Za koga cete navijati?

Navijacu za....

  • Republiku Srpsku

  • Republiku Srbiju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335
BRATSKI DUEL: Srbija i R. Srpska igraju prijateljski meč

BANJALUKA - Izvršni odbor Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine prihvatio je zahtev Fudbalskog saveza Republike Srpske da se u Banjaluci organizuje prijateljski meč R. Srpske i Srbije.

Predsednik Fudbalskog saveza Republike Srpske i član Izvršnog odbora Fudbalskog saveza BiH Mile Kovačević potvrdio je da u reprezentaciji Republike Srpske neće igrati samo Srbi, već i Bošnjaci i Hrvati.

"Ovo je najsrećniji dan za Republiku Srpsku, BiH i njihov fudbal jer je ovo važan korak ka izgradnji poverenja koje je bilo poljuljano, ali ne i narušeno. Banjaluka zaslužuje jedan ovakav fudbalski spektak", rekao je predsednik FSRS Mile Kovačević u razgovoru za portal Klix.ba.

http://www.kurir-info.rs/bratski-duel-srbija-i-r-srpska-igraju-prijateljski-mec-clanak-860979

Za koju drzavu cete navijati?
 
Igrala je Srbija jos 2006. mec sa Katalonijom... Hocemo li i to da nazovemo "mec dve drzave" ?

Mi ne mozemo zvanicno da nazovemo Srpsku drzavom, jer bi onda morali i KiM. Neko (pojedinacno ili drzava) moze da zadobije postovanje samo ako se drzi istih standarda, a to se ne radi tako sto se okrece kao suncokret, kako vetar duva i slicno.
 
Igrala je Srbija jos 2006. mec sa Katalonijom... Hocemo li i to da nazovemo "mec dve drzave" ?

Mi ne mozemo zvanicno da nazovemo Srpsku drzavom, jer bi onda morali i KiM. Neko (pojedinacno ili drzava) moze da zadobije postovanje samo ako se drzi istih standarda, a to se ne radi tako sto se okrece kao suncokret, kako vetar duva i slicno.

Pa nisam baš siguran da se mi ne držimo principa....problem je što mi uvek kasno shvatimo da su principi promenljivi....
 
Igrala je Srbija jos 2006. mec sa Katalonijom... Hocemo li i to da nazovemo "mec dve drzave" ?

Mi ne mozemo zvanicno da nazovemo Srpsku drzavom, jer bi onda morali i KiM. Neko (pojedinacno ili drzava) moze da zadobije postovanje samo ako se drzi istih standarda, a to se ne radi tako sto se okrece kao suncokret, kako vetar duva i slicno.

Sta bre lupas ti?

Ja se drzim istih standarda i kazem da je RS drzava a Kosmet deo Srbije,dakle ne rise.
 

Back
Top