Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Muslin pozvao Uroša Matića!

http://www.mozzartsport.com/vesti/muslin-pozvao-urosa-matica/168789

i dobro je sto je dobio poziv, decko ga je odavno zasluzio! mlad, perspektivan, pokriva vise pozicija, jedan je od najvaznijih igraca ekipe u samom vrhu jedne od najjacih liga na svetu, redovno daje golove i asistira, napravio je ogromne uspehe sa mladjim reprezentacijama, pitanje je samo vremena kada ce preci u neki od najjacih klubova i to za ogroman novac...

zasto ne bi bio pozvan? smesno...
 
Mislim da ce da rutiriraju, celi tok kvalifikacija imamo vise srece nego pameti.

Ne slazem se .. Mi nemamo srece nego imamo Tadica koji kad obuce dres Srbije igra kao Messi ili CR7 ... Glupo je reci da imamo srece s obzirom kako smo prosuli bodove u prvom kolu protiv Irske .. Igramo kod kuce , vodimo 2:1 i primamo gol na kraju utakmice .. Da je ostalo 2:1 mi bi sada imali 2 boda vise a Irska 1 bod manje i bili bismo na korak do Rusije a ovako umesto da im bezimo 3 boda mi imamo isti broj bodova a tek nam predstoje gostovanja u Dablinu i u Becu ..... Ja bih najvise voleo kada bi na kraju bili prvi u grupu ali nazalost realnije je drugo mesto jer tesko cemo mi pregrmeti ta dva gostovanja a u barazu su sanse 50-50 .. Eto koliko nam znace ta 3 boda razlike koja smo prosuli u prvom kolu protiv direktnog konkurenta za prvo mesto .. Znaci nismo imali srece .
 
Odlicno igra Tadi,ali sta ga dizu svi u nebesa kao da je Mesi.Pa do ovih kvalifikacija je bio najgori igrac Srbije,toliko je meceva igrao i uvek bio najgori na terenu.Svuda su ga pljuvali,prozivali zbog igre tada.Konacno se pronasao ,najbitnija je karika reprezentacije u ovom sistemu i samo nek nastavi..Samo malo realnosti.Nema reprezentacije jake sa ovim sistemom,jer nemamo igrace za to..Kao sto nema reprezentacije bez Milinokovic Savica i Zivkovica makar na klupi.Sreca je sto je laksa grupa,inace bi bila druga prica.
 
Ne slazem se .. Mi nemamo srece nego imamo Tadica koji kad obuce dres Srbije igra kao Messi ili CR7 ... Glupo je reci da imamo srece s obzirom kako smo prosuli bodove u prvom kolu protiv Irske .. Igramo kod kuce , vodimo 2:1 i primamo gol na kraju utakmice .. Da je ostalo 2:1 mi bi sada imali 2 boda vise a Irska 1 bod manje i bili bismo na korak do Rusije a ovako umesto da im bezimo 3 boda mi imamo isti broj bodova a tek nam predstoje gostovanja u Dablinu i u Becu ..... Ja bih najvise voleo kada bi na kraju bili prvi u grupu ali nazalost realnije je drugo mesto jer tesko cemo mi pregrmeti ta dva gostovanja a u barazu su sanse 50-50 .. Eto koliko nam znace ta 3 boda razlike koja smo prosuli u prvom kolu protiv direktnog konkurenta za prvo mesto .. Znaci nismo imali srece .


Pa sad, pogledaj ovu zadnju utakmicu sa Gruzijom gde njihov igrac na 1-0 masi stopostotnu sansu da nas dokusure, onda penal posle za nas i ostalo je istorija. Zatim kako volsebno uzimamo bod Velsu, rulet sa Austrijom koji dolazi na nasu stranu, a i protiv Irske smo prvi primili gol tako da sveukupno dosta smo se sretno provlacili.
 
Pa sad, pogledaj ovu zadnju utakmicu sa Gruzijom gde njihov igrac na 1-0 masi stopostotnu sansu da nas dokusure, onda penal posle za nas i ostalo je istorija. Zatim kako volsebno uzimamo bod Velsu, rulet sa Austrijom koji dolazi na nasu stranu, a i protiv Irske smo prvi primili gol tako da sveukupno dosta smo se sretno provlacili.

Utakmica sa Gruzijom je jedina koju nisam gledao .. Austriju smo dobili jer smo jednostavno igrali odlicno u fazi napada , nema veze sto su Irci prvi poveli kad smo sve do kraja utakmice mi vodili 2:1 .. Jedino gde nas je pogledala sreca je ono protiv Velsa kada je Bejl pogodio stativu na 1:0 ....
 
Utakmica sa Gruzijom je jedina koju nisam gledao .. Austriju smo dobili jer smo jednostavno igrali odlicno u fazi napada , nema veze sto su Irci prvi poveli kad smo sve do kraja utakmice mi vodili 2:1 .. Jedino gde nas je pogledala sreca je ono protiv Velsa kada je Bejl pogodio stativu na 1:0 ....


Mi smo defanzivno busni ko sir, cudo kako smo to pokrilii ofanzivno. Ocekujem da nasi protiv Velsa padnu psihicki zbog pritiska, punijih tribina, odsustva Bejla....
 
nemojte da pravite pritisak!

dosta vise, svaki srbin pametniji od selektora... vratio je duh reprezentciji, podstakao ih i pokazao rezultatom...

drugo, nije vels nista no fajterska huliganska ekipa, siledzij koji na ruznu igru i kvrenje igre neprijatelju uz brutlne startove idu na remi pa ako uvale koji...anti fudbal... ok uspeh u francuskoj ali i grcka je anti fudbalom bila prv ak evrope jednom i sad je luzer...


dobice to nsi momci , dajte podrsku...


ja muslinu verujem, on je lisac... bice vremena i za sergeja...

volim sto je muslin trener... on zna posao, i zna sa igracima...
 
Treba podrzati Muslina.....dok sreca ne pocne da ga izdaje jer se njegovi rezultati baziraju upravo na tom faktoru i na individualnim potezima 1-2 igraca....al ajde dok su tu rezultati nije red da ga kritikujemo....nadam se krcatom stadionu, sloznoj podrsci od strane ovog nesloznog, prokletog naroda i pobedi....spreman sam psihicki i za najgori scenario....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top