EVO ZASTO JE PUTIN VELIKI DRZAVNIK,A RUSIJA VELIKA I JAKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JA SUMADINAC

Domaćin
Poruka
3.793
Dana 4. veljača 2013, Vladimir Putin, ruski predsjednik, obratio se Dumi (ruski parlament,), te je održao govor o napetosti s manjinama u Rusiji:.
"U Rusiji žive Rusi.
Bilo koje manjine, u bilo kojem mjestu, ako žele živijeti u Rusiji, raditi i jesti u Rusiji, trebaju govoriti ruski, i trebaju poštivati ruske zakone.
Ako oni vole šerijatsko pravo, onda ćemo ih savjetovati da idu na ona mjesta gdje je to državni zakon.
Rusija ne treba manjine.
Manjine trebaju Rusiju, a mi im nećemo dati posebne povlastice, ili pokušati promijeniti naše zakone kako bi odgovarale njihovim željama, bez obzira kako glasno viču 'diskriminacija' .
Na nama je da se naučimo, gledajući samouništenje u Americi, Engleskoj, Nizozemskoj i Francuskoj, ako želimo preživjeti kao nacija.
Ruski običaji i tradicija nisu kompatibilni s izostankom kulture ili primitivnih načina života u većine manjina.
Kada časno zakonodavno tijelo razmišlja o usvajanju novih zakona, mora prvenstveno imati na umu nacionalni interes obzirom da manjine nisu Rusi.
Političari u Dumi su priredili Putinu pet minutne ovacije.

Ko razume razume,ko ne razume i ne treba da razume.
 
Poslednja izmena:
To možeš da pričaš samo kad nemaš nikoga da te lupa po ušima.

I zato što je velika i jaka može tako da priča. Malo su pobrkani uzroci i posledice u naslovu teme.
Velika i jaka drzava,na celu sa velikim i jakom drzavnikom.. sta reci o malom izdajnickom pacovu Gorbacovu, i pijanom Jeljcinu...Licnost na celu drzave itekako je znacajna stvar bez obzira na velicinu i snagu drzave.
 
To možeš da pričaš samo kad nemaš nikoga da te lupa po ušima.

I zato što je velika i jaka može tako da priča. Malo su pobrkani uzroci i posledice u naslovu teme.

Онај бели архангел и остали ткз трећепуташи тврде да је Србија сам себи довољна и да можемо градити велику државу и без истока и без запада.
 
Manjine trebaju Rusiju, a mi im nećemo dati posebne povlastice, ili pokušati promijeniti naše zakone kako bi odgovarale njihovim željama, bez obzira kako glasno viču 'diskriminacija' .
Na nama je da se naučimo, gledajući samouništenje u Americi, Engleskoj, Nizozemskoj i Francuskoj, ako želimo preživjeti kao nacija.[/QUOTE]

Tako je !

Inace , JA bas uzivam gledajuci samounistenje amerike , engleske , francuske , holandije .... :D

Rusija je druga civilizacija , druga kultura , druga istorijska paradigma - zato je vecna !

Dva Rima padose , treci stoji , a cetvrtog biti nece - starac Filotej ! :cool:

- - - - - - - - - -

Онај бели архангел и остали ткз трећепуташи тврде да је Србија сам себи довољна и да можемо градити велику државу и без истока и без запада.

Mozemo , al u qrcu ...

Nezavisna Srbija , koja se oslanja na svoje ,,snage ,, - to je san svih srpskih neprijatelja i dusmana !
 
Manjine trebaju Rusiju, a mi im nećemo dati posebne povlastice, ili pokušati promijeniti naše zakone kako bi odgovarale njihovim željama, bez obzira kako glasno viču 'diskriminacija' .
Na nama je da se naučimo, gledajući samouništenje u Americi, Engleskoj, Nizozemskoj i Francuskoj, ako želimo preživjeti kao nacija.[/QUOTE]

Tako je !

Inace , JA bas uzivam gledajuci samounistenje amerike , engleske , francuske , holandije .... :D

Rusija je druga civilizacija , druga kultura , druga istorijska paradigma - zato je vecna !

Dva Rima padose , treci stoji , a cetvrtog biti nece - starac Filotej ! :cool:

- - - - - - - - - -



Mozemo , al u qrcu ...

Nezavisna Srbija , koja se oslanja na svoje ,,snage ,, - to je san svih srpskih neprijatelja i dusmana !

