bioloska vs kronoloska starost .

meni daju ...

  • vise nego sto imam .

  • maje nego sto imam .

  • uglavnom pogode .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja delujem normalno spram godina ali to je zato sto pripadam tipu koji se koncipira oko 18-e i tako se zaledi u vremenu par decenija jer nemam lice bebe pa samim tim ne mogu da izgledam poput deteta a vitkost, oblacenje, drzanje i visina uticu na devojacki dojam...nikada mi niko nije persirao, recimo...
 
Jel mogu ja prva?
Šta znam, tamo negde do triespete, sam izgledala mlađe od godina koje imam, pa su mi i davali ponekad i desetak godina manje. Oko četrdesete sam svenula kao cvet tako da ne verujem da izgledam mlađa nego što jesam, a evidentno je i da se više ne izjašnjavaju u vezi sa tim koliko misle da sam stara i kako im izgledam u odnosu na to mišljenje.
Pa dobro, nisi morao baš tako da me ofiraš. :ljutka:
 
alisa mi ukazala poverenje, i poslala mi brata da mi opravi komp. dosho brat, odradio, ma zacas, i ja ga pohvalim, a ona kaze jesi ga videla, a samo je tri godine mladji od mene..
ja zacutim, pa kazem ne valja ti ta dioptrija kojom sebe gledash:))
misim svaka cast bratu, al taman i izgleda tako..par godina mladji od nje..
a meni oni koji me vole kazu kako sam ko devojcica:mrgreen:
al klinci koji me znaju poceli da mi se obracaju sa vi..
dakle, nema lazi nema prevare:))
sto bi rekao juliska, bas sam nesto svenula od 40 naovamo..:(
 
alisa mi ukazala poverenje, i poslala mi brata da mi opravi komp. dosho brat, odradio, ma zacas, i ja ga pohvalim, a ona kaze jesi ga videla, a samo je tri godine mladji od mene..
ja zacutim, pa kazem ne valja ti ta dioptrija kojom sebe gledash:))
misim svaka cast bratu, al taman i izgleda tako..par godina mladji od nje..
a meni oni koji me vole kazu kako sam ko devojcica:mrgreen:
al klinci koji me znaju poceli da mi se obracaju sa vi..
dakle, nema lazi nema prevare:))
Jao bre, nemoj da me teraš da kačim njegovu fotku, ubiće me ako sazna.
A lep i mlad, balzamovao se pre 100 godina. K'o i ćale.
Jedino smo keva i ja omatorele. Mislim fizički. Imam ja oči, a i sećanje. Eeee, kaki sam bila devojčurak, ma ko sa slike.
I tačno je tako kako je Juliška napisao. Večito su mi davali manje godina, a već odavno mi ne daju uopšte. Mislim godine.

- - - - - - - - - -

A stvarno imaš osmeh i energiju devojčice. :zaljubljena:
 

Slične teme


Back
Top