tko je veci materijalist muskarci ili zene ?

veci materijalisti su ...

  • muskarci .

  • zene .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zavisi sta je materijalista.

Zena koja se udaje iz materijalne koristi je materijalista, a mislim da je manji procenat muskaraca koji su sa zenom iz materijalne koristi.
Muskarac koji misli da moze imati svaku samo zato sto ima para i vozi "besan" auto je opet materijalista jer svoju vrednost i privlacnost gleda kroz materijalna dobra.

Tako da mislim da su tu negde, podjednaki, jedni prednjace u jednoj sferi, drugi u drugoj.
 
Zavisi sta je materijalista.

Zena koja se udaje iz materijalne koristi je materijalista, a mislim da je manji procenat muskaraca koji su sa zenom iz materijalne koristi.
Muskarac koji misli da moze imati svaku samo zato sto ima para i vozi "besan" auto je opet materijalista jer svoju vrednost i privlacnost gleda kroz materijalna dobra.

Tako da mislim da su tu negde, podjednaki, jedni prednjace u jednoj sferi, drugi u drugoj.

totalno se slazem:)mislim da nema neke razlike medju muskarcima i zenama po tom pitanju;)
 
Poslednja izmena:
а ми форумаши смо сви духовњаци :D
118211.gif
 
evo na prvi pogled jednostavna anketa !
Anketa jeste jednostavna ali suština nije jer žene i muškarci sasvim drugačije doživljavaju pojam materijalnog. Ono što je ženi dokaz uvek vezan samo za spoljašnji sjaj, muškarcu je to obično odurno čak i da o tome razmišlja - osim ako ne čini zadovoljstvo ženi putem poklona. Podrazumevano je da su u pitanju normalni muškarci.
 
Muskarci.
Po pravilu u braku su muskarci ti koji dovlace sve materijalno u kucu, oni su dominantni. Postoje izuzeci i zene, ali vecinom to rade muskarci. Cak stavise, ako je muskarac dovoljno dobro situiran platom da moze sam izdrzavati porodicu, zena ce cesto odluciti da ne radi.

Nisam primetio da su muskarci ti koji cesto pale svece, iniciraju romantiku (ne kazem da nema, ali mi tu romantiku ucimo od zena) itd...

I prosto ne verujem da sam jedini koji je glasao za muskarce, lol :eek:

Trosenje materijalnog je upravo suprotno, to znaci da ne cenite to materijalno, pa se razbacujete, da bi ste doziveli emociju srece necim drugim, recimo romanticnim krstarenjem od 2500 evra, itd...
 
evo na prvi pogled jednostavna anketa !

koliko puta treba čovek da ti kaže da takve stvari jednostavno nemaju veze sa polovima
sve zavisi od osobe
recimo, statistika može da kaže da se radi o ženama, a da se ti sutra oženiš nekom koja je puna para samo zbog tih para
onda si i sponzoruša
a ti epiteti se kače ženama
glupost
možda je bilo bolje da postaviš pitanje da li ste materijalista
mada ne znam ko bi ti iskreno odgovorio :lol:
 

Back
Top