Smrti nema -Tajna Akademika Behtereva

Da u pravu je ali treba napomenuti smrt je stanje kada prestane funkcionisanje tijela, pri čemu mi nastavljamo postojati u drugim svjetovima, odnosno vraćamo se u prirodno stanje. Život u tijelu nije naše prirodno stanje, jer smo ovdje da završimo neke zadatke i poslije se vraćamo onamo odakle smo došli
 
Eto odgovorio si. Znaci prpa stanje stvara sve te ideje.
Naravno da prpa stanje, stvara ideje. Stvara čak najbolje ideje, to svi znaju, zato se tome i nema šta reći.

Ali da li je samo prpa, jedino prpa i ništa više osim prpe, zbog ovog i sličnih pitanja se vrte mnoge priče, poput ove ovde.
I, vrteće se, uprkos povremnim pametnjakovićima koji se oglašavaju sa najnovijim pronalascima tople vode, rupe na saksiji isl.

Trebalo bi shvatiti da je jako malo stvari u životu koje su jednostavne, kao dva i dva.
Premda, se mnoge takvima čine, espetially from the "Paradise city where the grass is green and the girls are pretty"
 
Smrti ima, samo su ljudi utripovali da su mnogo bitni pa oni ne mogu nestati samo tako...

Ljudi jesu vrlo bitni. Pola svemira se udružilo radi projekta čovjek, zašto su to uradili neznam, ali znam da smo im vrlo važni. Ljudi brže sazrijevaju. A kako inače objasniti sjećanja na prošle i buduće živote? Kako objasniti dokumentovana svjedočenja onih koji se sjećaju i koja navode najsitnije detalje za koje niko nije znao a koji se kasnije pokazuju istinitim? Naravno ljudi u uobičajenom načinu rada ne trebaju da se sjećaju svega toga, međutim nije zabranjeno ni sjetiti se. Regresoterapija se izvodi već u ambulantnim uslovima i čega se to ljudi sjećaju?
 
Mene malo buni taj termin|"smrt".Mozda bi prikladniji naziv mogao biti prelazak.Pod tim mislim na prelazak iz jednog stanja svesti u drugo.Prelazak iz sveta materije u svet duha.

da to si u pravu jer se zaista radi o prelasku iz jednog kvaliteta u drugi pri ćemu ti sam uopšte ne trpiš nikakve promjene osim što postaješ svjestan svoj eprave prirode što je nešto zaista izvanredno. Jednom prilikom sam pomislio da sam umro pa su se aktivirali automatski mehanizmi i odveli me u sasvim drugom pravcu od uobičajenog. Najprije nijesam bio u uobičajenom astralnom svijetu već u svijekt energija đe je sve izgledalo kao nekakva zelenkasta svjetlost različite gustine. Prolazio sam kroz neke čudbne strukture izvanredne pravilnosti (tek sam poslije mnogo godina otkrio da e radi o betonskoj konstrukciji zgrade i armaturi) zatim sam počeo propadati kroz Zemlju što mi je bilo čudno jer nikad prioje nijesam išao pod zemlju mada sam mogaio ali nijesam htio. U čudu sam gledao slojeve stijena koji su se smjenjivai, onda su se slojevi izgubili i sve je bilo nekeko isto i onda sam upao u neku špilju u kojoj su se nalazile milijarde ljusdkih ljuštura potpuno crnih. To su zapravo bila astralna tijela koja se poslije smrti takođe odbacuhz jednako kao i fizička tijela. Ta astralna tijla su bez nas unutra pa su potpuno crna ali zadržavaju sva naša iskustva i inteligenciju i stalno kukaju. tamo sam vidio i neka svoja stara tijela i sve mi je to bilo vrlo odvratno, mada sam se sa nekim zadržao u razgovoru da bih im isprićao šta tade njihova stvorenje u novim životima, jer su mi bili dragi iz tih prošlih života. Onda je naišla voda i ponijela me je u tunel i kad sam prošao kroz svijetlo na kraju tunela našao sam se na prijemnom odjeljenju. tamo su se nalazile hiljade ljudi poređanih u redove još nesnađenih što ih je snašlo ali su mirno čekali da ih oni sa prijemnog pošalju đe treba. Meni je blo dosadno da čekam u red pa sam se šetao okolo. Oni su mi rekli da im ne smetam no da sačekam da vide štio će samnom jer nije moj red i poslije još nekih zafrkancija sam se vratio.
 
