Na kraju cemo poceti i da se ubijamo ovde na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hanibal77:
.imacu potrcke,bavicu se managmentom i coaching-om,ali posto su to ogromne parfimerije podeljene su na reone a a ima i direktorica
spremna za saradnju :wink:
ja sam pesrećna!
pa ja samo slušam dobre poslovne vesti ovih dana!
(osim,ove calijeve)
sjajno!
a ovo za momke od palube,tj potrčkove :lol:
koja si ti prožderačica nevinih :roll:

a nešto mi pade na pamet...
šta ste spopali kali što je dala telefon...
pa ja sam stalno u kontaktu sa gomilom ljudi koji imaju moju vizit kartu,
ko zna kolko je tu budala,bolesnika,idiota...
pa me niko ne maltretira,vređa...
btw na mojoj vizit karti je moj home telefon!
(jer mi je u kući office)
pa me niko bre ne smara!
dakle,nije do telefona,ili onoga gde radi...
ili sam opet nešto pobrkala :?
 
kojote:
Sudeći po nekim srednjovekovnim beleškama sa suđenja vešticama, Satanini pripadnici su bile neobično visoke žene i imale su šiljat završetak na leđima, tzv. rep. Na svu sreću, takva je i tvoja trtična kost, a osim toga, veštice, kako ti to dobro dođe za odbranu od lezbača, danica i ostalih - nazovi zvezda.

NAPOMENA:

CALIMERO, NEĆU VIŠE DA TE KARAM, NEĆU DA TE ŽENIM, NE ŽELIM TE, BRE, VIŠE, SHVATI TO!
NE PENI VIŠE PO FORUMU I NE LUPAJ GLUPOSTI, I NE LAŽI VIŠE LJUDE.
Dosta je bilo. Tačka!

ZAŠTO ME ONDA OPET PRE SAMO DVA MINUTA ZOVEŠ I PRETIŠ???
DOKLE?
LEPO GROUCHO KAŽE, JA SAM PARANOIČARKA.
OSTAVI ME NA MIRU KOJOTE.
SADA SE PLAŠIM.
ALI JEDNOM ĆU DA SE UMORIM OD TOG STRAHA.

POSLEDNJI PUT TI KAŽEM: NE ŽELIM DA ČUJEM TVOJE PRETNJE
KROZ APARAT MOG MOBILNOG TELEFONA.

JA NE UBEĐUJEM NIKOGA NI U ŠTA.
JOŠ OD POLOVINE JUNA.
ZAŠTO GRUČO I DRUGI POSTAVLJAJU TEME - PITAJ NJIH.
 
Groucho_Marx:
Mislim da su poslednje tri poruke (pre iluzioniste) od članica Korporacije. U stvari, mislim da je to sam vrh organizacije. To je sve šifrovano, da nam zamaže oči, kao njih ne zanima tema, nego bi sad o parfemima. Hm. Nije nego.
Kao, šef parfema, reoni, dečko sa sličnim poslom, potrčko, direktorica spremna za saradnju… Korporacija, snajka ;)

Mudro zborish. Moz misliti ja imam njen broj telefona. Klasicno mrsenje situacije. Nemam niciji broj telefona sa Foruma, ali ama bas nichiji (preferiram chat :lol: ) i naravno nisam kresnuo nijednu ribu sa ovoga Foruma, a i necu.

Ma cek samo da iscitam sve postove pa cu da vam kazem sta je bilo :lol:
 
Hani, svaka čast :D :wink:
Da zamirišeš malo ove gadosti
12_10_7.gif
 
i sto sam ja u toj korporaciji pa ja ne pishem boldovano. :roll:

i da...kako sad sve forumashice ispadoshe fine,ni jedna se ne upoznaje,ni jedna ne daje broj telefona,ni jedna ne razmenjuje slike....

a na temama slicne sadrzine ali u blago-neznom konekstu sve bi zelele da se upoznaju ,da shire krug prijatelja...

kako mozete da je osudjujete !
to je njena stvar da li se uplela ili ne.
kakve veze ima to sto ima "dosta godina iskustva" i shta to znaci?

nego,znam...ovde su sve nevinashca(na recima),i ...jao,jao..."kako je odvratno i vulgarno,ja sam zgrozena"

pa,bre niko te ne tera komentarishes,da chitas...na krstarici nije obavezno prisustvo,to je slobodna volja i izbor.

kome ne odgovara neka ide a ako se pretera granica tu su admini da upozore.

i ne znam zasto ova tema jos uvek postoji,obicno kad je ovolika bura gase je ali je valjda ovo svima interesantno da citaju i ispiraju kalimerine probleme.
 
Vragolasta Amfibija:
i sto sam ja u toj korporaciji pa ja ne pishem boldovano. :roll:

i da...kako sad sve forumashice ispadoshe fine,ni jedna se ne upoznaje,ni jedna ne daje broj telefona,ni jedna ne razmenjuje slike....

a na temama slicne sadrzine ali u blago-neznom konekstu sve bi zelele da se upoznaju ,da shire krug prijatelja...

kako mozete da je osudjujete !
to je njena stvar da li se uplela ili ne.
kakve veze ima to sto ima "dosta godina iskustva" i shta to znaci?

nego,znam...ovde su sve nevinashca(na recima),i ...jao,jao..."kako je odvratno i vulgarno,ja sam zgrozena"

pa,bre niko te ne tera komentarishes,da chitas...na krstarici nije obavezno prisustvo,to je slobodna volja i izbor.

kome ne odgovara neka ide a ako se pretera granica tu su admini da upozore.

i ne znam zasto ova tema jos uvek postoji,obicno kad je ovolika bura gase je ali je valjda ovo svima interesantno da citaju i ispiraju kalimerine probleme.

