Chedinir Chada, serb skier (heli-skijaš) na ekspediciji u Pakistanu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pseudonim1.jpg


jedva sam ga provalio ... 1996. ideal mu je bila demmokratiJA, a onda je prosao protest i vidi u sta se to pretvorilo. :dash:
 
Sramota je ako se ova tema obrise to znaci da na Politici nema demokratije. Ovde mi raspravljamo o politickom aspektu cedinog skijanja u Pakistanu.

Odakle mu pare za tako nesto odakle 80.000 dolara kad su mu jedini legalni prihodi poslanicka plata.

- - - - - - - - - -

Al kako je pokusao da se isfolira predstavio se kao Chedonir Chadda :lol:

Pa sta on misli da smo mi blesavi
 
Sramota je ako se ova tema obrise to znaci da na Politici nema demokratije. Ovde mi raspravljamo o politickom aspektu cedinog skijanja u Pakistanu.

Odakle mu pare za tako nesto odakle 80.000 dolara kad su mu jedini legalni prihodi poslanicka plata.

- - - - - - - - - -

Al kako je pokusao da se isfolira predstavio se kao Chedonir Chadda :lol:

Pa sta on misli da smo mi blesavi

Pa nije se on tako predstavio već su oni tako napisali ime i nadimak , jer su im sigurno strani , mislim da je hteo da se šteka ne bi se ni slikao za medije ,čak je nedavno u BG-u napravio i izložbu svojih fotografija sa veranja i skijanja po belosvetskim planinčinama .
 
Sramota je ako se ova tema obrise to znaci da na Politici nema demokratije. Ovde mi raspravljamo o politickom aspektu cedinog skijanja u Pakistanu.

Odakle mu pare za tako nesto odakle 80.000 dolara kad su mu jedini legalni prihodi poslanicka plata.

- - - - - - - - - -

Al kako je pokusao da se isfolira predstavio se kao Chedonir Chadda :lol:

Pa sta on misli da smo mi blesavi


Мислиш да он нас уопште примећује? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top