Nisam imao takvih niti slicnih iskustava.To sto pises izgleda mi kao prilicno klizav teren.Znam da se neka takva iskustva spominju kod Kastanede.Problem je mozda u tim spontanim,nekontrolisanim izletima duse.Njih bi trebalo dovesti pod kontrolu sopstvene volje da bi se mogao covek sigurnije snalaziti u tim svetovima.
 
Nisam imao takvih niti slicnih iskustava.To sto pises izgleda mi kao prilicno klizav teren.Znam da se neka takva iskustva spominju kod Kastanede.Problem je mozda u tim spontanim,nekontrolisanim izletima duse.Njih bi trebalo dovesti pod kontrolu sopstvene volje da bi se mogao covek sigurnije snalaziti u tim svetovima.

Svaki čovjek koji pomisli da je umro automatski se ponaša na taj način, jer mu se vraća sjećanje na mjesto gdje treba otići. Tamo se obično ne ide da se nebi pravio problem prijemnom odjeljenju i tek umrlima. Iako sam najprije tamo otišao spontano kasnije me je čpratilacv morao naučiti kako da nađem to mjesto jer je tuda vodio put na neki svijet đe sam morao ići. prolazio sam tuda jedno 20-al puta i poslije toga nijesam više išao tamo. Ja jesam imao svjesnu kontrolu nad sobom, mada sam i ja sm tada promijenjen je rodbacujem zemaljski način glrdanja na stvari. Ja sam isti ja ali mi je znanje i iskustvo sasvim drugačije. Vrlo teško je nametnuti ideje iz tijela toj svijesti.
 
Za snalazenje u tim visim svetovima potrebna je mnogo jaka volja.To je kljucna rec.Tajna drustva,kao neprijatelji judskog napretka, to mnogo dobro znaju jer se i sama sluze tim sredstvom.Zato intenzivno rade na slabljenju ljudske volje.Automatizacija,robotizacija,uticaji medija itd.sluze za postizanje tog cilja.Parazitska tajna drustva se preko tajnih sluzbi bave kradjom volje.Svakom ko misli drugacije od zacrtanog treba isprati mozak.Sredstva se ne biraju.
Da bi im se moglo suprotstaviti,treba prvo upoznati njihov nacin i metode rada.To su matrice i sabloni od kojih retko odstupaju.Ako se to zna,onda covek uvek moze da zna sta se stvarno krije iza neke stvari i nekog dogadjaja.Drugim recima,nije ga lako uhvatiti nespremnog.
 
Za snalazenje u tim visim svetovima potrebna je mnogo jaka volja.To je kljucna rec.Tajna drustva,kao neprijatelji judskog napretka, to mnogo dobro znaju jer se i sama sluze tim sredstvom.Zato intenzivno rade na slabljenju ljudske volje.Automatizacija,robotizacija,uticaji medija itd.sluze za postizanje tog cilja.Parazitska tajna drustva se preko tajnih sluzbi bave kradjom volje.Svakom ko misli drugacije od zacrtanog treba isprati mozak.Sredstva se ne biraju.
Da bi im se moglo suprotstaviti,treba prvo upoznati njihov nacin i metode rada.To su matrice i sabloni od kojih retko odstupaju.Ako se to zna,onda covek uvek moze da zna sta se stvarno krije iza neke stvari i nekog dogadjaja.Drugim recima,nije ga lako uhvatiti nespremnog.

Da tako je
 

Back
Top