Kako smuvati forumasicu?

apsolutno tacno sve sto je Tension napisao ...dodala bih da je jako bitno biti 24h na netu ..da bi ste mogli u svakom trenutku biti na raspolaganju vasoj drugoj plovini na netu ...kad zatreba rame za plakanje ...sta god - da ste uvek tu ...vrlo bitan momenat

Naprotiv, mislim da povremeno treba da nestane na nedelju do 10 dana, da udara ceznju.
To mnogo bolje pali nego da joj stalno podmece rame za plakanje.
 
Ja to ne znam da uradim, eventualno mogu da joj trazim ***** u prvoj poruci i to je sve. Ali ono na sta zene idu je emotivnost bol, ranjivost, kad primjete da krvaris kao ajkule se skupe na miris. U jednom zajebanom zivotnom periodu sam se uvjerio u ovo. One tebe startuju, i sto se vise branis vise si zanimljiv.
 
Ček malo,probo sam ovo da povatam al sam se negde izgubio na polovini drugog reda...
Išo bi ispočetka al me glava zaboli čim počmem...

ako oces da ti se bilo sta desi, samo treba da se zaletis u krstaricu
ako hoces nekako konkretnije ili nekog da smuvas onda treba opreznije

- - - - - - - - - -

Kako se zove muska starleta?:think:

starlet
starletan
 
budeš fin prvo i osnovno. ne smeš biti navalentan ali ne smeš ni da deluješ nezainteresovano, znači moraš da pogodiš zlatnu sredinu, žene su nežna bića pa koliko vole pažnju toliko ne vole navalentnost. nikako ne smeš psovati, to zapamti. moraš da budeš duhovit i moraš biti spreman da istrpiš njihove šale na tvoj račun jer zapamti - sve one su ovde zato što su usamljene i zato što su im srca slomljena od strane nekog muškarca te moraš biti spreman na katarzu i mučeništvo. tebi ovo može sad izgledati prekomlikovano i sigurno se pitaš da li je uopšte vredno toga ali ne brini... i te kako je vredno! jer forumašice su divne osobe i još divnije žene i svaki trenutak proveden s njima biće ti desotustruka plata za tvoj trud.

dalje, poželjno je takođe da si upoznat sa klasičnim autorima i kompozitorima jer su one sve visoko intelektualne i vrlo će cenitineki prigodan citat iz kakvog klasičnog dela ili ničim izazvan poklon u vidu ppa sa nekom klasičnom numerom. predlažem mocarta.

treće, moraš da budež nežan i osećajan po prirodi, znači zaboravi na one mačo bulšite za koje mnogi veruju da od njih ženama proključava krv, ne. ti moraš da budeš fin, moraš da budeš osećajan, moraš da znaš da pričaš o svojim osećanjima. poželjno je da povremeno u priču ubaciš neku anegdotu gde opisuješ kako si se lepo isplakao na neku emotivnos. one to vole. vole kad muškarac stupi u dodir sa svojom ženskom stranom.

i za kraj, najbitnije od svega - dragost i toplota.

srećno.

- - - - - - - - - -

najbitnije sam zaboravio - kad neki žensomrsci opale po ženama s nekom pljuvačinom obavezno da se podmetneš i da braniš žene do poslednje kapi krvi. za takve likove forumašice kažu da su najveće muškarčine i džentlmeni i da im je veliki *****
:rotf: To je taktika proverenih i iskusnih muvatora forumasica, koji ne znaju za penziju, mislim da nema forumasa koji nekada nije bio meta takvih "muvatora zastitnika", cudan nacin uvlacenja u gacice forumasicama, ali verovatno je efikasan.
 

Back
Top