Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iskulirajte ljudi, pa niste valjda mislili da bi on sada promenio spisak , ne ocekujte Milinkovic-Savica i Zivkovica ni za prijateljska okupljanja u novembru jer ce tada mlada selekcija igrati kvalifikacije i onda su oni "potrebniji" tamo....
Elem, ne odstupa Muslin puno od najboljeg sastava, recimo ja bih voleo da se okane pozivanja Stefana Mitrovica,Antonia Rukavine,Ljubomira Fejse, Nemanje Gudelja i Zorana Tosica za onaj finalni spisak za Rusiju, ali bojim se da ce sva petorica biti na njemu ,osim ako nekoga ne sjebe povreda...
s druge strane , lepo je sto je Veljkovic dobio poziv,ali je kako je i sam Muslin rekao ,to uradio jer su Vukovic i Mitrovic roviti,a Mksimovic suspendovan za Austriju...znaci nece ni debitovati verovatno...a po meni,ako nastavi da igra ,voleo bih da on i Spajic podju na prvenstvo kao rezervni stoperi (nadam se da nece zvati vise od 5 stopera).....
Za Bastu,pa i za Lazovica je mozda kasno ,jer nisu mlada krv pa da se tako uvedu u reprezentaciju,ali smatram da bi 1 od njih trebao da podje i da se izmedju Gacinovica i jednog od njih odluci ko je za prvu postavu....
Na levoj strani nema dilema, mogao bi Antonov da konkurise Obradovicu,ali OBradovic je iskusniji i tu se Muslin nece igrati....na zadnjim veznim svi zelimo SMS-a i on je igrac za prvu postavu! Nadam se da ce bar dobiti poziv za Rusiju,mada nije mnogo izvesno....u ovom trenutku Radoja i Milivojevic bi bili dobre zamene, Maksimovic mora da se ustali u Valensiji....za polutke , uz startne Kostica i Tadica , Zivkovic i Ljajic su idealne zamene....za napad se slazem 1/1 sa sefom strucnog staba

Znaci,sumarno, voleo bih Veljkovica,SMS-a , Radoju,Zivkovica i Lazovica (Bastu) na prvenstvu ,a dobicu Mitrovica,Gudelja, Fejsu, Tosica i Rukavinu
 
nemoj da lupas gluposti

Šta lupa? Ja se prvi neslažem sa njim u milion stvari ali šta je lupio da su Sergej i Živković bolji od Milivoj3vića i Kostića? Śta kao nisu?

---------------------Mitrović
---------Tadić--------------------Živković
Kostić------Matić------SMS------Lazović/Basta
---------Spajić------Maksimović----Nastasić

--------'---------'''------Stojković

Šta kao ova ekipa nemože iznwti oni što zahteva Muslin nemoj da me zajebavate...

- - - - - - - - - -

I nije kvalitetnija?
 
Šta lupa? Ja se prvi neslažem sa njim u milion stvari ali šta je lupio da su Sergej i Živković bolji od Milivoj3vića i Kostića? Śta kao nisu?

---------------------Mitrović
---------Tadić--------------------Živković
Kostić------Matić------SMS------Lazović/Basta
---------Spajić------Maksimović----Nastasić

--------'---------'''------Stojković

Šta kao ova ekipa nemože iznwti oni što zahteva Muslin nemoj da me zajebavate...

- - - - - - - - - -

I nije kvalitetnija?

u srbiji su svi selektori

svi pametnjakovici

gde je fudbal bio do dolaska muslina ?

da te podsetim,poslednjih pet sest godina... mihajlovic je lutao, napravio vokalni sastav menjao 50 igraca i ispali smo glat... potom je curcic tumarao pokusao da spasi nesto posle bega advokata , i nesrece sa siptarima i kolapsom...

igrace smo i tada imali po svetu odlicne, kao i u africi kada su nas predstavljale nase zvezde koje dobiju nemacku a puknu od kengura... vaterpolo vidica cist idiotizam...

i ovih godina su bili igraci preko, a ovde manekeni...

u totalnom ambisu je dosao, smirio atmosferu, pomirio oba kluba oko reprezentacije , a konjima dao do znanja sta znaci igrati za grb...

poceli smo da budeo ekipa...bez neke super zvezde ali ekipa... timski... ono sto nam treba...

imali smo dosta teku grupu ali ne toliko jer bez obzira na uspehe velsa i irske znalo se da su to igraci sa skromnim fudblskim znanjem ali velikim srcem...

mi smo to tkodje postali, licimo na ekipu...

u irskoj je nagovestvao pobedu i ostvario...

bice vremena za sergeja i zivkovic do ruisje a prosle godine nije bilo zgodno da rizikujes sa zivkovicem koji nije standardan bio u portugaliji...

milivojevic je imo odlicnu sezonu u kristal palasu i ok je odradio posao ovde...

muslin nas je koncno vratio na svetsku scenu posle toliko godina...

hvala mu na tome...

lisac je to...

sram da vas bude
 
Saponjic ponovo dao gol za Zulte . . Za 228 minuta u Belgijskom sampionatu dao 3 gola . . . . Tog momka svi osporavaju i potcenjuju ali ja sam oduvek verovao u njega i idalje mislim da on i Luka Jovic mogu postati veliki igraci

- - - - - - - - - -

I nikad mi nece biti jasno zasto mnogi ovde prizivaju neke igrace koji kada god su dobili sansu nisu pokazali ama bas nista ... Tu pre svega mislim na Bastu i Ljajica . . Znaci Basta i Ljajic STOP !! Sto dalje od A tima obojica .. A to oko Lazovica pa ne znam mozemo ga probati na nekoj prijateljskoj umesto Rukavine mada bih ja ipak pre dao prednost Gajicu . Nego Bari kakav ti je to sastav bez Ivanovica i Kolarova ???
 
