Zene pitaju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je l uspe da posvetli kosu?
Ja sam u potrazi za nekom valjanom farbom, koristila sam free limix godinama ranije al sad sam uništila kosu, htela bih nešto blaže.

Hvala za info o pošti, odnela na poštu kod pijace i časom sve završila, one debile iz bexa verovatno još ne bih dobila :roll:
farba sve zivo.samo nemoj da zlozi cuje lol:
 
Zna li neko bezbedno mesto gde se može skinuti naki antivirus za komp da okači link? Mrzi me da obaram sistem kad ga zarazim kao telefon što sam zarazila, a nemam ni kad.
Ili da mi neko pošalje zipovan? :andjeo:

uvijek sam se pitao kako ljudi uspiju da pokupe virus, bas treba biti shampion...ja nemam antivirus vec godinama na racunarima, a i gdje ima iskljucim ga...
evo ti ovaj skini, besplatan je, mada sumnjam da ce ti to olaksati zivot...
https://www.avg.com/en-eu/homepage

- - - - - - - - - -

e da, nemoj ni slucajno avast da instaliras....
 
uvijek sam se pitao kako ljudi uspiju da pokupe virus, bas treba biti shampion...ja nemam antivirus vec godinama na racunarima, a i gdje ima iskljucim ga...
evo ti ovaj skini, besplatan je, mada sumnjam da ce ti to olaksati zivot...
https://www.avg.com/en-eu/homepage

- - - - - - - - - -

e da, nemoj ni slucajno avast da instaliras....

Ja sam jednom preko telefona otišla na zevalo, prvo nije radio, sad mi svaki čas stižu neke kineske aplikacije, poruke, nemam pojma šta su, brišem svaki čas. Ne znam šta bi se desilo da otvorim. :sad2:
Što ne avast? :lol:
 
Zna li neko bezbedno mesto gde se može skinuti naki antivirus za komp da okači link? Mrzi me da obaram sistem kad ga zarazim kao telefon što sam zarazila, a nemam ni kad.
Ili da mi neko pošalje zipovan? :andjeo:

skini avast..besplatan a dobar

- - - - - - - - - -

uvijek sam se pitao kako ljudi uspiju da pokupe virus, bas treba biti shampion...ja nemam antivirus vec godinama na racunarima, a i gdje ima iskljucim ga...
evo ti ovaj skini, besplatan je, mada sumnjam da ce ti to olaksati zivot...
https://www.avg.com/en-eu/homepage

- - - - - - - - - -

e da, nemoj ni slucajno avast da instaliras....

nemoj slucajn AVG da instaliras.

AVG znaci
anti virus go.vno :kez:
 
kod win 10 ima automatski podesen neki njihov u sistemu, i svadjaju se on i neki drugi koji instaliras
tako da sam ja to sve deinstalirala i ostavila ovaj njihov
on povremeno izbaci neku aktivnost al na nemackom je notifikacija pojma nemam sta oce :lol:
dam mu da povremeno skenira, ne nadje nista....
hebem li ga sad sta da radim po tom pitanju

pre je bilo jednostano, insaliram neki i furam, avira i norton su po mom iskustvu najbolje radili, u smislu lova na viruse...
aviru mozes skinuti na netu, ukucas u guglu da to trazis izbacice ti sajtove gde ima
a norton daju samo probnu verziju posle oce da kupis
 
skini avast..besplatan a dobar

- - - - - - - - - -



nemoj slucajn AVG da instaliras.

AVG znaci
anti virus go.vno :kez:

Videla sam, sad je to ista kuća, Avast nešto bolje ocene, ali AVG samo instaliraš, nema registracije i petljanja na godinu dana, pa sam misla da njega prvo probam iako nije ni u prvih deset po primeni, a besplatan je.
Ali ako ti kažeš da je toliko loš, onda da ti verujem. :) Mada me živo zanima što.

- - - - - - - - - -

Ni avast, ni avg nego qihoo 360:mrgreen:

Ne zbunjuj me. :mrgreen:
 
kod win 10 ima automatski podesen neki njihov u sistemu, i svadjaju se on i neki drugi koji instaliras
tako da sam ja to sve deinstalirala i ostavila ovaj njihov
on povremeno izbaci neku aktivnost al na nemackom je notifikacija pojma nemam sta oce :lol:
dam mu da povremeno skenira, ne nadje nista....
hebem li ga sad sta da radim po tom pitanju

pre je bilo jednostano, insaliram neki i furam, avira i norton su po mom iskustvu najbolje radili, u smislu lova na viruse...
aviru mozes skinuti na netu, ukucas u guglu da to trazis izbacice ti sajtove gde ima
a norton daju samo probnu verziju posle oce da kupis

Ne bih da bazam po nekim sajtovima bez antivirusa. Istekla mi je licenca za ESET, a da kupim viruse dok ne nađem dobru verziju, pa da mi posle baguje i uspori do neupotrebljivosti, to bi tek napravilo posao. Morala bih da skidam sve programe i Windows, pa da lepo obaram sistem. Ranije me to nije mrzelo, sad mi se plače kad pomislim na to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top