F ODELJENJCE

Šta je ovo ?????!!!!! nigde nikoga već danima.....gde ste svi nestali , ne mogu da verujem.....i još sad primetim da nam Ljilja više nije moderator !!!!!!!!!!!!!!!! šta se dešava :eek: da li ste svi dobro ?
 
Pogledajte kako izgleda svet OČIMA ŽIVOTINJA
T. Č. | 24. 04. 2017 - 09:34h




Pseći vid ne raspoznaje crvenu i zelenu boju, ali su im umesto toga oči osetljive na plavu i žutu boju. Mačke odlično vide u mraku, čak osam puta bolje od ljudi, dok boje vide manjeg intenziteta, a jasno vide na samo 6 meatara udaljenosti. Pogledajte u videu kako još vide druge životinje, poput zmija, irvasa ili slepih miševa.


- - - - - - - - - -

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/pogledajte-kako-izgleda-svet-ocima-zivotinja/hyrlwym
 
Šta je ovo ?????!!!!! nigde nikoga već danima.....gde ste svi nestali , ne mogu da verujem.....i još sad primetim da nam Ljilja više nije moderator !!!!!!!!!!!!!!!! šta se dešava :eek: da li ste svi dobro ?
Draga magdice... ni Ljilja, ni mimi's ni ja nismo moderatori već neko vreme... sad nemam pojma od kd to datira, ali ima nekoliko meseci.
A što nema niko... nemam pojma. Znam da ja uglavnom ne uspevam da stignem... a i izgubila sam davno naviku da dolazim redovno.
Hvalatebi što brineš
 
Draga magdice... ni Ljilja, ni mimi's ni ja nismo moderatori već neko vreme... sad nemam pojma od kd to datira, ali ima nekoliko meseci.
A što nema niko... nemam pojma. Znam da ja uglavnom ne uspevam da stignem... a i izgubila sam davno naviku da dolazim redovno.
Hvalatebi što brineš

Nisam obraćala pažnju na to, i nisam ni primetila sve do pre neki dan kada sam videla da Ljilja nije više, onda sam pogledala na svetu životinja i vidim da ni tebe ni mimis nema na toj funkciji.... dobro, to je manje bitno, nego da se svi slabo javljate, pa sam se zabrinula....znam , obaveze , život..... pa dobro, javite se kad možete....i ja ću povremeno da virim.... :zag:
 
Pa dobro veče....samo da podnesem izveštaj....za 1.maj došla mladja ćerka pa smo bili kompletno svi kod bm na Paliću, sin raspalio roštilj, bilo je lepo.... danas sam išla na ergelu Kelebija, revija lipicanera , prelep program od sat vremena, stvarno sam uživala....i tako prošao i ovaj "praznik rada", a sutra u nove radne pobede !

A vi ? šta ste radili, kako ste se proveli ? :)
 
Evo, da se javim. Treće na regionalnom iz matematike, sedmo na -nekom- iz stonog tenisa, podvalili im iskusnije igračice kvarnjaci čarapanski. :D Drugo ništa naročito, našla sam bila jedno mače u gradu na ulici, bila je kod mene 3 dana, otplakala sam kad sam je ispratila u novi dom, eto zašto ne volim da udomljavam. Mrvica u ormaru, oblačno je, Mirko na kauču spava, Milica je na treningu trenutno.
 
Hvala puno Magdice!
Ja sam u malo većem spidu ovih dana... mislim čak i većem nego uobičajeno, više ne znam ni kako izdržim toliko nespavanje...
Sve u svemu, sve više posla za sve manje novca i sve je teže obezbediti najosnovniju egzistenciju.
Dona je blesava i dobro, relativno... Mislim da joj stres i strah čak podižu i temperaturu. U nekom momentu sam je vodila kod veterinara, oni joj izmerili temperaturu, uradili analizu krvi i biohemiju... i zaključak je da je sve u redu. Rezultati, stvarno, - savršeni. Veterinarka kaže da se ne seća kada je videla bolje... čak i kod mladih pasa. Zajednički dođosmo do zaključka da je povremeno muči želudac i da to regulišemo ranisanom.
Pre neko veče dođem kući... preko dana se bilo nešto smračilo, možda i grmelo... tek vidim i da je uznemirena, pomazim je, shvatim da je vruća :(.
I sad da ne bih (opet) ponavljala istu priču sa pregledima i analizama kod veterinara, sačekam da prođe noć. Prespavala je unutra, ujutro je bila i vesela i šašava i sve kako treba. I bez temperature. U čemu je fazon - ne znam. Uglavnom joj ostavljam otvorena vrata od presoblja da može da ulazi i kad nisam tu. Mreže na prozorima je sve ponovo pocepala, tako da nam je puna kuća muva tako da ima i zabavu da ih lovi ... :zcepanje:.
 
Magi, ima li slika? :)

Nema :( ...na mojoj proslavi sam slikala,ali mene nema na slikama, a ono što je profesionalni fotograf slikao ne mogu staviti jer nemam skener...a što su se maturanti slikali nisam jos dobila...


Inače sam se ovih dana naradila, ispraznila špajz pa ga okrečila i sredila, pa to isto sa predsobljem i kupatilom , stim što sam u kupatilu samo plafon ali sam ga morala strugati i tek onda krečiti...nije ovo više posao za mene.... sutra moram još jednom preći plafon u kupatilu, pa onda oprati pločice do plafona, sve vratiti na mesto.. :dash:
 

Back
Top