I nikad mi nece biti jasno zasto mnogi ovde prizivaju neke igrace koji kada god su dobili sansu nisu pokazali ama bas nista ... Tu pre svega mislim na Bastu i Ljajica . . Znaci Basta i Ljajic STOP !! Sto dalje od A tima obojica .. A to oko Lazovica pa ne znam mozemo ga probati na nekoj prijateljskoj umesto Rukavine mada bih ja ipak pre dao prednost Gajicu . ???

Ja ne ocekujem od Baste spektakularno poboljsanje u odnosu na Rukavinu, malo je kompletniji od njega istina, igra u jacem klubu,igra redovno i igra u formaciji 3-4-3...ipak,istih je godina kao i Rukavina i ima neki spor s Muslinom,tako da njega nece biti u timu, kazem samo da zasluzuje mesto medju 23 pre Rukavine,ali nije drasticna razlika....
sto se Lazovica tice mladji je i igra 3-4-3,ali sad je zadnja 2-3 kola ispao iz konkurencije,a prema onome sto Muslin radi on vidi Gacinovica na toj poziciji ,pa nam onda Lazovic nije potreban,treba nam da imamo jednog klasicnog beka u rotaciji za tu poziciju....posto je Gajic mlad i bez minutaze u Bordou,posto je situacija s Bastom takva kakva jeste , onda Rukavina ostaje kao resenje kakvo takvo s tim da Gacinovic treba da igra pre njega ,jer Rukavina levom nogom ne zna ni na 2 metra da pusti loptu....ali eto zbog atmosfere ga ne treba dirati.....interesantno je da je doticni i u Anticevo vreme uzivao poverenje i bio u sastavu....

Sto se tice Ljajica mislim da gresis,sazreo je, motor je Torina ,jedne vrlo solidne ekipe koja ce ove godine sigurno da bude u prvih 5-6 u Italiji.....mislim da mi ne umemo da koristimo njega posto smo ga posto po to gurali na stranu,a covek je rodjen za igranje u sredini.....u svakom slucaju ako su nam Tadic i Kostic prve opcije za polutke,onda je Ljajic uz Zivkovica sigurno dostojna zamena, buduci da bi na raspolaganju imali jedino jos Radonjica (koji je neiskusan i mora jos da radi) , Tosica (koji je limitiran i pod pritiskom godina), Kataia koji nema ni jedan minut za vec vidjenog drugoligasa u Spaniji, Markovic koji vec 3-4 sezone nema jaku odigranu utakmicu.....
 
Nazalost ocigledno da u reprezentaciji i dalje ima raznih kombinacija menadzera i slicno jer kako objasniti da jedan Gudelj koji nije standardan ni u Tedi najgoroj ekipi Kine ima redovno mesta u reprezentaciji a igrac koji je trenutno u najboljoj formi i u Kalcu igra izvanredno nema mesta.
Evidentno da iza nepozivanja Milinkovic-Savica se ne kriju neke takticke zamisli vec dublji sukob koji znaju samo ljudi iz Saveza i Kezman.
 
Овај Кежман је фрку правио пред и на СП 2006 још као играч, а сад и као небитан фактор опет прави проблеме... И да се пласирамо, бојим се да ће старе ствари и проблеми да крену.. Новинари копају тражећи прљав веш, укључују се трећа лица-менаџери са прозивкама зашто овај није позван или онај, играчи почињу да праве циркус због личне промоције на великом такмичењу... Све већ виђено, и ништа нисмо научили. Једино што је неизвесно је ко ће да нам напуни мрежу на СП.

A тек што се не зна стандардна тројка у задњој линији, која се константно мења (што због тога што Муслин тражи право решење, што због осцилација у форми играча, картона, повреда...). Одбрана је јако неуграна, и у овим квалификацијама смо имали среће да смо играли са екипама које то не умеју до краја да користе.
Једино шта може да спасе ствар је заказивање пријатељских са Шпанијом, Немачком, Француском, па да видимо где смо.
 
Poslednja izmena:
Cekaj prvo da se plasiramo pa onda da pricamo koliko ce nas napuniti. Novinarstvo se svelo na zutu stampu i dotaklo je dno pogotovo u Srbiji. Tako su nas minirali i na SP u Juznoafrickoj Republici kad su slikali kroz prozor reprezentativce kako posle pobede nad Nemackom piju pivo i puse cigare i pored fenomenalne atmosfere koja je tada vladala i u samom timu i u javnosti. Oni zive od pljuvanja jer je to ono sto prodaje novine.
Sto se tice Kezmana on se nije mirisao sa Vidicem koji je bio jako sujetan i postavljen kao glavni u svlacionici a Kezman je slicnog karaktera i normalno da su se sukobili. Uostalom za svadju je potrebno dvoje. Mi ne znamo celu pricu oko SMS-a a siguran sam da FSS i Muslin dosta toga precutkuju jer je definitivno da nisu cisti u svemu tome inace bi na sav glas pricali kako su u ispravni. Valjda ce Kezman da kaze nesto vise ako se plasiramo na SP u Rusiji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top