Privezak za kljuceve od automobila

Posto je vec utemeljeno pravilo (sad sam nahebao :lol: ) da su zene losiji vozaci, ajde da vidimo da li su mastovitiji :)

kakav privezak na kljucevima za kola imate.. moze opisno a moze i fotkica :)

Sto se tice zene kao vozaca - one lice na Crnogorce, naime, medju njima nema sredine: ili su veoma dobri vozaci ili su totalne trube..

Na zalost, tih veoma dobrih je jedno 10% .....;)

Kao privezak na kljucevima za auto imam mali nozic sa jos desetak minijaturnih alata: kljuc za konzerve, srfciger, makazice i td.....

U nekoliko navrata mi se taj privezak pokazao kao veoma koristan na putu, iako je malen.
 
perorez.jpg


:D
 
O ženama vozačima (čast izuzetcima) ne bih elaborirao, ipak mi se još uvek živi :hahaha:

Privezak je u fazonu "što je babi (u ovom slučaju dedi) milo to joj se i snilo" :rumenko: . Nikada ga ne držim na stolu ili sl. da ne pomisle neki da sam veći ljadža nego što jesam :lol: .... prosto ne setjam se više ni sam odakle mi privezak ...

IMG_20130722_110709.jpg

p.s. i ako nisam bio dovoljno jasan ne vozim mercedes, da ne pomisle neki da se hvalim :roll:, šta vozim iz istog razloga neću reći ....
 
Poslednja izmena:
Dobro je sto nisi pitao kakav nam je privezak za kljuceve od stana..:mrgreen:

Privezak za kljuceve od kola kupila sam preko e-bay( kineski naravno)
u obliku moga psa i ukrasen je satro svarovski kristralima...
ali nema veze mnogo je sladak i sljasti...:lol:
 
ja imam plavo oko protiv uroka :lol: kupljeno u istanbulu sa sve ugraviranim imenom i prezimenom mog deteta
sta cu kad se preklopilo..

- - - - - - - - - -

Dobro je sto nisi pitao kakav nam je privezak za kljuceve od stana..:mrgreen:

Privezak za kljuceve od kola kupila sam preko e-bay( kineski naravno)
u obliku moga psa i ukrasen je satro svarovski kristralima...
ali nema veze mnogo je sladak i sljasti...:lol:

ja sam imala neki beneton herc sa tim kao satro svarovskim..i kako je otpadao jedan po jedan, na kraju mi je ostalo samo metalno srce
to mi je bilo mnogo tuzno :sad2:
 

Back
Top