Ebiga ne dozvoljavaju mi da ti dam repku.
 
Dana 4. veljača 2013, Vladimir Putin, ruski predsjednik, obratio se Dumi (ruski parlament,), te je održao govor o napetosti s manjinama u Rusiji:.
"U Rusiji žive Rusi.
Bilo koje manjine, u bilo kojem mjestu, ako žele živijeti u Rusiji, raditi i jesti u Rusiji, trebaju govoriti ruski, i trebaju poštivati ruske zakone.
Ako oni vole šerijatsko pravo, onda ćemo ih savjetovati da idu na ona mjesta gdje je to državni zakon.
Rusija ne treba manjine.
Manjine trebaju Rusiju, a mi im nećemo dati posebne povlastice, ili pokušati promijeniti naše zakone kako bi odgovarale njihovim željama, bez obzira kako glasno viču 'diskriminacija' .
Na nama je da se naučimo, gledajući samouništenje u Americi, Engleskoj, Nizozemskoj i Francuskoj, ako želimo preživjeti kao nacija.
Ruski običaji i tradicija nisu kompatibilni s izostankom kulture ili primitivnih načina života u većine manjina.
Kada časno zakonodavno tijelo razmišlja o usvajanju novih zakona, mora prvenstveno imati na umu nacionalni interes obzirom da manjine nisu Rusi.
Političari u Dumi su priredili Putinu pet minutne ovacije.


Ko razume razume,ko ne razume i ne treba da razume.

Браво!!!!!! :super::super:...........:klap::klap::klap:........више пута сам већ писао ДА ЈЕ ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВИЧ ПУТИН НАЈВЕЋИ ПОЛИТИЧАР НА ПЛАНЕТИ... а оваквим својим
иступима само доказује да сам био у праву - ЧОВЕК ЈЕ ЖИВИ ГЕНИЈЕ, ИНТЕЛИГЕНТАН,
ОДЛУЧАН, ПАТРИОТА У ПРАВОМ СМИСЛУ ТЕ РЕЧИ...... Браво, Баћушка !!!
 
Онај бели архангел и остали ткз трећепуташи тврде да је Србија сам себи довољна и да можемо градити велику државу и без истока и без запада.

Mozemo da sagradimo normalnu drzavu, niko nam nije potreban za to.

- - - - - - - - - -

Videcemo kako ce manjine reagovati na ovo sada kada nema NVO da ih instruise. Mislim da je sledeci korak ka stabilizaciji Rusije kontrola medija. Tu ih angli kolju zesce.
 
Manjine trebaju Rusiju, a mi im nećemo dati posebne povlastice, ili pokušati promijeniti naše zakone kako bi odgovarale njihovim željama, bez obzira kako glasno viču 'diskriminacija' .
Na nama je da se naučimo, gledajući samouništenje u Americi, Engleskoj, Nizozemskoj i Francuskoj, ako želimo preživjeti kao nacija.[/QUOTE]

Tako je !

Inace , JA bas uzivam gledajuci samounistenje amerike , engleske , francuske , holandije .... :D

Rusija je druga civilizacija , druga kultura , druga istorijska paradigma - zato je vecna !

Dva Rima padose , treci stoji , a cetvrtog biti nece - starac Filotej ! :cool:

- - - - - - - - - -



Mozemo , al u qrcu ...

Nezavisna Srbija , koja se oslanja na svoje ,,snage ,, - to je san svih srpskih neprijatelja i dusmana !

Boro sve sto si rekao je istina. Ovi zapadni talibani to ne mogu da shvate. Za to je potrebno da razmisljas svojom glavom.

- - - - - - - - - -

Zashto nisi preneo ceo tekst? :hahaha:

Sta je to Hrvatska? Zlocinacka tvorevina. Vi niste drzava.
 
Ништа спектакуларно нити "државнички" нема у овом говору. Јефтин сензационализам који једино може задивити Србе који би рађе да су Руси или под Путиновом челичном песницом.

Da , mnogo su bolji govori Dzordza Busa .....
 
Ништа спектакуларно нити "државнички" нема у овом говору. Јефтин сензационализам који једино може задивити Србе који би рађе да су Руси или под Путиновом челичном песницом.


Nikada nema nicega spektakulornog u govorancijama politicara, svejedno kome se obracaju i kojim jezikom govore.

Uvek i svuda je cist populizam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top