijavljujem na taj konkurs, napisaću pesmu ovde, a ti je prosledi gde treba
Evo ja bi jednu pesmu za decu o bezbednosti u saobraćaju...

IGRALA SE MALA DECA
LOPTOM PORED ULICE
OSTALE SU ISPOD KECA
NOŽICE I RUČICE

:hvala:

- - - - - - - - - -

Kad je već prolupao "Kolibri" nek uvrste na sledeći album pa da kompozitor zna šta da radi...
(jača funkcija, još jača pesma)
A one dve proverene pesme jednu delimično usrećili sa Nešom krezom, a Strašnog Lava omanuli poentu... ostao samo strah....

Nadam se da je kretenima koji su učestvovali u izradi poslednjeg albuma zakonom zabranjeno da prave decu
inače ćemo dobiti novu generaciju isfrustriranih debila
 
Poslednja izmena:
imam samo jedno pitanje...
na odredjenoj temi ovde na forumu sam pisao neke pesme,
koje su izmedju ostalog i za decu,
pa jel mogu da poshaljem neku od tih pesama?
sve su moje autorske pesme... :)

Na zalost, to nije u sladu sa Opstim uslovima forumskih konkursa. Link sa vise detalja je u prvom postu.
mMedjutim, sigurna sam da ces napisati novu, najbolju, za ovaj konkurs.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top