Posto se osecam prozvanom, evo da ti odgovorim.
Nisam nevinasce...i nisam dosla ovde da bih se sa bilo kim upoznavala, ni sa osobama muskog, ni zenskog pola. Namera mi je bila da podelim svoje dileme i iskustva sa osobama koje su raspolozene da o tome diskutuju, zrelo, bez ikakvih prozivki i dobronamerno. Medjutim, posto sam shvatila da ovde ima svega, samo ne toga, odustala sam od te namere.
I da, cudno mi je, kako je ovo moglo da se desi bas Calimeru, jer sam po njenim postovima zakljucila da je zrela, ozbiljna i da zna sta radi. Ne osudjujem je, samo se cudim(ako smem).
I poslednje, ono nad cime se ja najvise zgrazavam, je kolicina tastine na ovom Forumu, kao osnovni pokretac svih afera i glupih tema kao sto je ova. Ako se nesto vec desilo izmedju njih privatno, neka tako i ostane.......kao sto si i sama rekla, to nije nasa stvar.
Ali ako se neka tema postavi kao javna, onda imam pravo da kazem sta mislim, bas kao i svi drugi.
 
limunada:
CaLiMeRo:
Groucho_Marx:
Kalimero... ... ...
Ne znam kako ovo da formulišem a da te ne zaboli, ali... Što se javljaš na mobilni?
Ovu identifikaciju nemam, na poslu sam i u obavezi da se javljam na telefon.

Na poslu si,a u obavezi da se javljas na licni mobilni tf? :roll:
8) Cao, Limunad'ce :wink:

Kor_Po_Racija

je kojote, i samo kojote i zauvek KOJOTE, ili bolje zvuci KOJOTE ZAUVEK, a? Aha! :wink:

Pitaj CALIMERO, zašto joj smeta ime Nikola Kalabić!?!

Mozda bi više volela da sam svom mejlu priheftao neko ustaško ime, a? :?

Calimero, JE LI TAJ ŠTO TI JE SLAO TE GLUPOSTI, TAJ TVOJ "DRUG" - USTAŠA?
Calimero, reci ljudima zbog čega te boli ime - Nikola Kalabić!?!
POPUŠITE GA I MENI I Nikoli Kalabiću, ti i on, ko god da je, sa sve onom živčanom zaMAJAMIčarkom anakin! (oprosti mi Bože, znaš da je volim 8) )
 
Kor_Po_Racija:
limunada:
CaLiMeRo:
Groucho_Marx:
Kalimero... ... ...
Ne znam kako ovo da formulišem a da te ne zaboli, ali... Što se javljaš na mobilni?
Ovu identifikaciju nemam, na poslu sam i u obavezi da se javljam na telefon.

Na poslu si,a u obavezi da se javljas na licni mobilni tf? :roll:
8) Cao, Limunad'ce :wink:

Kor_Po_Racija

je kojote, i samo kojote i zauvek KOJOTE, ili bolje zvuci KOJOTE ZAUVEK, a? Aha! :wink:

Pitaj CALIMERO, zašto joj smeta ime Nikola Kalabić!?!

Mozda bi više volela da sam svom mejlu priheftao neko ustaško ime, a? :?

Calimero, JE LI TAJ ŠTO TI JE SLAO TE GLUPOSTI, TAJ TVOJ "DRUG" - USTAŠA?
Calimero, reci ljudima zbog čega te boli ime - Nikola Kalabić!?!
POPUŠITE GA I MENI I Nikoli Kalabiću, ti i on, ko god da je, sa sve onom živčanom zaMAJAMIčarkom anakin! (oprosti mi Bože, znaš da je volim 8) )
 
Vragolasta Amfibija:
ovo je jedini topic koji sam bukvalno procitala od reci do reci..ha ! znaci imam tu sposobnost ipak !!!! :lol:

e bas vam hvala sto ste nam prosvetili mozak kakavih sve baraba ima ovde...znaci ja sto sam se sexala sa vecinom forumasha to ipak niko nece da vidi jer je ta kamera izmishljena?!!! :shock:

fak a ja se bas ponadala...

Nisi sa mnom, nisi sa mnom :cry:

:lol: :lol: :lol:

Bwe ljudi mnogo ste zanimljivi :lol:
 
Suzy:
Steffan:
limunada:
Ljudi,evo i Steffana,...ne gine nam jos sto strana ove teme... :lol:

hehehe pa potrebno je ovoj temici malo radosti i veselja! :D cao Limunadice, kako si sa ima? Secas se onih dobrih starih vremena kada kada si me muvala preko PP-a? :mrgreen:

:shock: :shock: :shock: :shock:

Kako da ne...ostao si neodoljiv,neumoljiv... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top