da li je sotona stwarno zlo?

Dragi moj rokeru krekeru!Ne znam kad si stigao tako mlad i u naponu snage i inteligencije,pomraciti um dat ti od Boga na slobodno koristenje?Nemam nista protiv ako preferiras vise ad od raja ali pazi on zna i pre konacnog suda da posjeti svoje mile druzbenike u zlu!Pa ,posto nemas lepo misljenje o hriscanima kojima je svima jadan Bog i jedna nauka kroz jevandjelje te su im i odgovori monotono isti,moram reci da je kod onog rogatog mnogo zivlje jer je on otac lazi,bluda,ubistva,pa da izvines i roka dok za turbo folk i on nije znao dok se nije pojavio Pink.
 
Са учењем о ђаволу, као о стварно постојећем, личном духу, сусрећемо се на првим страницама Библије. По сведочанству књиге Постања, ђаво, ушавши у змију, навео је наше прародитеље да наруше заповест Божју (Постања 3, 1-19). Да је ђаво био виновник греха, који је убио сав род људски, сведочи премудри Соломон: „Јер Бог створи човека за бесмртност, по слици својој створи га, а завишћу ђаволовом смрт уђе у свет" (Премудрости 2, 23-24). Због овога се ђаво назива човекоубицом од почетка (Јов. 8, 44).
 
joGooOOD:
dadada...ali to se kasnije desilo,kapirash mnogo ranije se on odmetnuo :roll:
:twisted: :( ovaj rogonja sabira ljetinu od onih koji odbijaju da ga se oreknu,jer ako priznaku kusog onda i Bog postoji a ako Bog postoji onda iStrasni Sud bice,a ako bude,onda nasa zla i dobra djela javno se otkrivaju .E,tu je blokada jer stid od greha i ljudska sujeta nece da se pokore i poklone i pokaju pred njihovim tvorcem,koji se zove Bog ili LJubav. :arrow:
 
joGooOOD:
dadada...ali to se kasnije desilo,kapirash mnogo ranije se on odmetnuo :roll:
:twisted: :( ovaj rogonja sabira ljetinu od onih koji odbijaju da ga se odreknu,jer ako priznaju kusog onda i Bog postoji a ako Bog postoji onda i Strasni Sud bice,a ako bude,onda nasa zla i dobra djela javno se otkrivaju .E,tu je blokada jer stid od greha i ljudska sujeta nece da se pokore i poklone i pokaju pred njihovim tvorcem,koji se zove Bog ili LJubav. :arrow:
 
odlicno pitanje, samo me potpuno izludjuje to sto ovi histericni "vernici"-maloumnici moraju da upropaste svaku ideju vec u zacetku.
btw, ne znamo. i ne znam kako bismo saznali. kanda ostaje stvar licnog izbora kako ces tumaciti sve te konstrukcije i u ciju ces dokumentaciju gurati nos.
meni se namece zakljucak da bi Lucifer olako mogao biti sasma kreativan i hrabar lik. slobodnjak.
 
lucija:
odlicno pitanje, samo me potpuno izludjuje to sto ovi histericni "vernici"-maloumnici moraju da upropaste svaku ideju vec u zacetku.
btw, ne znamo. i ne znam kako bismo saznali. kanda ostaje stvar licnog izbora kako ces tumaciti sve te konstrukcije i u ciju ces dokumentaciju gurati nos.
meni se namece zakljucak da bi Lucifer olako mogao biti sasma kreativan i hrabar lik. slobodnjak.
:twisted:JA SAM HRABAR I KREATIVAN I DANAS CU DOCI DA TE IMAM,JER SI MI REKLA DA SAM SLOBODNJAK OD ZAKONA BOZIJIH BUHUHAHAHAHA HRKHRK HAHAHA :evil: POJESCU TE LUCO ZA RUCAK.eto tako bi to bilo kad bi biko,i zato Krst u desnu a brojanicu u levu i um ka Hristu!!!
 
lucija:
odlicno pitanje, samo me potpuno izludjuje to sto ovi histericni "vernici"-maloumnici moraju da upropaste svaku ideju vec u zacetku.
btw, ne znamo. i ne znam kako bismo saznali. kanda ostaje stvar licnog izbora kako ces tumaciti sve te konstrukcije i u ciju ces dokumentaciju gurati nos.
meni se namece zakljucak da bi Lucifer olako mogao biti sasma kreativan i hrabar lik. slobodnjak.
:twisted:JA SAM HRABAR I KREATIVAN I DANAS CU DOCI DA TE IMAM,JER SI MI REKLA DA SAM SLOBODNJAK OD ZAKONA BOZIJIH BUHUHAHAHAHA HRKHRK HAHAHA :evil: POJESCU TE LUCO ZA RUCAK.eto tako bi to bilo kad bi bilo,i zato Krst u desnu a brojanicu u levu i um ka Hristu!!!
 

Back
Top