U Srbiju stiglo pivo od marihuane

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
Stiglo je pivo sa marihuanom. Ova vest je kao bomba juče odjeknula prestonicom, a i šire, zbog novog piva koje je ovih dana počelo da se prodaje u beogradskim kafićima. S obzirom na to da kod nas legalizacija marihuane nije ni na vidiku, mnogi su se zapitali kako je novo pivo sa ekstraktom industrijske konoplje uopšte stiglo u vitrine. Dok su se oni najmlađi konzumenti kanabisa, kojih je iz godine u godinu sve više, vrlo obradovali novom proizvodu, policija je još juče krenula u potragu kako bi utvrdila ko je uopšte dao dozvolu da se ovaj proizvod prodaje na tržištu.



Jos jedna potvrda da je Srbiji potrebno preispitivanje svih "strucnjaka" koji su putem veza ( citaj partijske, rodjacke, burazerske itd...)dobili izuzetno odgovorne poslove.
Korupcija je jedan od primarnih bolesti srpskog drustva... :roll:
Kako je iskoreniti :?: :?:
 
E ljudi nemojte da se zalecete odmah. Ima mnogo takvih alkoholnih proizvoda koji imaju "nesto" od marihuane, ali nijedan nema iole vecu (ako je uopste i ima) koncentraciju THC-a, tj. alkaloida koji ima psihoaktivno dejstvo. To su fore i fazoni. Nacrtaju list marihuane, pa cak i stave nesto nevazno u neko pice i prodaju brlju po dobroj ceni. Imate takve vodke, breezere i pivo. Verovatno ima jos slicnih stvari, ali ovo je ono za sta ja znam. Nista od toga nema znacajnu kolicinu THC-a u sebi. To su samo marketinski trikovi.

A i vi ste mi sve moralni pa vam se na pomen reci marihuana dize kosa na glavi, dok recimo absint nikom ne pada na pamet da zabrani. Domace brlje nikako.
 
a znate li da zmijska trava nije zabranjena za uzgoj, i da vrhunski obrazovan narkoman nije spao na marihuanu, kada moze legalno gajiti u proizvoljnoj kolicini jednu izvanrednu narkoticnu biljku.
Mogao bih cak javno ustupiti i recept za pripremu napitka.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top