Bog vs Alah

Kakav Alah i ostala sranja...

Jedan je JAHVE :lol:
6a00e5508185978833017ee9fbe98b970d-800wi
 
SDG (Soli Deo Gloria) bi alaha poricao do sopstvenog uništenja, pošto je programiran na jehovu; i džaba što bi mu alah sve govorio ili pokazivao on bi do kraja bio ubeđen da je alah ustvari satana, posle čijeg uništenja će doći njegov jehova koji ga mnogo voli i koji će ga uvesti u cartvo nebesko pošto je odoleo svakom iskušenju. tako da ga džabe pitaš, on nije sposoban da odgovori osim c/p biblije.
možda bi pao u dilemu kada bi se ovaj obznanio u subotu.:lol:
 
pazi, s jedne strane kad bi se to zapravo desilo, ti znaš da bih morao da promenim mišljenje, al ne bi mi to tako teško palo jer je razrešenje s bogom definitivno pozitivnije nego ono bez njega, barem kako stoje zvanične postavke
a sad, nije da se nešto tangiram oko toga KOJA bi zapravo strana izduvala :lol:

da se stvarno ali stvarno smesti na zemlju pravi vernici bi postali nevernici a nevernici vernici..;)
 
da se stvarno ali stvarno smesti na zemlju pravi vernici bi postali nevernici a nevernici vernici..;)



šta hoćeš da kažeš, da je bog u stvari đavo? :lol:

- - - - - - - - - -

Зар да пропустиш прилику да уживаш у рају са силним девицама? :lol:



pazi, ja mislim da je islam u stvari satanizam jer je nastao kao reakcija na hrišćanstvo baš kad je ono počelo da uzima maha. teško da će bog da te uslovljava ebačinom u raju. to mi više liči na rogonju.
 
vidi ti koliki je ovaj stepen indoktrinacije
sam bog s neba da mu siđe nije mu dovoljno :lol:

Bog nas je blagovremeno upozorio da će upravo doći do pojave mnogih lažnih proroka ali i do dolaska lažnog Hrista...

(Isus Hrist = STVORITELJ neba i zemlje)

Mat 24:23 Tada ako vam ko kaže: Evo ovde je Hristos ili onde, ne verujte.
Mat 24:24 Jer će izići lažni hristosi i lažni proroci, i pokazaće znake velike i čudesa da bi prevarili, ako bude moguće, i izabrane.
Mat 24:25 Eto vam kazah unapred.
Mat 24:26 Ako vam dakle kažu: Evo ga u pustinji, ne izlazite; evo ga u sobama, ne verujte.
Mat 24:27 Jer kao što munja izlazi od istoka i pokazuje se do zapada, takav će biti dolazak Sina čovečijeg.
Mat 24:28 Jer gde je strvina onamo će se i orlovi kupiti.


Nameću nam se logična pitanja...

Zašto bi odbacili STVORITELJA NEBA I ZEMLJE da bi prihvatlli lažnog boga?
Zašto se "pravi" bog pojavljuje tek nakon dugog vremena (je li se uspavao tokom vekova)?
Zašto se "pravi" bog suprostavlja STVORITELJU NEBA I ZEMLJE - JHVH?


Exo 20:11 Ta i Jahve je šest dana stvarao nebo, zemlju i more i sve što je u njima, a sedmoga je dana počinuo. Stoga je Jahve blagoslovio i posvetio dan subotni.

???
 
Poslednja izmena:
pazi, ja mislim da je islam u stvari satanizam jer je nastao kao reakcija na hrišćanstvo baš kad je ono počelo da uzima maha. teško da će bog da te uslovljava ebačinom u raju. to mi više liči na rogonju.

Занимљиви су ти описи раја, једење по цео дан а да при томе нема у ВЦ, ебачине свуда око тебе итд. Наравно са наше стране то делује сатански, јер није поента у телесним уживањима, што и није. Ја не бих волео да сам у том рају, мислим да бих се сморио :D

Мада ја искрено немам ништа против муслимана. Имају они кат-кад мудрих ствари, опет што ти кажеш, може све то бити дело рогоње, паметан је он.
 
ne, nego mu vernici - hrišćani - ne bi verovali pošto im u čitanci piše da će prvo doći fejk prorok.



ne nego je ona htela da kaže kako su vernici bitange a nevernici cveće

- - - - - - - - - -

Занимљиви су ти описи раја, једење по цео дан а да при томе нема у ВЦ, ебачине свуда око тебе итд. Наравно са наше стране то делује сатански, јер није поента у телесним уживањима, што и није. Ја не бих волео да сам у том рају, мислим да бих се сморио :D

Мада ја искрено немам ништа против муслимана. Имају они кат-кад мудрих ствари, опет што ти кажеш, може све то бити дело рогоње, паметан је он.



pa pogledaj ih samo danas. ko da je neki đavo ušo u njih :lol:
 
Možete li u životu da budete dobri ljudi?

Luk 6:38 Dajte, i daće vam se: meru dobru i nabijenu i stresenu i prepunu daće vam u naručje vaše. Jer kakvom merom dajete onakvom će vam se vratiti.

&

Mat 25:31 A kad dođe Sin čovečiji u slavi svojoj i svi sveti anđeli s Njime, onda će sesti na prestolu slave svoje.
Mat 25:32 I sabraće se pred Njim svi narodi, i razlučiće ih između sebe kao pastir što razlučuje ovce od jaraca.
Mat 25:33 I postaviće ovce s desne strane sebi, a jarce s leve.
Mat 25:34 Tada će reći car onima što Mu stoje s desne strane: hodite blagosloveni Oca mog; primite carstvo koje vam je pripravljeno od postanja sveta.
Mat 25:35 Jer ogladneh, i daste mi da jedem; ožedneh, i napojiste me; gost bejah, i primiste me;
Mat 25:36 Go bejah, i odenuste me; bolestan bejah, i obiđoste me; u tamnici bejah, i dođoste k meni.
Mat 25:37 Tada će Mu odgovoriti pravednici govoreći: Gospode! Kad Te videsmo gladna, i nahranismo? Ili žedna, i napojismo?
Mat 25:38 Kad li Te videsmo gosta, i primismo? Ili gola, i odenusmo?
Mat 25:39 Kad li Te videsmo bolesna ili u tamnici, i dođosmo k Tebi?
Mat 25:40 I odgovarajući car reći će im: Zaista vam kažem: kad učiniste jednom od ove moje najmanje braće, meni učiniste.
Mat 25:41 Tada će reći i onima što Mu stoje s leve strane: Idite od mene prokleti u oganj večni pripravljen đavolu i anđelima njegovim.
Mat 25:42 Jer ogladneh, i ne dadoste mi da jedem; ožedneh, i ne napojiste me;
Mat 25:43 Gost bejah, i ne primiste me; go bejah, i ne odenuste me; bolestan i u tamnici bejah, i ne obiđoste me.
Mat 25:44 Tada će Mu odgovoriti i oni govoreći: Gospode! Kad Te videsmo gladna ili žedna, ili gosta ili gola, ili bolesna ili u tamnici, i ne poslužismo Te?
Mat 25:45 Tada će im odgovoriti govoreći: Zaista vam kažem: kad ne učiniste jednom od ove moje male braće, ni meni ne učiniste.
Mat 25:46 I ovi će otići u muku večnu, a pravednici u život večni.

Isus Hrist
 
Poslednja izmena:

Back
Top