kako da ovo tumacim?

leletu

Početnik
Poruka
6
Upoznali se pre dva leta, poslednju godinu se culi svaki dan mailom ili mobilnim jer zivimo u dve razlicite drzave. doslo je ovo leto i bili smo skupa.
Svo vreme imam momka i njih dva su cak i nekakvi drugovi. On je kratko vreme imao curu i znam da nije imao nikoga kad smo bili skupa. Bilo nam je prelepo. Lepo, nezno i opusteno. Mada on nije moga da se opusti uvek.
Priznao mi da mu je prelepo samnom, ali da nemoze da pogleda momka mi u oci i da mu je zbog toga uzasno. Dve smo razlicite vere i to se mesa u celu stvar. Skoro da ne kontaktujemo uopste??? Sta da mislim? Kaze da mu smeta moj momak, a sa druge strane nemozemo da budemo zajedno?
Posle toga je cak imao nekoga na nekoliko dana.
Pa sta da mislim?
I nemojte da me osudujete jer imam momka, drugacije su to vrste ljubavi.
 
naravno da niko nece da te osudjuje....zato sto si i ti zivi dokaz da su i muskarci i zene isti ****...samo sto kad muskarac prevari devojku...to je katastrofa...a kad devojka prevari..onda je to ljubav....sve cu sad lepo da ti objasnim...ja da sam na mestu toga decka sto te vise ne yebe dva posto...ja bih zovnuo tvog decka...koji mi je kako ti rece drugar...i lepo mu rekao da mu je devojka fufica....i da je sutne...a taj te vise nece ni zvati...zato sto je skontao kakva si...fufa...mozda mu je bilo zgodno da ga malo vuturi...ali sigurno nece nista ozbiljno s tobom...zato sto ti u sebi imas izdajnicku crtu...jednom izdajnik...uvek izdajnik...sto bi on ceo zivot udarao glavom u zid...razmisljajuci kad ce njega da zadesi sudbina njegovog drugara...da ga zayebe fufa....
 
leletu:
Skoro da ne kontaktujemo uopste??? Sta da mislim? Kaze da mu smeta moj momak, a sa druge strane nemozemo da budemo zajedno?
Posle toga je cak imao nekoga na nekoliko dana.
Pa sta da mislim?
Ako već ne kontaktujete - aj' se ti odmah diskonektuj.
Jel' imao čak nekoga ili neku? Ako je kao što si napisala, logično da ne može da se opusti pored tvog momka, mislim - verovatno želi njega...

Čuj, šta da misliš :shock: Ako ti ja budem rekla, hoćeš li to stvarno i misliti?
 
AllPacino:
naravno da niko nece da te osudjuje....zato sto si i ti zivi dokaz da su i muskarci i zene isti ****...samo sto kad muskarac prevari devojku...to je katastrofa...a kad devojka prevari..onda je to ljubav....sve cu sad lepo da ti objasnim...ja da sam na mestu toga decka sto te vise ne yebe dva posto...ja bih zovnuo tvog decka...koji mi je kako ti rece drugar...i lepo mu rekao da mu je devojka fufica....i da je sutne...a taj te vise nece ni zvati...zato sto je skontao kakva si...fufa...mozda mu je bilo zgodno da ga malo vuturi...ali sigurno nece nista ozbiljno s tobom...zato sto ti u sebi imas izdajnicku crtu...jednom izdajnik...uvek izdajnik...sto bi on ceo zivot udarao glavom u zid...razmisljajuci kad ce njega da zadesi sudbina njegovog drugara...da ga zayebe fufa....

thx, slažem se sa tobom, ja sam ispala fufa sta je najgore sta mi je moglo da se desi,ali veruj da nije sve ovako kao sto izgleda u ovih par recenica.
mozda je najlakse osuditi, ali veruj da nisi bio u mojoj kozi.
 
AllPacino:
naravno da niko nece da te osudjuje....zato sto si i ti zivi dokaz da su i muskarci i zene isti ****...samo sto kad muskarac prevari devojku...to je katastrofa...a kad devojka prevari..onda je to ljubav....sve cu sad lepo da ti objasnim...ja da sam na mestu toga decka sto te vise ne yebe dva posto...ja bih zovnuo tvog decka...koji mi je kako ti rece drugar...i lepo mu rekao da mu je devojka fufica....i da je sutne...a taj te vise nece ni zvati...zato sto je skontao kakva si...fufa...mozda mu je bilo zgodno da ga malo vuturi...ali sigurno nece nista ozbiljno s tobom...zato sto ti u sebi imas izdajnicku crtu...jednom izdajnik...uvek izdajnik...sto bi on ceo zivot udarao glavom u zid...razmisljajuci kad ce njega da zadesi sudbina njegovog drugara...da ga zayebe fufa....

ma bre covek ti je objanio :D
 
sto da ne pricam...pa ja bas zbog toga i treba da pricam...jer znam kakve sve fufe postoje...iz iskustva...treba ljudi da znaju...sta ih ceka...da se ne zalecu ko ovnovi...a to kakav sam ja...nije bitno...ni malo...ja kad varam...nije mi argument ljubav...ne trazim neki alibi zato sto varam...i ne izmisljam neke druge vrste ljubavi koje ne mogu da shvatim iz par recenica...ko sto mi kaze ova sto je ovo zapocela...ne mogu da setim kako se odaziva...a ti devilish kao ovo opravdavas sto ona radi...jel...e to sto posto...ja sam bar iskren...i ne mazem nikom oci...i jos treba svi da se kidamo sto taj njen yebac koji se druzi sa njenim deckom nece vise nista da ima s njom...o...aman...zemljo...otvori se da svi propadnemo...nedje dole....a ti devojko...sto pokusavas neke cudne stvari...meni neshvatljive ...da pretvoris u moralne i ciste...nemoj nista da se peckas sto te zovem fufom...mogla si fino da raskines sa deckom pa da se trpas sa njegovim ortakom...al ti imas mozga...sto bi rizikovala...da ostanes na ledini...bez ijednog...kalkulises...ides na sigurno...to danas ne prolazi...verovala ili ne ...i muskarci imaju malo mozga u glavi...
 
AllPacino:
...i jos treba svi da se kidamo sto taj njen yebac koji se druzi sa njenim deckom nece vise nista da ima s njom...o...aman...zemljo...otvori se da svi propadnemo...nedje dole....a ti devojko...sto pokusavas neke cudne stvari...meni neshvatljive ...da pretvoris u moralne i ciste...nemoj nista da se peckas sto te zovem fufom...mogla si fino da raskines sa deckom pa da se trpas sa njegovim ortakom...al ti imas mozga...sto bi rizikovala...da ostanes na ledini...bez ijednog...kalkulises...ides na sigurno...to danas ne prolazi...verovala ili ne ...i muskarci imaju malo mozga u glavi...

E.. mozhe to zaista da bude i tako. Ne znachi da jeste, ali mozhe biti.
Da budemo iskreni, da je neki tip napisao istu ovakvu prichu - niko ne bi pomislio da je jadan ludo zaljubljen u dve devojke i da mu se srce kida shto ne mozhe da odluchi bez koje ne mozhe da zhivi.
Al' shto skachete jedni drugima u ochi odmah.. Nije uopshte bitno ko je ispao fufa, ko guska a ko rogonja...
 

Back
Top