Da li homoseksualnim parovima treba dozvoliti da usvajaju decu ?

Da li homoseksualnim parovima treba dozvoliti da usvajaju decu

  • da

  • ne

  • nesam pameta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Није то никакав утицај пропаганди него ОТАЦ и МАЈКА. А ти си пао под утицај "модерног" доба.

А благо земљи која још увек успева да се одупре "МОДЕРНИЗАЦИЈИ", значи да још има наде.

Matori nemoj da se nerviras onda ne mozes stalozeno i racionalno da razmisljas a trebas mi ovde,pojesce me.;)
 
U medjuvremenu su poprilično uznapredovali pa tako sad u 2013 imaju specijalne timove u vidu crnaca sa 30cm velikim kitama i ako kažeš nešto suprotno od lobija pronadju te nakon zalaska sunca i tada počinje. Obično dvojica te drže, a treći te....znaš već :D

Zato kvazi-doco, pamet u glavu, dupe uza zid i nosi vazelin sa sobom za svaki slučaj. NIkad ne znaš kad ti može zatrebati.

Kao sto rekoh jos jedan me proganja i evo javio se. Ljudi mogu da vide na profilu koliko je obrisano tvojih poruka od strane moderacije. Jos se usudjujes da se pojavis. Ukazuje samo na jedno, a to je da imas neki problem, ali to nije tema.
 
Poslednja izmena od moderatora:
No, može ovde da se zapaze oni kojima je opsesija borba protiv homoseksualizma. E ti su u fazi gde latentni homoseksualizam prelazi u manifestni (u svest) ili se sećaju nekog svog ranijeg homo-poriva, a oni zgranuti se stide sebe i bore. Ali umesto to da rešavaju sa sobom, žele sebe da osvedoče kao hetero, boreći se protiv drugih.
I generalno svi homoseksualci su loši ljudi. Kao i politički, verski, nacionalno, druge boje kože... različiti. Svi oni ne bi trebalo da postoje???

Hahaha, kao sto rekoh, odlicni ste. Cim kazes nesto suprotno ili si homofob ili latentni homoseksualac. Homoseksualizam i homoseksualnost nije jedno te isto. Trebalo bi to da znas.

Deca nikako, a sve vise to ovde dokazujete. Brak je prevazidjen oblik zajednice. Zar ne? Ccc, latentna heteroseksualnost.
 
Hahaha, kao sto rekoh, odlicni ste. Cim kazes nesto suprotno ili si homofob ili latentni homoseksualac. Homoseksualizam i homoseksualnost nije jedno te isto. Trebalo bi to da znas.

Deca nikako, a sve vise to ovde dokazujete. Brak je prevazidjen oblik zajednice. Zar ne? Ccc, latentna heteroseksualnost.
Do skora si tvrdio da homoseksualizam kao izraz ne postoji, već samo homoseksualnost. A trebalo bi da znaš da sam ti upravo ja otvorio oči šta znači homoseksualizam, a šta homoseksualnost.

A vidim pronašao si se u mom postu. :D
 
  • Podržavam
Reactions: !JO
Upravo ti to pricam,veci si ti njemu neprijatelj nego ja.
To je verovatno naučna činjenica. Da li si do tog zaključka došao deduktivnim ili induktivnim putem?

A za tudju seksualnost se ne sekiraj.
Ja se svakako ne sekiram, ali ima onih koji se sekiraju i spremni su da primene narodnu medicinu. :D
 
Poslednja izmena:
To je verovatno naučna činjenica. Da li si do tog zaključka došao deduktivnim ili induktivnim putem?


Ja se svakako ne sekiram, ali ima onih koji se sekiraju i spremni su da primene narodnu medicinu. :D
:p
Vidis najiskrenije ti si meni na ovom forumu najsmesniji.I ti kao i drugi,imas pravo rodjenjem da razmisljas,da li ces to pravo iskoristiti to samo zavisi od tebe.
 
:p
Vidis najiskrenije ti si meni na ovom forumu najsmesniji.I ti kao i drugi,imas pravo rodjenjem da razmisljas,da li ces to pravo iskoristiti to samo zavisi od tebe.
E hvala ti ka sestri što me podsećaš na moja prava. Ovo ti nakad neću zapamtiti. :D

Sa kime ću ja ovde da vodim dijalog (čitaj - svađam), ako odustaneš od dijaloga. Elem, šta ćemo sa homoseksualcima? :per:
 
Veoma prosto. Ugnjetavaci su svi oni koji misle drugacije. A gay da su mnooooogo dobri.

