Zauzeta devojka, a flertuje sa drugima

Pa sinoc mi je to radila i bas me je iznervirala, a plus ceo dan me je bolela glava tako da joj se nisam danas a ni sinoc javljao, a sad mi non stop salje poruke. primetio sam da to radi kad god sam ja neraspolozen i ne pridajem joj dovoljno paznnje, a ne mogu stalno ok da budem ,kad se skoro svaki dan vidjamo i izlazimo.
 
Pa sinoc mi je to radila i bas me je iznervirala, a plus ceo dan me je bolela glava tako da joj se nisam danas a ni sinoc javljao, a sad mi non stop salje poruke. primetio sam da to radi kad god sam ja neraspolozen i ne pridajem joj dovoljno paznnje, a ne mogu stalno ok da budem ,kad se skoro svaki dan vidjamo i izlazimo.

oteraj ti to u ****** moj prijatelju...očigledno se naslađuje tvojom patnjom , ispituje ti granice strpljenja, dokle sme da ide...neretka pojava kod žena generalno
a i šta se viđate svaki dan jeote...:/ pa zato ti to i radi
 
Pa sinoc mi je to radila i bas me je iznervirala, a plus ceo dan me je bolela glava tako da joj se nisam danas a ni sinoc javljao, a sad mi non stop salje poruke. primetio sam da to radi kad god sam ja neraspolozen i ne pridajem joj dovoljno paznnje, a ne mogu stalno ok da budem ,kad se skoro svaki dan vidjamo i izlazimo.

Ne budi ovisan od nje. Trpaj je i ocekuj da ce biti i drugi gorila koji ce je trpati. U medju vremenu i ti muvaj i trazi opcije. Uzivaj u zivotu. Ako i uspete u vezi, zar zelis vezu gde ce te tako provocirati ceo zivot i drzati ti jaja? Zasto izlazis sa njom uopste? Imas li drustvo? Drugu devojku (poznanicu) potencijalnu? Sluzis joj da joj pravis drustvo dok ona trazi drugog momka. Ne radi to. Skrati joj slavinu, pocev od toga, nema vise zajednickih izlazaka i toliko vremena provedenog. Ako bocne da se buni samo jos vise stegni slavinu i budi spreman da je zacepis totalno, hladnokrvo kao serijski ubica.
 
Pa sinoc mi je to radila i bas me je iznervirala, a plus ceo dan me je bolela glava tako da joj se nisam danas a ni sinoc javljao, a sad mi non stop salje poruke. primetio sam da to radi kad god sam ja neraspolozen i ne pridajem joj dovoljno paznnje, a ne mogu stalno ok da budem ,kad se skoro svaki dan vidjamo i izlazimo.

sutni drolju.....
 
Ništa ružno.
I ja volim da flertujem... :)

I to. Devojka trazi dalje..Sta hoce on, ozbiljnu vezu? To kada napunis 40-tu..Do tada bang bang uzivancija. Samo bez da joj on pomaze tako sto ce joj biti pratnja po kaficima i klubovima gde su bad boyzi a on da joj drzi kaput. Izadji brate bez nje i uzivaj vetrom u ledja. Sa njom samo u intimnim momentima, gajba, mjuza i uzivanje.
 
Ajde da razumem ono, izadje sa drugaricama i neko je muva, kaze joj nesto, ima nastup, pa se ona nasmeje i kao flertuje, opet, bez nekog nabacivanja, vec eto, reda radi, mozda je i to bolje nego da bude namcor "ajde pali" i sl rad.
Pravi flert da se ona nekom nabacuje meni deluje kao uvod u prevaru, dizanje licne vrenosti, pa i nepostovanje druge strane, ako to druga strana ne radi.

Jos ako joj je decko tu a ona ispred njegovih ociju flertuje tj. nabacuje se nekom mi deluje kao neizvljenost i debilizam. "Ja sam opasna macka, mogu da imam svakog." :bljak:
 
I to. Devojka trazi dalje..Sta hoce on, ozbiljnu vezu? To kada napunis 40-tu..Do tada bang bang uzivancija. Samo bez da joj on pomaze tako sto ce joj biti pratnja po kaficima i klubovima gde su bad boyzi a on da joj drzi kaput. Izadji brate bez nje i uzivaj vetrom u ledja. Sa njom samo u intimnim momentima, gajba, mjuza i uzivanje.

otprilike...samo što bi ja smanjio sa četres na trijes trijespet
 
I to. Devojka trazi dalje..Sta hoce on, ozbiljnu vezu? To kada napunis 40-tu..Do tada bang bang uzivancija. Samo bez da joj on pomaze tako sto ce joj biti pratnja po kaficima i klubovima gde su bad boyzi a on da joj drzi kaput. Izadji brate bez nje i uzivaj vetrom u ledja. Sa njom samo u intimnim momentima, gajba, mjuza i uzivanje.
Čekaj malo. I mi što imamo 40 volimo da flertujemo... :)

- - - - - - - - - -

otprilike...samo što bi ja smanjio sa četres na trijes trijespet
E ne može! Hajde smanji potreban radni staž za odlazak u penziju, a ovo ti ne dam da smanjuješ.
 

Back
Top