Osecam neku pristrasnost u tvom postu.

Oni koji hoce i te kako razumeju o cemu govorim. Zato eto muzjaka da mi dahce za vratom i jos jednog manijaka koji redovno ostavlja poruke na profilu cim progovorim na ovu temu.

Mnogo znam. Ne nosim ruzicaste naocare, vec sam u samom epicentru desavanja.

Glavni cilj su im deca. I tu je pocetak i kraj svega sto oni hoce.

Inace da li si znala da su pedofili i oni bili dugo zajedno? Prosto se nisu razlikovali. Cak su imali zajednicke akcije. Tek su se odvojili polovinom osamdesetih. Sto ne znaci da su i svoja htenja promenili. Odvajanje je doslo samo zbog loseg imidza.

Udruzenje NAMBLA ti je klasican primer.

https://en.wikipedia.org/wiki/North_American_Man/Boy_Love_Association

Dati pripadnicima LGBTija decu na usvajanje je ravno genocidu.

Već smo rekli na drugoj temi (onoj zaključanoj): pedofili su parafiličari, homseksualci nisu.
Takođe smo spomenuli i podatak da pedofila ima u podjednakom, ako ne i u većem broju, među heteroseksualcima. NJIMA su krajnji "cilj" - deca.
U tom smislu, heteroseksualni usvojitelji mogu biti (ili jedan od njih) pedofili, što i heteroseksualne usvojitelje stavlja u rang rizika, te se stručni tim socijalnih službi toliko i bavi potencijalnim usvojiteljima (psiho-testovima, uvidom u istorijat porodičnih oboljenja itd.itd).
Ako bih bila u poziciji da odlučujem (kao socijalni radnik) - pre bih dopustila usvajanje homoseksualnom paru, nego dete ostavila na milost i nemolost državi, odnosno ne bih izabrala odrastanje u domu za nezbrinutu decu. Ali, par bi - kao i svaki drugi - morao proći jaku trijažu, ne bi li se ustanovilo da li je podoban za usvojitelje. Sad se, naravno, postavlja pitanje šta znači "podoban", i tu se ti i ja očigledno nećemo složiti, jer za mene "podoban" nije isključivo heteroseksualan. To jest, ukoliko bismo diskutovali da li je "normalan" = podoban = nužno heteroseksualan, zaglavili bismo u diskusiji, jer su mi od ranije poznati tvoji stavovi.
A ovo
Dati pripadnicima LGBTija decu na usvajanje je ravno genocidu
je vrlo isključiv stav, jer polaziš od premise da će homoseksualni par:
1. seksualno zlostavljati dete (zbog predrasude da su homoseksualci = pedofili)
2. vaspitavati ga kao pripadnika LGBT populacije, te ga preobratiti u homoseksualca
Pod tačkom 2:
nema dovoljno izvora koji bi potvrdili pretpostavku (zbog činjenice da je trend ovakvih usvajanja još uvek u povoju). Ako, međutim, razmislimo o tome da li je za dete bolje da ga odgaja homoseksualni par ili biološki roditelj/usvojitelj/staratelj - neodgovoran, agresivan ... motivisan izvesnim interesima, a ne vođen roditeljskom ljubavlju prema detetu, ko je bolji kandidat?

p.s. I meni neki dahću za vratom, ali to nije tema. :)
 
Apsolutno ne. Ako je vec pravac razvoja civilizacije ravnopravnost jedinki sto podrazumeva nepotrebnost porodice onda dekadentna porodica homoseksualnog tipa tek nema sta da trazi u domenu poroda.

Resenje za decu bez roditeljskog staranja je poboljsanje njihovog kolektivnog zbrinjavanja tako da svi parovi koji ne mogu da imaju poroda slobodno izaberu dete o kojem bi brinuli bez prisvajanja deteta. Roditelji koji brinu o deci mogu komotno da se udruzuju i postavljaju uslove ustanovama za kolektivno zbrinjavanje dece.
Verovatno je svima koji su zainteresovani poznato da se roditeljski nagoni stvaraju tek rodjenjem deteta tako da moralna glumatanja roditeljstva nemaju prakticne vrednosti za decu. Prevazidjeni moral je prevazidjen i u domenu roditeljstva. Dobrim ljudima treba omoguciti da brinu o deci, ali ne stvaranjem laznih porodica.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top